עדכונים ומשחקים!

צעירי הספרס ביתרון 60-50 במחצית על קבוצת המילואים של יוטה. הג'אז נותנים מנוחה לדונובן מיטשל, רודי גובר, מייק קונלי ורויס אוניל, מה שאומר שהחמישייה שלהם הייתה אד דיוויס, גיאורג ניאנג, ג'ו אינגלס, מיה אוני ועמנואל מודיאיי. קווין סניידר אומר כי לכל אלו שלא משחקים יש קצת דברים שמציקים להם, למעט גובר שנח כי יש לקבוצה בק-טו-בק למחרת.

הליגה עדיין מנסה למצוא פתרונות אימון עבור שמונה הקבוצות שלא הגיעו לבועה, כאשר כעת הרעיון המוביל הוא שהם יערכו משחקי אימון במתחם באורלנדו, כשקבוצות שהודחו יחלו לעזוב (כנראה החל מתחילת הסיבוב השני – ה-1 בספטמבר).

זאיון וויליאמסון ינוח היום מול הוויזארדס, כיוון שזה המשחק השני בבק-טו-בק.

מייק מאלון על הסיבה שלא שיחק עם ניקולה יוקיץ' בסיום המשחק (הצמוד) מול פורטלנד: "אני בכלל לא רציתי שניקולה ישחק היום באופן כללי, אבל דיברנו והחלטנו שאני אתן לו כמה דקות, אבל רק רציתי להוציא אותו מהמשחק. הוא יותר מדי חשוב עבורנו".

מו במבה חושף כי חלה בקורונה בחודש יוני. במבה מוסיף כי זה מנע ממנו להתאמן וזו הסיבה שהוא עדיין לא בכושר משחק כעת (במבה הוא הסנטר השלישי כעת, ושיחק רק בשניים מתוך ארבעת משחקי הדירוג).

קמבה ווקר אומר כי "חשב ברצינות" על לחתום בניקס באוף־סיזן האחרון, אך הם לא הצליחו להשיג כוכב נווסף לצידו, והרכז בחר בסלטיקס.

דיווחים משיקגו כי ג'רי ריינסדרוף, בעלי הקבוצה, יעדיף להשאיר את ג'ים בוילן מ"שיקולים פיננסיים", לאור חוסר הוודאות הכלכלית שיש בליגה לקראת שנה הבאה.

ג'ימי באטלר יחמיץ את המשחק מחר מול הסאנס עקב כאבים ברגל. זהו המשחק השלישי ברציפות שיחמיץ. שאר פציעות: מייקל קרטר וויליאמס וארון גורדון מהמג'יק לא ישחקו היום מול הסיקסרס (שניהם כנראה ייעדרו לתקופה ארוכה יותר). פטריק מקאו מהרפטורס יעזוב את המתחם באורלנדו במטרה לקבל ייעוץ על פציעה בברכו והשמאלית.

משחקים!

23:00 – הת'אנדר והגריזליס.

00:00 – הקינגס מול הנטס

01:30 – המג'יק מול הסיקסרס.

03:00 – הוויזארדס מול הפליקנס

04:00 – הסלטיקס מול הרפטורס. משחק הערב. האם הרפטורס יישארו בלתי מנוצחים?

לפוסט זה מצורף – כמו בכל יום שישי, חוזרים לזאק לואו עם עשרה דברים