עדכונים ופליי-אין!

מונטי וויליאמס זכה כאמור בפרס מאמן העונה של איגוד המאמנים. עוד קיבלו קולות: סקוט ברוקס, מייק מאלון, נייט מקמילן, דוק ריברס, קווין סניידר ותום תיבודו. כאמור, זה לא התואר הרשמי אלא אחד שנבחר ע"י המאמנים (כ"כ שונה עד כדי כך שבשנה השעברה נבחרו שני מאמנים לתואר, ואף אחד מהם לא היה ניק נורס, שזכה בתואר הרשמי).

קאריס לוורט לא ישחק היום במשחק הפליי-אין של הפייסרס. הוא צפוי להיעדר ל-10-14 יום, עקב פרוטוקול קורונה. הפייסרס יהיו גם ללא ג'רמי לאמב, מיילס טרנר (כמובן), ועם דומאנט סאבוניס ומלקולם ברוגדון בסימן שאלה.

קייל לאורי על מה יעשה בשוק החופשי: "אין לי תשובה בשבילכם. בסופו של יום הכסף מדבר, ומספר השנים בחוזה מדבר. אני עדיין יכול לתרום ברמה גבוהה". בתשובה לשאלה מדוע לא ביקש טרייד במהלך העונה: "הבטחתי לפרדי (ואן-וליט) שאסיים את העונה בקבוצה, כי חשבתי יש לנו סיכוי לעשות משהו מיוחד. אני עומד במילה שלי. אני סומך על ההחלטות של מסאי יוג'ירי, והם החליטו לא להעביר אותי."

בקרב הרפטורס "יש ביטחון" כי מסאי יוג'ירי (נשיא הקבוצה לענייני כדורסל), שגם מסיים את חוזהו, יחתום על חוזה חדש בקבוצה

גורדון הייוורד לא ישוב לשחק היום במשחק הפליי-אין.

ראול נטו צפוי לשחק היום במשחק הפליי-אין.

הניקס צפויים להתעניין בדניס שרודר, שיהיה שחקן חופשי בקיץ.

אל-פארוק אמינו מתכנן לממש את אופציית השחקן שלו לשנה הבאה בבולס, וירוויח 10.2 מיל' בשנה הקרובה

חברי הילדות ג'יילן רוז וכריס וובר מסיימים את הריב המפורסם ביניהם לאחר ההכרזה כי וובר ייכנס ל-HOF, בקטע מרגש

פודקאסט הפלייאין עם ערן סורוקה:

פודקאסט – מתכוננים לפלייאין

משחקים!

01:30 – ההורנטס בפייסרס (מקום 9 מול מקום 10). נזכיר – קבוצה שתפסיד פה תודח מהפליי-אין לחלוטין ולא תשתתף בפלייאוף. משחק אחד על כל הקופה. יהיה כיף. שידור ב-5 סטארס.

04:00 – הוויזארדס בבוסטון (מקום 7 מול 8). הקבוצה המנצחת פה תהיה מקום 7 בפלייאוף, המפסידה תצטרך להתמודד מול המנצחת במשחק השני על מקום 8. הסלטיקס אמנם מדורגים גבוה יותר, אך ללא ג'יילן בראון שסיים את העונה, ומתמודדים מול הקבוצה החמה באיזור, אם כי בראדלי ביל עדיין מודה כי הוא לא 100 אחוז. שידור בספורט5.

לפוסט זה מצורף – אוהדים. שיחות עם כמה "SUPER FAN", ועל התמודדותם עם שנה ללא ביקור באולם

https://www.si.com/nba/2021/05/18/nba-superfans-return-to-arenas