עדכונים ומשחקים!
 
– האל גריר, אגדת הכדורסל והסיקסרס, נפטר היום בגיל 81. גריר שיחק בקבוצה בשנות ה-60, והוא עדיין מוביל הפרנצ'ייז בנקודות, משחקים ודקות. הוא גם היה השחקן הראשון שגופייתו נתלתה באולמה של הקבוצה וכמובן נבחר גם להיכל התהילה.
 
– לברון ג'יימס: "אני האדם האחרון שצריך לשאול אותו על איך הוא מרגיש ביומיים הקרובים. אנחנו בסה"כ בפיגור 1:0 בסיבוב הראשון. הייתי כבר בפיגור 1:3 בגמר הליגה". ג'יימס הוסיף כי ההופעה נבעה בחלקה מהעובדה שחלק משחקני הקבוצה שיחקו בפעם הראשונה בפלייאוף: "אתה לא יכול לדמות אוירת פלייאוף. היום היה בהחלט מבחן טוב עבור הצעירים שלנו. אבל גם החבר'ה המבוגרים יותר, כולל אני, יכולים לשחק טוב יותר".
 
– ויקטור אולדיפו אומר כי הוא בהחלט זוכר את האמירה של דן גילברט בתחילת העונה, על כך שהפייסרס יכלו להשיג יותר בטרייד על פול ג'ורג' וכי היא "הוסיפה דלק למדורה".
 
– טיירון לו נשאל האם הוא שיחק את החמישיה הטובה ביותר שלו במשחק האחרון וענה "לא הצלחנו להגיע אליה". עוד הוסיף כי הוא שוקל שינויי ליינאפ וקיצור רוטציה.
 
– יאניס אומר כי העבירה השישית שלו במשחק נגד הסלטיקס לא הייתה עבירה.
 
– דונובן מיטשל עבר MRI ברגלו השמאלית. התוצאות חשפו חבלה ברגל, והחלטה האם ישחק במשחק השני של הסדרה תגיע מחר. מיטשל על פציעתו: "סתם דפקתי את הבוהן שלי. שום דבר רציני. הצוות הרפואי ראה אותי צולע ורצה להוציא אותי, אבל זה לא משהו רציני. סתם הייתי תינוק בנוגע לזה"
 
– גם אורלנדו ושארלוט קבעו ראיון עם ג'רי סטאקהאוס. סטאקהאוס צפוי גם להתראיין בניקס. ההורנטס קיבלו אישור גם לראיין את אטורה מסינה מהספרס.
 
– סטיב מילס אומר כי ג'יימס דולאן מעוניין בבנייה איטית וסבלנית של הקבוצה.
 
– טום ת'יבאודו על העובדה שקארל-אנתוני טאונס זרק רק 9 זריקות במשחק אתמול מול יוסטון: "הוא חייב להיות יותר אקטיבי. לרוץ בטראנזישן, למסור את הכדור החוצה, להמשיך לזוז, להתמקם בפוסט. להגיע למקומות שקשה לעשות דאבל-טים"
 
– למרקוס אולדרידג' אומר כי הוא מנסה לדבר ולהכווין את דז'ונטה מוריי כמה שיותר, כדי להימנע ממערכת יחסים קלוקלת, כמו שהיה לו עם דמיאן לילארד בפורטלנד. עוד הוסיף אולדרידג' בראיון כי הוא מרגיש הרבה יותר נוח בתפקידו כמנהיג של הקבוצה "בשנתיים הראשונות זה היה יותר דאנקן. השנה זה בהחלט אני, וזה מה שאני רגיל לעשות"
 
– לרגל 21 שנים לקרוסאובר שלו על מייקל ג'ורדן, אלן אייברסון מספר על כך מנקודת מבטו https://twitter.com/ThePostGame/status/985913369218699265
 
משחקים!
 
03:00 – ההיט בפילדלפיה. ג'ואל אמביד לא ישחק (בסבירות גבוהה יצטרף למשחק השלישי), ההיט ינסו שהחסרון שלו יורגש יותר היום.
 
05:30 – הספרס מול גולדן סטייט. קאווי לנארד כבר לא ישוב העונה, נקווה למשהו צמוד יותר מפעם קודמת. שידור בספורט5.
 
 
לפוסט זה מצורף – ויקטור אולדיפו.
https://www.theplayerstribune.com/en-us/articles/victor-oladipo-pacers-playoffs