עדכונים ומשחקים!

קורונה: לברון ג'יימס משנה טון בנוגע לרעיון של משחק ללא קהל, ואמר כי לא היה מודע לכך שזה רעיון שנידון בליגה: "אתה חייב להקשיב לאנשים שעוקבים בדיוק אחרי מה שקורה".

גם מאמן הבאקס, מייק בודנהולזר, נשאל על האם הוא יכול לדמיין משחקים ללא קהל, וענה: "שיחקתי בדיוויז'ן 3 בקולג', אז כן, אני יכול לדמיין". דיארון פוקס מהקינגס נשאל שאלה דומה, וענה כי זה יהיה לו מוזר: "זה לא אותו משחק אם אין אוהדים". כך או כך, נראה כי הדברים מתקדמים לכך, כשמושל אוהיו כבר צייץ היום כי ההנחיה במדינה היא שמשחקים באולמות יתרחשו ללא צופים.

ההשפעה המיידית של הוירוס כבר נראית, ולאחר ההנחייה לתקשורת לא להיכנס לחדרי ההלבשה ולשמור על מרחק מהשחקנים והמאמנים, כך נראו היום השיחות עם התקשורת

הקאבס מחתימים את המאמן ג'ייבי ביקרסטאף על חוזה ארוך טווח.

הקינגס מעדכנים כי מרווין באגלי ממשיך בהחלמתו והחל בריצה על המגרש. לוח־הזמנים עדיין לא מוגדר, אך עדיין לא אומרים רשמית כי לא ישחק העונה.

ג'ון קולינס מההוקס על איך זה לשחק בקבוצה מפסידה: "זה מתסכל וקשה לשחק כל לילה בתור אנדרדוג, לדעת שכנראה תפסיד, ולדעת שאתה עדיין צריך לשחק חזק ולהראות לחברים שלך לקבוצה, ללמאמנים ואלו מעליהם שאתה מועיל. זה קשה לעשות את זה כל לילה כי אנשים חושבים שאין לחץ בלשחק בקבוצות מפסידות, כי אומרים שאתה משחק כדורסל שמפסיד, אז הפוזשנים שלך לא משמעותיים. אני מרגיש שהפוזשנים שלי משמעותיים אפילו יותר, כי צריך באמת להסתכל עליהם כדי לראות אם אתה עושה התקדמות או לא". קולינס גם ציין כי הוא לא צופה בעיות בשילוב עם קאפלה: "אני חושב שאם אנשים היו רואים אותי יותר, הם היו מבין שאני הרבה יותר מרק שחקן פיק-אנד-רול. אני יכול למסור, לזרוק, ליצור התקפה לעצמי.". עוד אמר קולינס כי הוא לא מקבל שריקות מהשופטים, וכי הוא מרגיש שהוא עושה התפתחות בצד ההגנתי, וכי הוא מרגיש שהוא ראוי להיות בשיח על הארכת חוזה מקסימלית: "אם אתה משהו יעילות ונתונים, אני מרגיש שאני טוב יותר מהרבה שחקנים בכל מיני דברים. לא קיבלתי את ההכרה. אני מרגיש שנותנים לי קרדיט, אבל לא אחד מלא".

ניקולה ווצ'ביץ' זועם על אוהדים שמפקפקים בדיג'יי אוגוסטין, רכזו לקבוצה: "ראיתי את ה-Q&A שג'וש [כתב הקבוצה] עשה עם אוהדים, והם כולם יצאו על DJ ואומרים כל מיני דברים מטומטמים. אין להם מושג אז הם רק אומרים דברים מטומטמים ולא הגיוניים כמו לקרוא לו 'השחקן הכי גרוע' בקבוצה. זה עצבן אותי כי אני מכיר את DJ ויודע עד כמה אכפת לו ועד כמה הוא מקצוען".

ברט בראון אומר כי ישקיע את הזמן עד שבן סימונס יחזור בהשקעה בציוות בין אל הורפורד לג'ואל אמביד.

הווריורס מחתימים את מייקל מולדר, שחתם על חוזה ל-10 ימים קודם לכן, על חוזה למספר שנים

סטף קארי התאמן היום, אך עדיין בסימן שאלה למשחק היום.

עוד מחלימים: למרקוס אולדרידג' מקווה לשחק היום מול דאלאס, טיילר הירו השתף באימון וקרוב יותר לחזרה, ג'סטיס ווינסלו וג'ארן ג'קסון ג'וניור צפויים לחזור לגריזליס בהמשך השבוע.

משחקים!

01:00 – הסלטיקס באינדיאנה

01:00 – הניקס בוושינגטון

02:00 – הקאבס בשיקגו

02:00 – הוולבס ביוסטון

02:00 – המג'יק בממפיס

02:00 – המאבס בסן-אנטוניו

04:00 – הסאנס בפורטלנד

04:30 – הקליפרס מול גולדן סטייט

04:30 – הנטס מול הלייקרס

לפוסט זה מצורף – כריסטיאן ווד, שמככב בפיסטונס וראוי לעוד אזכור