עדכונים ומשחקים מוקדמים!

– הפתעה! אחרי היה מקום 2 ברוב הדירוגים לאורך העונה, סקוטי בארנס מהרפטורס זוכה בתואר רוקי השנה. בארנס מסיים את עונתו הראשונה עם 15 נק', 7 ריב' ו-3 אסיסטים ב-49 אחוז מהשדה (ו-35 דקות למשחק), ופציעתו בפלייאוף מאפשרת תירוץ יפה להפסדי הרפטורס עד כה. בארנס קיבל 378 נקודות לעומת 363 של יריבו העיקרי אוון מובלי (48 הצבעות למקום הראשון מול 43 של מובלי), וזה ההפרש הקטן ביותר ב-19 השנים האחרונות. קייד קאנינגהאם סיים במקום השלישי עם 153 נקודות (9 הצבעות למקום הראשון). עוד קיבלו הצבעות – ג'יילן גרין (מקום שני אחד), פראנץ' ואגנר (2 מקום שלישי) והרב ג'ונס (מקום שלישי).

– בארנס גם צפוי לשחק היום מול הסיקרס, ויעלה מהספסל.

– תזכורת – נפגשים לצפייה משותפת מחר בליאו-בלומס בת"א. https://www.facebook.com/events/1026298958266300
– הפודקאסט מהשבוע – https://www.orangeball.co.il/pod2122p1/

– לוקה דונצ'יץ' צפוי לערוך את משחק הבכורה שלו בפלייאוף היום במשחק 4 מול הג'אז, תחת מגבלת דקות.

– ג'ואל אמביד סובל מקרע בגיד באגודל ימין, אך צפוי להמשיך לשחק בפלייאוף, כולל במשחק היום מול הרפטורס. אמביד יעבור MRI כשישוב לפילדלפיה, אך לפי דוק ריברס, לקבוצה די ברור מה מצבו, והם יודעים כי הפציעה לא יכולה להחמיר.

– רוברט וויליאמס עשוי לערוך את בכורת הפלייאוף שלו היום מול הנטס. וויליאמס כרגע בסימן שאלה למשחק, כאשר אימה אודוקה מאמנו אומר כי הוא נראה מעולה כמו לפני הפציעה, וכי אם ישחק, ישחק בערך 20 דקות.

– קייל לאורי בסימן שאלה למשחק מחר מול ההוקס. לאורי עזב את המשחק אמש עקב פציעת האמסטרינג, ולדבריו מתכנן לעבור טיפול "מסביב לשעון", במטרה לשחק ביום ראשון

– כריס פינץ', מאמן הוולבס על החלטתו לא לקחת פסק־זמן במהלך ריצת ה-26-1 של הגריזליס במשחק הקודם: "בדיעבד, הייתי צריך לקחת פסק־זמן, וזה עליי. האם פסקי־זמן באמת עוצרים ריצות? אני לא בטוח, אנחנו עדיין צריכים לבצע את התרגילים ולשים את הכדור בסל, אבל זה טעות שאני מתחרט עליה, ואמרתי את זה לקבוצה באימון אתמול"

לברון ג'יימס מודיע כי לא יחמיץ יותר את הפוסט-סיזן בשאר הקריירה שלו

משחקים!

21:00 – הסיקסרס בטורונטו (3-0 לסיקסרס בסדרה)

23:30 – המאבס ביוטה (2-1 לדאלאס)

02:30 – הסלטיקס בברוקלין (2-0 לבוסטון)

05:00 – הגריזליס במינסוטה (2-1 לממפיס)

לפוסט זה מצורף – 2 נק' מול שלוש – על החשיבות של שלשות (גם) בפלייאוף

https://www.basketballnews.com/stories/offensive-organics