עדכונים ומשחקים!

  • דריימונד בתגובה ראשונה לאחר התקרית עם דוראנט: "אני זה אני. אני משחק עם רגשות, ובדר"כ זה מוציא את הטוב ממני. אם זה לא עובד לטובתי, אני אחיה עם זה, כי כמו שהרזומה של מעיד – זה עובד יותר מאשר שזה לא. אז אני לא אפסיק לשחק ככה. אנחנו נמשיך קדימה. קראתי הרבה על זה ש'זה סוף התקופה', ו'הרסתי את זה'. אז מצטער להרוס לכם את הסיפורים – אנחנו לא הולכים לנצח את עצמנו". בנוסף אמר כי הוא ודוראנט שוחחו ביניהם, והם מוכנים להתקדם.

 

  • במחלקת היח"צ של הווריורס עובדים שעות נוספות כדי להנמיך את הלהבות מתחת לתקרית, והיום דוראנט ודריימונד נראו זורקים יחד בחימום, "מחויכים". מארק ג'יי ספירס מדווח כי שחקן בקבוצה אומר לו כי הוא בטוח שהשניים יסדרו את ההדורים ביניהם, "היי, הם זכו באליפות ביחד". יחד עם זאת, ספירס מדווח כי גרין צפוי לערער לליגה על הקנס (כתוצאה מההשעיה) שספג מהווריורס, דבר לא נהוג כשמדובר בקנסות מטעם הקבוצה.
  • הווריורס מעדכנים כי סטף קארי יבדק מחדש בעוד עשרה ימים. קארי יצטרף למסע משחקי החוץ של הקבוצה, אך לא צפוי לשחק.
  • סטיב קר אומר כי הייתה פגישה של הקבוצה בנוגע לאירועים, והייתה שקטה ורגועה. מלבד זאת, אמר קר כי הסיבה שקארי ייעדר זמן ארוך ממה שהם ציפו היא כי אמנם ה-MRI של קארי לא הראה שום דבר רציני, אך הסימפטומים של קארי מצביעים על משהו אחר. כיוון שפציעות מפשעה הן טריקיות, קר אומר שיהיו מאוד זהירים בהחזרתו של הכוכב למשחק. קר גם דיבר על קארי כ"מיני-טים-דאנקן" בהשפעתו של השחקן על חדר ההלבשה. "פופ יספר לכם – בעצם הוא לא יספר לכם – אבל עברנו הרבה דברים בחדר ההלבשה דאז".
  • טום תיבודו על הסגל החדש של הוולבס: "עד היום אנחנו היינו בין הקבוצות היחידות שלא ממש החליפו בהגנה. הסגל הזה מאוד מאפשר את זה, ואני חושב שזה יהיה מאוד אפקטיבי"
  •   ראז'ון רונדו שבר את ידו במשחק האחרון של הליקרס. הוא יעבור ניתוח וצפוי להיות בחוץ בין 3 ל-5 שבועות.
  • ג'ון וול דוחה את ההאשמות על כך שלא חזר בכושר משחק לעונה, ואומר, בתגובה להאשמות אחרות, כי לא יצא למועדונים השנה.
  • גלן טיילור אומר כי הוא חושב שהקבוצה "בזבזה זמן" בניסיון לשכנע את ג'ימי באטלר להישאר בקבוצה, וכי הוא שמח מתוצאת הטרייד: "יכולנו לקבל בחירות דראפט, ואנחנו אוהבים בחירות דראפט, אבל חשבנו שזה עדיף אם נביא שחקנים שכבר עכשיו יכולים לתרום". בנוסף אמר כי עדיין יש לו אמונה בתיבודו.
  • מקורות אומרים מארקל פולץ לא רצה להתאמן במהלך הקיץ עם המאמן האישי דרו הנלן, וכי הנלן ניצל את ההזדמנות בעיקר ליח"צ עבורו.
  • גרף מגניב – דירוג התקפי והגנתי של הקבוצות בליגה לאורך העונה

 

משחקים!

03:00 – הווריורס ביוסטון. שחזור של הסדרה האפית מגמר המערב! כשלא ברור איזו קבוצה במצב גרוע יותר. עדיין יהיה מרתק. שידור בספורט5.

04:00 – ההוקס בדנבר. שתי הקבוצות עם רצפי ההפסדים הארוכים בליגה נפגשות. הנאגטס כבר מחברים 4 יחד, האם אין כמו ההוקס כדי לעצור אותו?

05:40 – הספרס מול הקליפרס. הספרס מגיעים אחרי מבוכה רבתי מול הסאנס, הקליפרס מעוניינים להראות שהם כאן להישאר.

לפוסט זה מצורף – כאריס לוורט. כתבת פרופיל מצוינת של זאק לואו

 

http://www.espn.com/nba/story/_/id/25265647/zach-lowe-caris-levert-brooklyn-nets-nba