עדכונים ומשחקים!

אוי הניקס – לאחר שאמש הניקס הוציאו הודעה תקשורתית עמומה בנוגע לעובדה שספייק לי, הבמאי והאוהד המפורסם של הקבוצה, נתקל באבטחה לאחר שנכנס בכניסה ששייכת לעובדים, לי יצא היום למתקפה נגד הקבוצה בתוכנית First Take של סטיבן איי סמית'. הבמאי טען שהוא נכנס בכניסה הזו לכל משחק כבר 28 שנה, והיה ראוי כי היו מודיעים לו קודם. ספייק הוסיף גם כי ג'יימס דולאן מטריד אותו והוא לא יודע למה, שלא יגיע יותר למשחק הניקס השנה, וכי הדבר שעצבן אותו בהודעה של הניקס וגרם לו להגיע לדבר על כך בתוכנית היה הרעיון כי הוא לחץ את ידו של דולאן. עד כאן זה בעיקר תלונות של זקן טרחן ועשיר, אך הניקס כמובן לא יכולים שלא להבעיר את האש, והוציאו הודעה נוספת על כך שלי נכנס דרך כניסת העובדים, בצירוף תמונה שלו לוחץ את ידו של דולאן. לי מכחיש בתגובה. כולם מאוד בוגרים פה. נזכיר כי זהו השבוע הראשון של ליאון רוז בניקס, כנשיא החדש לענייני כדורסל.

ה-MRI על ברכו של דריק רוז חזר שלילי (טוב), אך השחקן עדיין צפוי להחמיץ כשבועיים. הפיסטונס מעוניינים בג'ורדן מקריי, ששוחרר מהנאגטס לאחרונה, כמחליף וצפויים לעשות עליו בקשת ווייבר. גם הסאנס מעוניינים בשחקן, אך לפיסטונס תהיה עדיפות במצב כזה, כיוון שיש להם מאזן גרוע יותר.

הליגה מוציאה תזכיר המלצות בנוגע להתמודדות עם וירוס הקורונה, בהם המלצות על FIST BUMPS עם אוהדים במקום לחיצות יד, לא לקחת חפצים מאוהדים (כמו עטים, כדורי-סל וכו). מלבד זאת גורמים בליגה חוששים מביטול אירועים כמו הדראפט קומביין ושאר אירועים עם משתתפים בין-לאומיים.

ג'ה מוראנט על רוקי העונה: "באמת שלא אכפת לי מרוקי העונה, הם יכולים לתת את זה למי שבא להם". אומר כי הוא מתמקד בהובלת הגריזליס לפלייאוף.

ג'ני באס, בעלי הלייקרס על הסיבה כי הקדנציה הראשונה של דוויט הווארד לא הצליחה בלייקרס: "הבאנו מאמן שלא כיבד את המשחק שלו, ולא ידע איך לשים אותו בסיטואציה להצליח"

דריל מוריי: "אם אתה רואה משחק NBA, אתה שומע את הפרשנים סביב המשחק ממש שונאים את המשחק שלהם עצמם. תארו לעצמכם את ה-NFL אם טוני רומו היה אומר: 'אוי, משחק המסירות הזה לא הולך לעבוד, איפה מה שהיה בימינו?' זה מה שקורה במשחקי NBA כרגע".

אנתוני טוליבר חתם על חוזה לעשרה ימים בגריזליס, שחתכו את ג'ורדן בל. צ'אסון רנדל חתם על חוזה לעשרה ימים בווריורס

דיון ווייטרס הרשים באימון אמש עבור הלייקרס, לפי מקורות (שהם סוכנו).

קיירי אירווינג עבר רשמית ניתוח מסיים־עונה בכתפו.

פצועים: ג'ייסון טייטם לא ישחק היום, זאק לאבין גם לא ישחק בשבוע הקרוב.למרקוס אולדרידג' לא ישחק מול ההורנטס.

מחלימים: מרכוס סמארט ישחק היום. גם קמבה ווקר ישחק בהגבלת דקות. לאורי מרקאנן השתתף באימון ומקווהו לשחק ביום רביעי.

משחקים!

02:00 – הספרס בשארלוט

02:30 – הנטס בבוסטון

03:00 – הטימברוולבס בניו אורלינס

03:00- הקליפרס מול אוקייסי

04:00 – הווריורס בדנבר

04:00 – הרפטורס בפיניקס

05:00 – הסיקסרס מול הלייקרס

05:00 – הוויזארדס בסקרמנטו

לפוסט זה מצורף – מבט על מהלך מעניין של כריס פול