עדכונים ומשחקים!
 
כפי שדווח בבוקר, המאמן איגור קוקושוב פוטר מהסאנס אמש. לטענת ווג', פקטור משמעותי בתזמון הפיטורים היה הניסיון להשיג את מונטי וויליאמס, עוזר מאמן בסלטיקס אשר גם הלייקרס מעוניינים בו. בנוסף, לפי שאמס, הקבוצה מעוניינת גם בעוזר המאמן של הבלייזרס, דיוויד ואנטרפול.
 
מקורות בקבוצה כבר אמרו קודם לכן כי המאמן לא מצליח להתחבר לשחקנים הצעירים בקבוצה, וזה ייתכן מה שגרם לשחרורו המוקדם.
 
ארל ווטסון, עוד חוליה בשרשרת המאמנים הארוכה של הסאנס מיהר להביע את הפתעתו


 
מאט בארנס, עוד לשעבר בסאנס, מיהר להצביע על האשם האמיתי לשיטתו


 
לוק וולטון מואשם בתקיפה מינית. המאשימה היא קלי טננט, עיתונאית ספורט לשעבר אשר הכירה את וולטון קודם לכן. לטענתה, היא רצתה להביא לו עותק מספרה החדש, לו וולטון כתב את ההקדמה, ואז קרה המקרה. עורך-דינו של וולטון, מהצד השני, טוען כי ההאשמות הן "חסרות בסיס". כל הקבוצות שהעסיקו או מעסיקות את וולטון הודיעו כי לא שמעו על המקרה קודם לכן, שהתרחש לפי הטענה בזמן שהוא היה עוזר המאמן בגולדן-סטייט.

הלייקרס יראיינו מחר את טיירון לו מחר. זה יהיה ראיונו השני בקבוצה
 
לפי מייק דאנטוני, קלינט קאפלה מתמודד עם וירוס ובקטריה (מה שכנראה מסביר את משחקו האחרון).
 
דווין קייסי על בלייק גריפין: "הוא נתן את כל מה שיש לו כשיש לו בערך רק רגל אחת. הוא נלחם בהמון כאב ונפיחות, ובדיוק נתן נאום נלהב בחדר ההלבשה על כמה הוא גאה לשחק עם החברים לקבוצה"
 
ג'ו צאי, אחד מבעלי הברוקלין נטס, נקנס ב-35 אלף דולר על הציוץ הזה, שהביע תמיכה במחאתו של ה-GM שון מארקס על השיפוט במשחק 3


 
אוון טרנר ראה את השריקה לצעדים על ג'יימס הארדן והופתע כמו כולנו


 
משחקים!
 
02:00 – המג'יק בטורונטו (3-1 לרפטורס). המג'יק כבר עשו מעל ומעבר כשנמנעו מסוויפ, האם יצליחו לעצור מעט את קוואי ולכפות משחק חמישי?
 
03:00 – הנטס בפילדלפיה (3-1 לסיקסרס). הסדרה הכי לוהטת בסיבוב הראשון (מי היה מאמין), האם הסיקסרס יכולים לסגור את הסיפור היום? ועם כמה מורחקים?
 
04:30 – הספרס בדנבר (2-2). הסדרה היחידה שבטוח לא תסתיים היום. האם הנאגטס יצליחו לעשות את המהפך? למרקוס אולדרידג' מול ניקולה יוקיץ', דריק וויט מול ג'מאל מוריי
 
05:30 – הת'אנדר בפורטלנד (3-1 לבלייזרס). ראסל ווסטברוק במשחקי הדחה קודמים – 34 זריקות, 39 זריקות ו-43. הת'אנדר יעשו הכל כדי לשמור על העונה שלהם בחיים, ולפי מסקנות ממשחקי עבר – WESTBROOK IS GOING DOWN SWINGING. יהיה חם
 
http://www.espn.com/nba/story/_/id/26575713/5-5-biggest-nba-playoff-surprises-disappointments