עדכונים ומשחק!
 
 
יום ראשון של קומביין עבר, בו היו מדידות. הכוכבים הגדולים נעדרו כצפוי והיו כמה דברים מעניינים. אחרי ששנתיים דיונים על הגובה של ג'ארט קולבר התברר שהוא אכן גבוה מהגובה הרשום והוא 2.00 מטר. ברנדון קלארק פגע במניות שלו כשהתברר שלא רק שהוא 2.03 אלא גם ווינגספאן 2.03 וזה כבר מעורר סימני שאלה בנוגע ליכולתו לשחק כביג מן, בטח כששוקל 94 ק"ג.
מהצד השני טאלן הורטון טאקר נמדד כגובה 1.93 ועם ווינגספאן 2.16 וחצי מה שהיה יחסית ידוע, אבל עדיין סייע קצת (ברוב המוקים הוא באיזור הבחירות 20-25) את התוצאות המפלצתיות של בול בול וטאקו פול כנראה שראיתם, אם לא אז טאקו פול גובה 2.31 עם ווינגספאן 2.51 ומשקל 130.6. בול בול נמדד גובה 2.19 ומוטת ידיים 2.31 ומשקל 94.3 ק"ג.
טי רקס נוסף הוא טיילר הירו שוטינג גארד 1.98 עם ווינגספאן של 1.91, ובעוד שברנדון קלארק צפוי לשפר מעט את הרושם במבחני האתלטיות והורטיקל למיניהם, טיילר הירו שהוא מצויין בקאטצ' אנד שוט וזהו בערך, כנראה שלא. (אבל ממילא היה צפוי רק סוף סיבוב ראשון)
למנויי ליג פאס, יהיה שידור של חלק מהאימונים הלילה. מי שרוצה לראות תוצאות ביניים של הקומביין (בינתיים היו רק מדידות) יכול בלינק הזה
אם יש שאלות הרגישו חופשי לשאול.
 
ג'ה מוראנט נפגש עם נציגי ניו אורלינס, ממפיס והניקס. לפי מספר דיווחים ממפיס "נעולים" עליו ולא ממש מסתירים זאת.
 
זאיון נפגש עם נציגי ממפיס וניו אורלינס ולפי הדיווחים (ולפי אביו) הפגישה עם הפליקנס הסתיימה ברוח טובה.
 
הבעלים של הסלטיקס אמר שהקבוצה של השנה הייתה מהקבוצות שהיה מאוד קשה לאהוב.
 
ג'ואל אמביד מבטיח שיחזור שנה הבאה טוב וחזק יותר.
 
ג'ון ביליין על ההחלטה לאמן את קליבלנד: "קשה מדי לוותר עליה."
 
בן סימונס יצטרף לנבחרת אוסטרליה בקיץ.
 
הגארד דריוס גארלנד נטש באמצע את הקומביין לאחר שלפי השמועה קיבל הבטחה מקבוצת לוטרי שתבחר בו.
 
שמועה לפיה דוראנט וקיירי יבחנו היטב את האופציה לחתום בברוקלין.
 
רמונה שלבורן התארחה ברדיו ESPN וסיפרה שהלייקרס שיחררו את ברוק לופז מכיוון שרצו את מייקל ביזלי אותו ראו כג'וליוס ראנדל משופר.
 
 
 
 
 
 
 
 
משחק:
 
04:00 גולדן סטייט מארחת את הבלייזרס 1-0 לווריירס בסדרה. השאלה שמעסיקה את כולם כנראה היא: האם טרי סטוטס ישנה את כיסוי הפיקנרול של קרי? שדור בספורט 5
 
 
לפוסט זה מצורפת: חבילה. למי יש את החבילה הכי טובה לתת בעבור אנת'וני דייוויס?