עדכונים ומשחק!
 
הנאגטס נתנו אישור לטים קונלי, הנשיא לענייני כדורסל של הקבוצה, להתראיין למשרה דומה אצל הוויזארדס. קונלי מאיזור וושינגטון במקור, החל את קריירת ה-NBA בקבוצה ואף אמר בעבר כי לשוב לוויזארדס תהיה "משרת החלומות" שלו, לפי דוויד אולדרידג'. מקורות כבר אומרים כי כדי לפתות אותו בוושיגנטון יצטרכו להציע הצעה מפתה במיוחד, של יותר מ-4 מיל' לשנה ל-4 השנים הקרובות.
 
ג'ון פקסון, סגן הנשיא לענייני כדורסל בבולס, שוב מבהיר באיזו עמדה הקבוצה צריכה להתחזק: "אני חושב שאנחנו מאוד סולידיים בעמדות 2,3,4,5". זה מצטרף לאמירות קודמות שלו, בו אמר כי על אף שהקבוצה לא וויתרה על קריס דאן, הקבוצה תהיה חייבת להתחזק בעמדה הזו. טרי רוזיר כבר מקושר לבולס בהקשר זה
 
הווריורס מעדכנים כי קווין דוראנט ודמרקוס קאזינס ייבדקו מחדש בעוד שבוע. בעוד קאזינס כבר שב לאימונים על המגרש, דוראנט עדיין לא, ומקורות צופים כי הוא לא ישוב לשחק בסדרת גמר המערב.
 
דריימונד גרין אומר כי סטיב קר רצה לשנות כיסוי פיקנרול במחצית, אך הוא שכנע אותו שהם פשוט צריכים לעשות בליצים חזקים יותר: "ידענו שאסור לתת ללילארד או מקולום ללכת אחד-על-אחד, וראינו שהם מצליחים לנצח את הבליצים שלנו, אז פשוט היינו צריכים להיות אגרסיביים יותר".
 
ג'קי מקמולן מדווחת שוב, כי גייל בנסן, בעלים של הפליקנס, אומרת כי אנתוני דיוויס יעבור ללייקרס, "על גופתה המתה". באותו הקשר, דיווחים אומרים כי הפליקנס לא חמים על פורוורד הניקס, קווין נוקס.
 
מאמן הרפטורס, ניק נרס על התאמות להיום: "אנחנו הולכים לשחק עם סרג' [איבקה] ומארק [גאסול] ביחד היום. אנחנו פשוט צריכים לדאוג שיהיה להם יותר נוח הגנתית והתקפית.". גם איבקה לא היה מרוצה מתפקודו: "אני חייב לשחק יותר טוב יותר כדי שלקבוצה שלי יהיה סיכוי לנצח. אני חייב להוריד יותר ריב' בהגנה".
 
טילמן פרטיטה, בעלי הרוקטס, בראיון סיכום עונה אומר כי הוא מוכן "לעשות כל מה שצריך" כדי שהרוקטס ישתפרו, ודוחה מכל וכל את הרעיון שהוא לא היה מוכן לשלם את מס המותרות השנה: "העובדה שירדנו מתחת למס השנה הייתה מקריות. אני ציפיתי שנשלם איזה 11 מיל'.". הוא הוסיף גם כי אם הם יגיעו למס המותרות, הוא מצפה לנצח: "אני לא מתכוון לשלם את המס ולא להיות אחת מ-4-5 הקבוצות הטובות בליגה".
 

בוריס דיאו מעלה תמונה ממה שנראה כמו פגישת מחזור של הספרס, או לחילופין, המקבילה שלו לתמונה סירת הבננה המפורסמת

 

https://twitter.com/theborisdiaw/status/1129426522530557953
 
משחק!
 
22:00 – לכל מי שמעוניין, הדראפט קומביין משודר בליג-פאס, למי שמעוניין להסתכל על פרוספקטים עתידיים (כנראה שלא ציון, אבל יש עוד כמה)
 
03:30 – הרפטורס במילווקי. ומשם לסדרת גמר שאולי מראה שלא צריך את כל הדראפט הזה. בחירת לוטרי אחת בלבד מעטרת את הסדרת גמר הזו (ברוק לופז), מצד שני – הוא גם מי שגמר את הסיפור בפגישה הקודמת. האם הרפטורס יצליחו להתמודד? שידור בספורט5.
 
לפוסט זה מצורף – הרינגר מתחילים כבר את עונת המלפפונים, ותוהים איפה מייק קונלי אמור לנחות
 
https://www.theringer.com/nba/2019/5/17/18629224/mike-conley-trade-market-memphis-grizzlies-ja-morant-nba-draft