עדכונים ומשחקים!

  • ג'בארי פארקר על התקופה בשיקגו: "זו הייתה תקופה מלמדת". בהמשך דוחה גם את הטענות על כך שהגיע לא בכושר, "תסתכלו על הסטטיסטיקה. עשיתי את מה שאני צריך, ואז פאום הוציאו אותי מהרוטציה. היה לי כמעט נקודה לדקה בתקופה שכמעט לא שיחקתי. הייתי יכול לעשות את הדברים האלו אם לא הייתי בכושר?". פארקר גם לא מסתיר את העובדה שמערכת היחסים שלו עם ג'ים בוילן לא הייתה תקינה, ולא חוזר בו מהאמירה על כך ש"לא משלמים לאף אחד כדי להגן": "אני פשוט הייתי אמיתי, ועכשיו אני מבין שלא צריך להיות אמיתי עם כל אחד. אני לא התכוונתי שהגנה זה לא חשוב, אבל נהיה אמיתיים".
  • אייזיה תומאס על מה היה קורה בבוסטון לו היה נשאר: "כנראה כבר היינו זוכים באליפות".
  • פיטר וסי (שבעברו היה סקופר מצטיין וכיום בינוני מינוס) מדווח כי לדוק ריברס וללייקרס יש "עניין משותף". לדברי וסי, מקורות בסביבות מג'יק ג'ונסון אומרים כי אם דוק ירצה את התפקיד "הוא שלו", וכי ריברס אמר בעבר כי ישמח לאמן את הלייקרס או את הניקס. מומלץ להתייחס בזהירות.
  • רגעים מביכים במשחק של הסאנס מול הבולס. לאחר שג'ים בוילן לקח טיים-אאוט ביתרון 15, 40 שניות לסיום. מאמן הסאנס, איגור קוקשוב, שהתעצבן על כך הורה לקבוצתו לעשות פאול במתכוון מיד לאחר הטיים-אאוט כדי למנוע מהבולס להריץ את התרגיל לאחר פסק הזמן, ונמנע מאינטרקציה עם בוילן בסיום המשחק. כשנשאל על כך לאחר מכן, סירב להגיב.

  •  דיימון ג'ונס מדבר לראשונה על סצינת זריקת המרק של JR סמית' עליו. מציין שזו הייתה הקערה הראשונה מהסיר, ולכן הייתה "מאוד מאוד חמה", וכי הוא וסמית' לא דיברו כ-3 חודשים לאחר מכן

  • לברון ג'יימס ויאניס ינוחו שניהם במשחק של הבאקס מול הלייקרס היום.
  • סיג'יי מיילס סיים את העונה עקב שבר מאמץ.
  • דיווח כי רוברט קובינגטון גם הוא לא ישחק יותר העונה
  • מארקיף מוריס על הווריורס: "בהחלט הייתה סביבם איזושהי אווירה שהם בלתי פגיעים, אבל אתה רואה בליגה ששחקנים נהיים טובים יותר, מסתגלים לסגנון המשחק שלהם. הם שינו את המשחק, אבל במוקדם או במאוחר שחקנים מבינים איך לשחק מולם, וזה מה שקורה עכשיו. הם הרבה יותר פגיעים עכשיו ממה שהיו קודם". מוריס גם נתן את דעתו בנוגע לדמארקוס קאזינס, ואמר שקאזינס הוא לא כמו אל הורפורד – הוא צריך את הכדור, ויש רק כדור אחד. ראוי לציין שמארקיף אמר זאת לפני שהווריורס הביסו את הת'אנדר.
  • שאר פצועים: אוטו פורטר בספק למשחק הקרוב של הבולס, הפציעה של קייל לאורי נחשבת "לא רצינית" והוא בסימן שאלה למשחק הקרוב, ג'ואל אמביד ינוח היום. דמארקוס קאזינס לא ישחק מול הוולבס.

משחקים!

02:00 – הסיקסרס בשארלוט

02:30 – הרוקטס באטלנטה. שידור בספורט5.

03:00 – הלייקרס במילווקי

03:00 – הווריורס במינסוטה

05:00 – ברוקלין בסקרמנטו. איזה משחק כיפי! ואפילו שידור בספורט5.

05:30 – הפייסרס מול הקליפרס

 

לפוסט זה מצורף – לברון ג'יימס. האם הלייקרס עשו טעות כששילמו לשחקן שמגרד את ה-35 חוזה מקס?

 

https://www.theringer.com/nba/2019/3/18/18271424/lebron-james-los-angeles-lakers-potential-decline