שחקני השבוע: ג'ואל אמביד ודמיאן לילארד

– ווג' מדווח על צרות בגן עדן: לדברי מספר מקורות (ומספר כתבים שונים – גם זאק לואו ומייקל רייט, כתב ESPN בסן אנטוניו), מערכת היחסים בין הספרס לבין קאווי לאונרד "התקררה" בזמן תהליך ההחלמה של האחרון מפציעה טורדנית בירך, והכוכב ומקורביו "מרוחק ומנותק" מהארגון, במשך החודשים האחרונים. בספרס דחו את הטענות, אך RC ביופורד, GM הקבוצה, הודה כי "זו תקופה קשה לכולם".

– מארק סטיין מדווח כי גם הבלייזרס התעניינו בטרייד עבור דיאנדרה ג'ורדן. אך לדבריו, הקליפרס עוד לא מצאו הצעה מספיק מעניינת מהם, מהבאקס או מהקאבס.

– הוויזארדס כינסו פגישת שחקנים-בלבד לאחר ההפסד המביך להורנטס, בו ספגו 133 נקודות ועקב המאזן השלילי שלהם מול קבוצות במאזן שלילי, אך הודו היא "לא השיגה דבר", לדברי בראדלי ביל. ג'ון וול הוסיף כי כמה שחקנים לקחו את הפגישה בצורה שלילית והסתגרו בתוך עצמם, במקום לדבר על הדברים באופן גלוי. בנוסף הוסיף וול כי ייתכן שהפרונט אופיס הוא זה שיצטרך להבין איך לפתור את הבעיות.

– אנאס קאנטר אומר כי הוא רוצה לפרוש במדי הניקס. אנאס קאנטר נקשר ממש בקלות למקומות. קאנטר אמר כי "לאחר שאתה משחק במדיסון סקוור-גארדן, אתה לא רוצה לשחק באף מקום אחר". גם שאר הראיון מומלץ, בו מספר קאנטר על הסיטואציה של משפחתו בטורקיה

– מאנו ג'ינובילי על האולסטאר "אני מאושר מהתמיכה בי, אך שמח כי הדברים קרו כמו שהם קרו והחוקים הם כאלו, כיוון שאני לא ראוי להיות אולסטאר". ג'ינובילי קיבל 1.8 מיליון קולות מהאוהדים, מה שהיה מציב אותו בחמישיית האולסטאר, לו זה היה תלוי רק בהצבעות הקהל.

– ג'ייסון לויד מהאתלטיק מדווח כי לברון ג'יימס לא רוצה שטיירון לו יפוטר.

– מאמן פיניקס, ג'יי טריאנו, אומר כי יערוך שינוי בחמישייה הפותחת במשחק הקרוב.

– פצועים: ג'ימי באטלר לא ישחק במשחק הקרוב מול הקליפרס, גם גוראן דראגיץ' וטיילר ג'ונסון יחמיצו את המשחק הקרוב מול הרוקטס.

– מחלימים: קווין לאב החלים מהמחלה ואומר כי הוא ישחק מול הספרס.