עדכונים ומחכים
 
 
 
אופטימיות גוברת באשר לחידוש העונה. החלטה סופית כבר בשבועות הקרובים.
 
איגוד השחקנים הצביע בעד החזרת העונה. רוב נציגי השחקנים מקבוצות שמחוץ לתמונת הפלייאוף ציינו שהם מעדיפים שהעונה תחודש ישירות לפלייאוף.
 
מארק קיובן על חידוש העונה: "המדינה צריכה את זה" קיובן אמר שאפשר לשחק כמה משחקים, ללכת לפלייאוף ולהכתיר אלופה.
 
זאק לאוין אמר שהבולס צריכים לבוא בלי בולשיט מהיום הראשון. בנוסף כינה את קובי ווייט "הלהביור האנושי."
 
אנס קאנטר קיבל חוזה מה-WWE והוא אמר שהוא נוטה להסכים לו, אחרי שקריירת הכדורסל תסתיים.
 
מו וויליאמס התמנה למאמנה של אלבמה סטייט.
 
אתמול סיפרנו שטייטום לקראת הדראפט רצה ללכת לפניקס, כי חשב שיקבל שם יותר דקות. מאמנה דאז של הסאנס ארל ווטסון אמר בריאיון לאתלטיק אמר שהוא רצה את טייטום וניסה לשכנע את הבעלים רוברט סארבר, אלא שזה ענה: "אנחנו לא צריכים עוד דווין בוקר." מנגד ג'ון גמבדורו הנחשב למקורב מאוד (עד כדי שיש המחשיבים אותו לדובר הבלתי רשמי של סארבר) טוען שלפי הרשימות שאצלו פניקס העדיפו את טייטום, ולו ניתנה להם הבחירה היו לוקחים אותו על פני ג'וש ג'קסון.


 
רק נזכיר שהמחשבה אז הייתה שבוסטון הולכים לקחת את ג'קסון וריאן מקדונו שכנע אותו להבריז מהפגישה עם דני איינג' כדי שאיינג' לא יבחר בו, אם באמת העדיפו את טייטום, למה לא לתת לבוסטון לקחת את ג'קסון?
 
ריק מהורן, אייזיאה תומאס, ג'ון סאלי וג'יימס אדוארדס שוחחו בתכנית רדיו בין היתר על הבד בויז ו'הריקוד האחרון'. ג'ון סאלי אמר שהוא לא צופה בסדרה, כי יש לו דברים טובים יותר לצפות ב-10 שעות, אבל התייחס לדמותם של הפיסטונס המשתקפת: "עשינו מה שהיינו צריכים לעשות. זכינו באליפויות ועשינו זאת בדרך שצריך לעשות – בלי לבכות."
 
פיטר גרובר, אחד הבעלים של גולדן סטייט שלח מייל בו בין הייתר ציין שהוא מתכוון ללמוד שפה חדשה – "הודיש". גרובר תיקן במייל לאחר מכן וציין שהוא התכוון ליידיש.
 
 
 
 
 
 
 
 
לפוסט זה מצורפות: הצלחות מרשימות. (וכמה שפחות) בדה רינגר בדקו הופעות פלייאוף ב-30 השנה האחרונות, מי התעלו על הציפיות ומי לא.