עדכונים ומשחקים!

 • אימאן שאמפרט ניסה להתעמת עם יוסוף נורקיץ' לאחר המשחק של הבלייזרס בסקרמנטו אמש. לפי הדיווח, שאמפרט ניסה להיכנס לחדר ההלבשה של פורטלנד על-מנת להתעמת עם הסנטר על חסימה קשה שביצע האחרון במהלך המשחק, אך נעצר על-ידי האבטחה.  שאמפרט טוען כי היה מדובר רק ב"שני גברים שהיו צריכים לעשות שיחה. לא יותר מזה". נורקיץ' לעומתו היה קצת יותר צבעוני: "אני לא דואג ממנו. הוא עוד מעט יפרוש. אני לא מתכוון לדאוג משחקן שהולך לפרוש בקרוב". לא ברור האם הוא מודע לעובדה ששאמפרט סה"כ בן 28.
 • לפי ווג', המאבס מעלים הילוך בשיחות הטרייד על דניס סמית' ג'וניור. הסאנס והמג'יק הם השמות החמים בשיחות עם המאבס, שבוחנים גם אפשרות להעביר את חוזהו הנגמר של ווסלי מתיוז. סמית' בסימן שאלה גם למשחק מחר מול הספרס (החמיץ את שלושת המשחקים האחרונים של הקבוצה), אך הפעם זה בגלל "חולי", מה שמעלה את השמועה כי סמית' לא ישחק בשל טרייד שצפוי להיסגר בקרוב.
 • מקורות בסאנס, מהצד השני, דוחים מכל וכל עניין בסמית'.
 • ג'יילן בראון מגיב לביקורת של קיירי אירווינג: "זה לא אשמת הצעירים או המבוגרים – זה כולם. כולנו צריכים לתמוך אחד בשני. אנחנו לא יכולים להעיר הערות או להצביע אחד על השני". ג'ייסון טייטום הגיב קצת אחרת: "אני לא חושב שזה כוון למישהו מסוים. הוא צודק. הוא יודע איך זוכים באליפות, ורובנו לא". מרכוס מוריס הוסיף: "אשקר אם אומר שאנחנו יודעים את הזהות שלנו על המגרש"
 • סם אמיק מדווח כי ולאדה דיבאץ' ערך שיחת ועידה עם 13 החברים בחבר המנהלים של הקבוצה, וביקש מהם להפסיק להתערב ולהפסיק להדליף מידע לעיתונות. דיבאץ' אישר את הדברים בדו-שיח משעשע

 • לפי כריס היינס, הבולס לא מעוניינים בשיחות ביי-אאוט עם רובין לופז, ובכך "מונעים ממנו להצטרף לווריורס", על-פי הדיווח (עדיין מותר להביא אותו בטרייד, אתם יודעים). בתוך כך, ESPN מדווחים כי קריס דאן ולופז התעמתו היום באימון, לאחר שהסנטר ביצע מהלך אגרסיבי על דאן, ולופז אף עזב את האימון לרבע שעה על מנת להירגע (לאחר מכן חזר). לפי ג'ים בוילן, זה היה אימון "תחרותי מאוד", וכי לופז אמר לו שהוא מתוסכל עקב העובדה שהוא משחק פחות דקות משנים קודמות. נציגי השחקן ביקשו מהבולס שיחות ביי-אאוט עוד בסוף דצמבר, אך הבולס מאמינים כי הם יכולים להוציא על הסנטר לפחות בחירת סיבוב שני.
 • ג'ואל אמביד: "שלושת השבועות הקרובים יעצבו את העונה שלנו. זה יהיה מעניין".
 • מארק סטיין מדווח כי הקינגס מתעניינים בג'רמי לין. עוד מדווח כי ההוקס משווקים את לין, דווין דדמון וקנט בייזמור, במטרה להשיג בחירות דראפט.
 • מחר צפוי עדכון רשמי על מצבו של לברון ג'יימס, שאמס מדווח בינתיים כי ג'יימס לא מתכנן לחזור לפני שירגיש ב-100 אחוז מוכן.
 • רוברט קובינגטון אומר כי אין לו"ז לחזרתו למגרש.
 • דריק רוז אומר כי הקרסול שלו מרגיש מצוין והוא מצפה לשחק היום. גם ג'וש ריצ'רדסון, שהחמיץ את האימון האחרון של ההיט, אומר כי הוא מוכן לשחק.

משחקים!

 

02:00 – הסאנס באינדיאנה

02:00 – הטימברוולבס בפילדלפיה. חזרה מרגשת של קובינגטון ושאריץ'.

02:30 – הת'אנדר באטלנטה.

03:00 – ההיט במילווקי. שידור בספורט5 סטארס

04:00 – הווריורס בדנבר. קרב צמרת! יהיה כיף. אפילו יש שידור בספורט5.

05:30 – הבולס מול הלייקרס.

לפוסט זה מצורף – ריצ'רד ג'פרסון מסכם קריירה לפליירס טריביון. מצוין, כולל התיאור הפנטסטי הזה

 

 

https://www.theplayerstribune.com/en-us/articles/richard-jefferson-well-that-was-one-hell-of-a-ride