עדכונים ו-39 יום שהם 5 שבועות ו-4 ימים לתחילת העונה!

ויקטור אולדיפו אומר לפייסרס כי הוא מחויב לחלוטין לקבוצה, "אני יודע שיש דיווח שביקשתי משחקנים בקבוצות אחרות שיעשו עבורי טרייד. זה לא נכון. נקודה. אני אוהב את חבריי לקבוצה, ואני מרוכז בלהוביל את הארגון הזה לאליפות". בנוסף דווח כי אולדיפו לא לא יכנס למו"מ סביב הארכת חוזה כרגע, כיוון שחוקי הליגה מגבילים את הפייסרס בשכר המקסימלי שהם יכולים להציע לו.

קווין אוקונור מדווח כי גם הסלטיקס מעוניינים בג'רו הולידיי

למיאמי יהיט יש קיץ עמוס מבחינת שחקנים חופשיים שהם צריכים להחתים על חוזים חדשים, אבל לפחות לשחקן אחד הם כבר לא צריכים לדאוג – יודוניס האסלם הודיע כי ישוב לעונה ה-18 במדי הקבוצה.

גוראן דראגיץ', שחקן חופשי אחר של הקבוצה, אמר בראיון לשאמס כי ההיט הם הקבוצה שהוא מעוניין לשוב אליה, אך פתוח גם להצעות אחרות. עוד אמר כי היה מעט מאוכזב בתחילת העונה כשהיה צריך לעלות מהספסל, אך הדבר החשוב ביותר עבורו היה להיות בחמישייה שסוגרת את המשחק.

קארון באטלר יחתום במיאמי כעוזר מאמן

ג'ו לייקוב, הבעלים של גולדן סטייט, הגיש הצעה לפתיחת אולם הקבוצה לאוהדים, במגבלה של 50 אחוז מתכולתו. לייקוב מתכנן לעשות זאת בעזרת בדיקה חדשנית לקורונה, אשר מחזירה תוצאות תוך 15 דקות, באמינות של 99 אחוז. "אני לא רוצה לעשות את זה רק בשביל הכסף, אני רוצה להראות לעולם איך אפשר לעשות את זה. אנחנו לא יכולים להתמודד לאורך זמן עם ליגה ללא אוהדים"

אייברי בראדלי מחליף סוכנים, ושוקל לוותר על אופציית השחקן שלו בלייקרס על-סך 5 מיל' (כלומר, לצאת מחוזהו).

מארק סטיין מדווח כי הניקס הם יעד סביר לטרייד עבור ראסל ווסטברוק.

טים מקמהן מ-ESPN אומר כי ראסל ווסטברוק לא ביקש טרייד מהרוקטס, אך "זו שאלה של מתי, לא של אם".

ספירת מלאי של שחקנים לא מרוצים ברוקטס, לפי דיווח באתלטיק: פיג'יי טאקר היה מעוצבן בשנה האחרונה עקב העובדה שלא קיבל הצעה להארכת חוזה, אריק גורדון, דנואל האוס ואוסטין ריברס לא היו מרוצים מתפקידם בקבוצה, כשהאוס וריברס אף התעמתו עם דאנטוני במהלך העונה.

לפוסט זה מצורף – שחקנים חופשיים, טופ 25 ע"פ קית' סמארט

https://sports.yahoo.com/nba-free-agency-ranking-the-top-25-players-this-offseason-224700176.html