עדכונים ו.. חוגגים? (חלקכם, לפחות).
 
ואם אתם לא חוגגים, אל תדאגו – הרפטורס עושים את זה בשבילכם –
 
קוואי לנארד במה שנראה כמו ריקוד הרובוט
סרג' איבקה לעומתו עושה את זה מקצועית
 
קוואי בתשובה לשאלה על המחשבות שלו כששמע על הטרייד לטורונטו: "כולנו יודעים מה היו היעדים המועדפים עליי, אבל החל מהיום הראשון הייתי מפוקס בכאן ועכשיו. רציתי לעשות היסטוריה ועשיתי את זה. ידעתי שהגעתי לקבוצה מוכשרת, אז שלחתי הודעה לקייל לאורי, באותו יום או יום אחרי הטרייד: 'בוא נעשה משהו מיוחד. אני יודע שהחבר הכי טוב שלך עזב, ואני יודע שאתה עצבני, אבל בוא נגרום לזה לעבוד'.
 
בתשובה למה השנתיים האחרונות שינו בו: "הרבה אנשים פקפקו בי. חשבו שאני מזייף פציעה, או לא רוצה לשחק עבור קבוצה. זה אכזב אותי שזה היה בתקשורת, כי אני אוהב לשחק כדורסל, ואם אני לא יכול לשחק זה כי אני פצוע. אז הבנתי שאני צריך לסמוך על עצמי. לעשות מה שעושה לי טוב. לא אכפת לי מה אומרים עליי בתקשורת, או אם הם רוצים שאקלע 30 נקודות. אני אשחק בדרך הנכונה. אני לא רוצה לעשות כותרות". בראיון משותף עם קייל לאורי לרייצ'ל ניקולס הוסיף: "השנה שלנו הייתה עם כ"כ הרבה עליות ומורדות, וככה אתה יודע שזו קבוצה מצוינת של אנשים – שום דבר לא יצא החוצה. אתם לא ידעתם שום דבר על מה שקורה".
 
עוד קטע יפה בין השניים, לפני הראיון
 
 
בצד המפסיד הזהירו מלקבור את השושלת כבר עכשיו. "לא הייתי מהמר שלא נשוב לפה כבר בשנה הבאה ובהמשך", אמר סטף קארי. דריימונד גרין אמר דברים דומים: "אני רואה שכולם חושבים שזה הסוף שלנו. זה לא חכם. הפסדנו השנה, וזו בבירור לא הייתה השנה שלנו, אבל זה מה שקורה לפעמים. אני שומע את כל הרעש של 'זהו, זה נגמר'. אני לא רואה את זה קורה". כשסטיב קר נשאל על כך, הוא התבדח: "אולי באמת ניקח שנת שבתון".
 
ג'ו לייקוב אומר כי השבוע האחרון היה "סיוט", אך יש להם כבר רעיונות איך לצאת מזה. אם כי זה לא עומד להיות קל כמו ב-2016.
 
בהמשך לכך, אביו של קליי תומפסון אומר כי "אין ספק" שתומפסון יחתום שוב בגולדן-סטייט. בריאן ווינדהורסט מדווח כי התוכנית של הווריורס היא עדיין להציע חוזה מקס' ל-5 שנים הן לקליי והן ולקווין דוראנט.
 
בפינת המוזר – מאסאי יוג'ירי מואשם כי דחף והכה שוטר לאחר שלא נתן לו לעלות לפרקט כיוון שלא היו לו האישורים המתאימים. אין צילום של העימות, אך זה התיעוד של מה שקרה מיד לאחר מכן
 
 
חדשות יותר מעודדות ליוג'ירי – ווג' מדווח כי הוויזארדס מתכננים להציע לו 60 מיל' ל-6 שנים כדי שינהל את הפרונט-אופיס שלהם, וגם מניות בקבוצה
 
גוראן דראגיץ' מממש את אופציית השחקן שלו, ויישאר בהיט תמורת 19.2 מיל' דולר.
 
הניקס מממשים את אופציית הקבוצה שלהם על אלונזו טרייר.
 
קייל קוזמה כבר מצא את הסיבה להפסד הווריורס
 
פרד ואן-וליט עונה לשאלה מהעיתונאי קייל לאורי
 
 
והרינגר עם תיעוד ההודעות היוצאות של דריימונד גרין אמש
 
ויוזר הטוויטר של הקינגס מברך את הרפטורס
 
לפוסט זה מצורף – תיעוד נהדר של ראמונה שלבורן על פציעתו של קליי ומה קרה מיד לאחר מכן