עדכונים ומשחקים!
 
כאמור, מונטי וויליאמס חתם על חוזה ל-5 שנים כמאמן ראשי בסאנס. וויליאמס, שמשמש כעת כעוזר המאמן של פילדלפיה, יישאר בתפקיד עד סיום ריצת הפלייאוף של הסיקסרס.
 
כפועל יוצא, הלייקרס מתכוונים למנות בקרוב את טיירון לו לתפקיד מאמן הקבוצה. הלייקרס לא מתכוונים לראיין מועמדים נוספים מעבר למה שראיינו כבר. מקורות בפיניקס טוענים כי וויליאמס היה הבחירה הראשונה של הלייקרס, אך הוא כאמור העדיף את פיניקס על-פניהם. מקורות בלוס אנג'לס טוענים שלו תמיד היה הבחירה הראשונה שלהם והמינוי של וויליאמס לא השפיע על החלטותיהם בשום צורה.
 
מהבוקר – דאנג'לו ראסל נתפס בנמל תעופה לה-גווארדיה עם פחות מ-50 גרם של מריחואנה במזוודתו. ראסל נחקר ושוחרר לאחר מכן. מבחינת הליגה הוא צפוי לעבור "סדנת מריחאונה", ולא לספוג עונשים נוספים.
 
קיירי אירווינג, בכתבה מצוינת ב-ESPN (לינק מתחת): "אני שיחקתי כדורסל הרבה יותר זמן מכמה אנשים שמפרשנים אותו. אני גאון בכל מה שקשור למשחק הזה. אם תשאל אותי על כדורסל, אני יכול לדבר כל היום. תשאלו אותי על ספייסינג בדקה ה-3:33 של הרבע השני, אני אסביר את זה בכיף. אגיד לכם איזה תרגילים עבדו, איזה שינויים אנחנו צריכים לעשות. ברגע שזה מגיע לעניינים אישיים, או להשוות את עצמי לשאר האחים של ב-NBA, 'האם אתה חושב שאתה טוב יותר מהשחקן הזה?' – אני בחוץ".
 
קייל לאורי: "אנחנו חייבים לעזור לקוואי יותר. אמרתי את זה באמצע המשחק – הוא עושה הכל, הגנתית והתקפית כדי שנוכל לנצח משחקים, ואני פשוט לא עושה מספיק כדי לעזור לו.". לאורי הוסיף גם כי בן סימונס התנצל בפניו במחצית על המרפק למפשעתו של לאורי.
 
דני איינג' שוחרר מבית החולים לביתו בבוסטון לאחר אירוע הלב אמש.
 
ה-MRI על מו הארקלס מהבלייזרס גילה רק נקע ברגלו, והוא בסימן שאלה למשחק הקרוב בסדרה.
 
מלקולם ברוגדון לא ישחק במשחק מס' 3 של הבאקס מול הסלטיקס. גם מרכוס סמארט.
 
משחקים!
 
03:00 – הבאקס בבוסטון (1-1 בסדרה). עד כה, שני משחקים ושני בלו-אאוטים. האם סוף סוף נקבל משחק צמוד? טרי רוזיר הבטיח כי קיירי אירווינג צפוי "להתפוצץ" לאחר משחק מאכזב. שידור בספורט5.
 
05:30 – הנאגטס בפורטלנד (1-1 בסדרה). עוד סדרה עם מאניה-דיפרסיה. לאחר משחק התקפי שוטף במשחק הראשון קיבלו הרבה מאוד לבנים במשחק 2. האם הנאגטס יגנבו חזרה את הביתיות?
 
למשחק זה מצורף – ג'קי מקמולן. על בוסטון, קיירי וכל הדברים שהיא יודעת לסקר.
 
http://www.espn.com/nba/story/_/id/26659275/kyrie-irving-celtics-state-dismay