עדכונים ומשחק 6!
 
גזרת אנתוני דיוויס – הלייקרס והסלטיקס הם הקבוצות שנמצאות בשיחות עם הפליקנס על אודות השחקן. לפי השמועות, הלייקרס שמו בינתיים על השולחן את בחירה 4, לונזו בול וברנדון אינגרם אך לא את קייל קוזמה. מהצד השני הפליקנס לא מעוניינים בבחירה 4, לכן הלייקרס מחפשים שחקן שיעניין את הפליקנס בתמורה לבחירה הזו (שנזכיר – דיוויד גריפין, GM הפליקנס, דיבר על ניסיון לבנות קבוצת פלייאוף סביב הגרעין הנוכחי של הקבוצה). אין פרטים בינתיים על הצעת הסלטיקס, אך הם עדיין מוגדרים כ"נחושים" להביא את דיוויס, גם במטרה לשכנע את קיירי אירווינג להישאר. הקליפרס והנטס הם עוד קבוצות שניסו להשתתף במירוץ, אך השיחות שלהם עם הפליקנס לא תפסו תאוצה.
 
קיירי אירווינג פיטר את סוכנו, ג'ף וקסלר, וצפוי לחתום בסוכנות ROC NATION. הסוכנות קשורה לג'יי זי, שמצידו קשור לנטס וזה עוד דבר שגורם לפרפורי שמחה בקרב אוהדיה. ווג' מצידו מדווח כי הנטס והניקס עדיין מעוניינים להחתים את קיירי אירווינג לצד קווין דוראנט, וכי אירווינג ודוראנט שוחחו על כך קודם לכן.
 
קמבה ווקר נשאל האם יסכים לחתום על פחות מחוזה סופר-מקס' בשארלוט, וענה לאחר פאוזה קצרה: "כן בטח, למה לא. אני אקח פחות, בטוח". מוזמנים לשרשר גיפי תגובה אפשריים של סוכנו של ווקר. קמבה המשיך וטען כי ההורנטס הם לחלוטין העדיפות הראשונה שלו, אך הוא די בטוח שייפגש עם קבוצות נוספות לפני שיגיע להחלטה.
 
יונאס ולאנצ'יונאס צפוי לדחות את אופציית השחקן שיש לו לשנה הקרובה (על-סך 17.6 מיל'), ולבחון את השוק החופשי.
 
סטיב קר אומר כי הסיכון הכי משמעותי שהם חזו לקווין דוראנט הוא פציעה חוזרת בשוק, וכלל לא חשבו על פציעה באכילס כתסריט סביר. קר שב ואומר כי לו ידעו שיש איזשהו סיכוי שבו הוא יקרע את האכילס הם לא היו משחקים עמו. "אנחנו מרגשים בנוח עם תהליך ההחלטה שלנו, לא בטוח שהיינו עושים משהו שונה. אבל התוצאה..". קר מוסיף כי התכנון הראשוני היה לשחק את דוראנט במקטעים של 5 דקות, אך דוראנט אמר שהוא מרגיש מצוין, וכשהוא שב לשחק, לדברי קר, הוא אמור היה להיות בעיקר בוויק-סייד, ואלו היו דקות קלות עבורו. קר כן ציין שלו זו הייתה העונה הרגילה, הם היו מחכים עוד שבוע או שניים.
 
דיווח באתלטיק כי הקליפרס לא מתכננים להחתים שחקן מקס' בעמדת הרכז, כיוון שהם מאמינים מאוד בשיי גילגוס אלכסנדר. בנוסף, באותו הדיווח מקורות בקליפרס אומרים כי הם לא יחתימו שחקני מקס' מהטייר השני (קריס מילדטון ודומיו) וכי אם לא יחתימו שחקן מהטופ-טייר כעת, הם יגלגלו את המקום בשכר לשנה הבאה. דיוויד אולדרידג' עדיין מדווח כי הקליפרס צפויים להציע לדוראנט חוזה מקס' ל-4 שנים, כבר עכשיו.
 
ארון ביינס ייקח את אופציית השחקן שלו על סך 5.9 מיל', ויישאר גם שנה הבאה בסלטיקס.
 
הרוקטס מרימים את דיונטה דיוויס מהוויבר.
 
משחק!
 
04:00 – הרפטורס מול הווריורס, משחק 6! בתוך כל טררם הפרי-אייג'נסי קצת נשכח שיש לנו פה (אולי) את המשחק הכי חשוב של העונה. האם אסור לזלזל בליבם של אלופים או שעדיף לסמוך על המעבד של הרובוט? הכל יתגלה היום. שידור בספורט5.
 
לפוסט זה מצורפת – פרידה. הווריורס אולי ישרדו לשחק עוד משחק, אך דבר אחד בטוח – זהו המשחק האחרון שלהם באורקל ארינה.
 
https://www.nytimes.com/2019/06/13/sports/golden-state-warriors-oracle-oakland.html
 
(אריאל)