עדכונים והרבה משחקים:
 
במשחק הלילה נגד הווריורס ג'וליוס ראנדל ואייזיה תומאס נכנסו לקרב צעקות במהלך פסק זמן. ברוק לופז ולונזו בול נאלצו להפריד בינהם. לא מפרסמים על מה היה הויכוח, אבל כולם בלייקרס אוהבים את זה. לוק וולטון אומר שהוא לא יודע על מה זה היה אבל הוא אוהב את זה. אנחנו מנסים לגרום לשחקנים שלנו לדבר על העונה ואם זה ויכוח סוער זה אומר ששמדובר בשני אנשים עם תשוקה למשהו. ניקח את זה בקבוצה שלנו כל יום. גם רנדל אמר שהיה אדיר. שמח לצאת למלחמה עם IT, פשוט מנסים להוציא את המיטב אחד מהשני.
 
עוד ממשחקי הלילה – סקוט ברוקס אומר שטרי רוז'ייר מרשים מאוד ויכול להיות רכז פותח בליגה. נותן קרדיט גם לצוות האימון.
 
איינג' מספר שהייוורד סבל מעיכוב בשיקום שלו לפני חודש וחצי. מצד שני "אני לא רוצה להעלות את התקוות של אנשים. הוא עדיין לא חזר לפרקט ויש לנו עוד חודש בעונה הרגילה. יש לו עוד דרך לעבור אבל אנחנו נרגשים מההתקדמות שלו והנחישות שלו." מה זה אומר? הניחוש שלכם טוב כמו שלי.
 
על קיירי אירווינג אמר שהוא יצטרך בעתיד ניתוח נוסף לברך שמאל. מתי בעתיד? אולי בקיץ הקרוב, אולי בזה שאחריו. לא ברור.
 
לפני יומיים פרסמנו שאייס קיוב הופך להיות הקומישנר של הביג 3, וזה לא מדוייק. אייס קיוב הוא אחד הבעלים ומה שקרה בשני זה שפיטרו את רוג'ר מייסון שהיה הקומישנר. מי שמונה היום במקומו הוא קלייד דרקסלר. בהצלחה.
 
ESPN מפרסמים תחזית למספר הנצחונות של כל קבוצה בסוף העונה. קצת יותר מדעי ממה שאני עשיתי. ספויילר – הספרס מקום שמיני, דנבר והקליפרס בחוץ.
 
מינסוטה עוצרת את אנדרו וויגינס? יש כאלה שטוענים שההפך הוא הנכון
 
משתמש רדיט בשם RealLebronJames בדק ומצא 4 שחקנים שקולעים יותר ממה שהם מכדררים: ג'אבייל מקגי (1.12 נקודות לכדרור), דירק נוביצקי (1.1 נקודות לכדרור), דיאנדרה ג'ורדן (1.04) וסטיבן אדאמס (1.01). מעניין
 
רג'י ג'קסון שותף באימון 3 על 3 על חצי מגרש. אמור לחזור ב-9 הימים הקרובים.
 
מרקל פולץ לא ישחק השבוע. למה זה חדשות? היו שמועות שישחק בשישי. אז הנה, ניפצנו את השמועות האלו.
 
משחקים:
 
בניגוד ליום חמישי סטנדרטי יש 9 משחקים, כמה שווים מאוד.
 
1:00 הראפטורס באינדיאנה. דמאר דרוזן נגד ויקטור אולדיפו על עליונות אולטימטיבית (לא באמת, אבל היה פה ויכוח על השניים). לראפטורס המשחק הרבה פחות חשוב מלפייסרס שנמצאים במאבקי מיקום קשים, ועדיין זה לא אומר שהם יעשו לאינדיאנה חיים קלים. פריוויו לחצי גמר המזרח?
 
2:00 הקליפרס ביוטסון. מה שכתבתי למעלה, ועדיין קשה לראות את יוסטון מפסידה את זה. האם הקליפרס יחפשו מנהרה סודית בטויוטה סנטר?
 
2:30 הפליקנס בסן אנטוניו – קרב חם בין אנתוני דייויס לגרג פופוביץ'. קוואי לא ישחק, ו-2 הקבוצות חייבות לנצח במשחק הזה כדי לא ליפול אחורה מדי. מה יכין פופוביץ' לניו אורלינס?
 
4:00 קליבלנד בפורטלנד. לברון החמיא ללילארד ואמר שהוא סופרסטאר בליגה הזו. האם לילארד ירצה להוכיח את זה הלילה? קורבר ימשיך לפתוח, נאנס אמור להיות כשיר. הבלייזרס עם רצף של 10 נצחונות במהלכו הם טופ 3 בדירוג הגנתי ודירוג הפרש. באמת!

שידור ישיר בספורט 5 פלוס וHD. כל הכבוד לערוץ הספורט שסוף סוף תפסו משחק נורמלי, אז למה בערוצי הפרימיום????
 
יש עוד משחקים מרתקים כמו שיקגו-ממפיס (יעברו את ה-100 ביחד או לא?), ושארלוט – אטלנטה.
 
ועוד פורטלנד: אחרי 2.5 מבלבלות בדנבר יוסוף נורקיץ' הגיע לפורטלנד, והנה כתבה נחמדה שמספרת כמה טרי סטוטס עובד קשה כדי להוציא מנורקיץ' את המיטב. האירוניה היא שזה כנראה יעלה לפורטלנד הרבה כסף בקיץ הקרוב.