עדכונים ומשחקים!

קווין לאב ממורמר. כיסינו את הרוב בשרשור בטוויטר (אמ;לק: קווין לאב התפרץ על קובי אלטמן ביום שבת ונקנס עקב כך, הוא נקנס קודם לכן על אירוע שקרה ב-31 בדצמבר במשחק מול הרפטורס, בו נתפס במצלמה מכה כיסאות, כשלפי מקורות זה היה כי התעצבן על כך שהחמישייה הראשונה משחקת "אנוכי מדי". מלבד זאת התגלה כי היה אירוע נוסף עם אלטמן בסוף השנה שעברה בו ה-GM איים לקנוס אותו, כשלכך לאב ענה: "לא אכפת לי, יש לי מלא כסף"). לכך הצטרפה כמובן המסירה המתוסכלת לצדי אוסמן במשחק אמש, לאחר שהקבוצה פספסה שהוא היה במיס-מאצ' מול כריס פול.

בנוסף לכך – לאב הודה לאחר מכן כי היה מתוסכל: "כן, היינו בבונוס והיה עליי את כריס פול, חשבתי שצריך לזרוק את זה לפוסט ולראות אם יעשו עליי דאבל-טים ומשם לראות מה נעשה, אבל זה לא מה שעשינו". הוא כן הכחיש בפוסט אינסטגרם לאחר מכן כי יש מתיחות בינו לבין שאר חברי הקבוצה, "ישנם הרבה דברים לא אמיתיים שמדווחים, אבל אני אוהב את חברי הקבוצה שלי".

ג'ון ביליין, מאמנו, לקח את האשמה עליו: "זו הייתה טעות שלי. אני ניסיתי שנאט את המשחק כדי שנזרוק את הזריקה האחרונה. לא שמתי לב שיש עליו את כריס פול בפוסט. זאת טעות שלי, אני קראתי לבצע תרגיל אחר. אמרתי לו אח"כ: 'אני מצטער, פשוט לא ראיתי את זה'." ביליין כן הוסיף כי אין צורך להציג תסכול על המגרש.

לאב לא צפוי לשחק היום מול הטימברוולבס, כיוון שהוא נח לאחר בק-טו-בק.

יום לא טוב גם לקיירי אירווינג, אשר הופיע מול התקשורת לראשונה מאז פציעתו. אירווינג אמר כי ניסיונותיו לשחק רק החמירו את הפציעה. הפציעה קרתה במשחק מול הפליקנס, לאחר שנחסם בצורה לא טובה, ולאחר סיום סבב משחקי החוץ, בהפסד מול דנבר, נאלץ להפסיק לשחק. אירווינג לא נשמע אופטימי בנוגע לחזרתו, ואומר כי הוא קיבל זריקת קורטיזון במטרה להימנע מניתוח. הוא מרגיש טוב יותר, אך בקרוב יידע אם זה אכן יהיה אפקטיבי והוא יוכל לחזור ללא טיפול ניתוחי.

קוואי לנארד דוחה דיווח שעלה בקיץ כי הניקס ביטלו עימו פגישה כיוון שפחדו לפספס על שחקנים אחרים: "מעולם לא אמרתי שאני שוקל את הניקס. כולם ידעו לאן אני רוצה להגיע כשביקשתי טרייד, אז אני לא מבין מאיפה זה הגיע". קוואי הוסיף כי מעולם לא נקבעה פגישה מול הניקס.

הקליפרס לא מרוצים מההפסד לגריזליס: "זה לא קשור לכדורסל. אתה לא צריך להיות שחקן מוכשר כדי שתהיה לך אנרגיה או כדי לדבר בהגנה", אמר קוואי לנארד, והוסיף: "פשוט צריכים להיות טובים יותר ולסמוך על כולם. אנחנו קבוצה טובה עכשיו, אנחנו חייב לקפוץ מעל המשוכה כדי להיות קבוצה מצוינת". מונטרז הארל היה פחות דיפלומט: "הם כיסחו אותנו מתחילת המשחק ועד סופו. זו לא הקבוצה שאנחנו רוצים להיות. אנחנו משחקים בצורה אחת מול הקבוצות הטובות, אבל ברגע שמגיעות הקבוצות שאנחנו אמורים לנצח, אנחנו סתם מופיעים. זה מביך כשאוהדי הקבוצה שלך שורקים לך בוז. זה אמור להעיר אותנו". כשנשאל לגבי מצב חדר ההלבשה ענה הארל: "אני לא יודע, וזו אולי עוד בעיה שיש לנו".

גם ג'מאל מוריי הכה על חטא לאחר ההפסד לוויזארדס: "לא כיבדנו את היריבה שלנו. כל הדיבור על זה שהם הקבוצה הכי גרועה בליגה. הם אולי הקבוצה שמשחקת עם הכי הרבה אנרגיה בליגה. אני אשים אותם יחד עם ניו יורק ומיאמי בתור הקבוצות שמשחקות חזק, אלו הקבוצות שאנחנו צריכים להיות מוכנים מולן". גם מייק מאלון התנצל בפני העיתונאים כי נאלצו לראות את המשחק היום.

חסן ווייטסייד אומר כי הוא מצפה לשוב היום למיאמי ולשחק מול ההיט: "אני מצפה לקצת בוזים של 'היי, אתה כבר לא בקבוצה שלנו יותר', אבל אני מצפה גם לקריאות עידוד, כי היו לנו הרבה זכרונות טובים".

בהקשר לשיחות הטרייד, אנדרה דראמונד אומר כי הוא לא "וותרן", וכי מטרתו עדיין להביא תואר לדטרויט, "אני אוהב להיות, אני אשמח לשחק כאן לאורך כל הקריירה שלי". עובדה מעניינת – אף שחקן מעולם לא אמר משהו כזה ואז סיים באותה קבוצה את הקריירה.

ג'וש ריצ'רדסון על ג'יימס הארדן: "לדעתי, אני חושב שהוא יכול להיות שחקן ההתקפה הטוב ביותר אי פעם"

קוואי לנארד לא ישחק היום (מנהל עומסים). פול ג'ורג' בסימן שאלה, פטריק בברלי ישוב לשחק.

שאר פציעות: נקע בקרסול ללאורי מרקאנן, טריסטן תומפסון בסימן שאלה למשחק מול הניקס, אלפריד פייטון ודניס סמית' ג'וניור לא ישחקו

משחקים!

22:30 – הניקס מול הקליפרס. הניקס לא רעים והקליפרס חסרים. סימן טוב למשחק תחרותי. שידור בספורט5.

01:00 – הבלייזרס במיאמי.

02:30 – הטימברוולבס בקליבלנד.

03:00 – הגריזליס בפיניקס.

05:00 – הפיסטונס מול הלייקרס.

לפוסט זה מצורף – בליצ'ר ריפורט בודקים מול הכוכבים האירופאיים האם טורניר אמצע-עונה יכול לעבוד גם בליגה?