עדכונים ומשחקים מוקדמים!

אייזיאה תומאס, שהורחק מהמשחק אמש לאחר שהתעמת עם אוהד, מגולל את סיפור המעשה: "אחרי שקלעתי את זריקת העונשין השנייה אחרי שהחטאתי את הראשונה, אני רואה את האוהד הזה מראה לי את האצבע המשולשת בשתי הידיים וצועק לעברי שלוש פעמים: 'F– YOU -B–". עליתי אליו ואמרתי לו 'אל תהיה חסר כבוד, תהיה אוהד', והוא ענה 'אני מתנצל, אני פשוט רציתי את הגלידה (ה-FROSTY, שמחלקים בחינם אם שחקן יריב מחטיא פעמיים מהקו)'. הסיקסרס פעלו בזריזות והרחיקו את האוהד וחברו ל-12 חודשים ממשחקי הקבוצה

לברון ג'יימס בספק למשחק היום מול הנאגטס עקב מתיחה בשרירי החזה.

בסיקסרס מתוסכלים מסדרת ההפסדים האחרונה, ומאשימים את היכולת שלהם להתמודד מול הגנה איזורית. ג'ואל אמביד אומר כי הקבוצה שיחקה "מפוחדת", במשחק מול דאלאס: "כדורסל זה משחק פשוט. אתה זורק, אתה מוסר, אתה מניע כדור. אם אתה לא מקבל מצב זריקה אתה פשוט מוסר. אבל הלילה פשוט לא הצלחנו לקלוע, וגם בהגנה היינו די רעים", כשהתבקש להבהיר למה התכוון בפחד, אמר כי שחקנים היססו לזרוק כשהיו פנויים. ברט בראון, מאמנו, אמר כי האיזורית משפיעה גם על ההגנה שלהם עצמם, ועל הרוח של הקבוצה: "אני מרגיש שהרוח התחרותית של הקבוצה נפגעה, עקב חוסר היכולת שלנו לקלוע", דבר אשר גם אל הורפורד, סנטר הקבוצה, אישש.

באדי הילד מהקינגס מאשים את עצמו בבעיות הקינגס: "אני מרגיש שזה עליי. אני קצת לא בקצב, לא יודע למה. הכל מרגיש קצת מוזר ואני מנסה להבין את זה". הילד קלע 3 מ-21 במשחק האחרון של הקבוצה, מול הגריזליס

ניקולה יוקיץ' (בחיוך) על חברו לקבוצה, ג'מאל מוריי: "לפעמים יש לו זריקה פנויה לגמרי, ובמקום זה הוא לוקח זריקה מטופשת וקולע אותה".

מתיס טאייבול מהסיקסרס ייבדק מחדש עוד כשבועיים עקב נקע בברך. טאייבול מתח את הברך בהתנגשות עם טרוי בראון ג'וניור אמש, במהלך הרבע הרביעי של המשחק.

מייקל קרטר-וויליאמס עם נקע בכתף שמאל, ולא ישחק מול הבולס.

שאר פצועים: גורדון הייוורד ומרכוס סמארט לא ישחקו במשחק הקרוב של הסלטיקס, דאויס ברטאנס לא ישחק במשחק הקרוב של הוויזארדס, ג'אסטיס ווינסלו לא ישחק במשחק הקרוב של ההיט, ג'ורג' היל בסימן שאלה למשחק הקרוב של הבאקס, וקיירי אירווינג עדיין לא קיבל אישור לאימון עם מגע.

קייל קוזמה ככה"נ ישחק היום.

דני גרין עם סוודר כריסמס מעולה

ג'ימי באטלר מאשים את מאיירס לנארד בפשע חמור (לנארד הביא אח"כ לבאטלר את כדור המשחק כמתנה ופיצוי)

לוקה דונצ'יץ' מראה פעילות. המאבס "אופטימיים" כי ישוב לשחק כבר ביום חמישי נגד הספרס


משחקים!

22:30 – המאבריקס בטורונטו. אין לוקה, סיאקם, גאסול ונורמן פאוול – עדיין יכול להיות מעניין מאוד. שידור בספורט5.

01:00 – ההורנטס בבוסטון. שידור בספורט5.

02:00 – הפייסרס במילווקי. קרב צמרת במזרח, מלקולם ברוגדון במשחק נקמה. שידור בספורט5 לייב.

02:00 – הקליפרס באוקלוהומה-סיטי. בק-טו-בק של הקליפרס, קשה לראות את קוואי משחק. פול ג'ורג' חוזר העירה, והאוהדים מבטיחים כי לא ישרקו לו בוז: "תראה כמה בחירות דראפט הוא הביא לנו".

04:30 – הנאגטס מול הלייקרס. קרב צמרת במערב. האם הלייקרס יכולים להתמודד גם ללא לברון?

לפוסט זה מצורף – רוב מאהוני על ההחלטות הקשות של הסיקסרס