נתחיל מהסוף – 34 נק' קלעה בוסטון במחצית הראשונה, למרות 0 מ-11 (!) מעבר לקשת. הסלטיקס קלעו 67 במחצית השנייה עם 11 מ-22, 50% אחוזים מהשדה, וזה כל הסיפור.

ווסטבורק, למרות שורה של 13 נק', 15 רב' ו-8 אס' ופלירטוט עם טריפל-דאבל, עדיין לא בכושר משחק, ובלעדיו אוקלהומה מתקשה לחבר את ההתקפות שלה. שרודר עולה מהספסל ועושה את שלו, אבל כשהמנוע חלוד כל הרכב מקרטע. כל עוד היה לווסטבורק אוויר בריאות והחמצן הגיע למוח העסק זרם ובניצוחו של ג'ורג עם 22 נק' ו-8 רב' לצד הספסל האיכותי של אוקלהומה, המחצית הראשונה הסתיימה 50 – 34, יתרון מבטיח – לכאורה.

אבל, למרות פיגור 16 במחצית הראשונה, הייתה תחושה שלמרות הכול בוסטון לא רחוקה. הם הגיעו לזריקות טובות, למרות שלא הן ולא זריקות העונשין נכנסו. הורפורד זרק בלטות, אירוויניג כדרר עם עצמו, ורק טייטום עם 24 נק' 6 רב' ומוריס עם 21 נק' ו-10 רב' מנעו בריחה של אוקלהומה.

המחצית השנייה נראתה אחרת מיד עם פתיחתה. סיטבנס כנראה נתן לשחקנים את גלולת הקליעה, והזריקות שלא נפלו עד עכשיו התחילו להיכנס. הפער הצטמצם לאיטו עד שהורפורד הכניס שלוש שלשות והחזיר את הסלטיקס למשחק. אירווינג גם נכנס לעניינים, ושתי שלשות וכמה חדירות הזכירו לכולם איזה סקורר הוא. הת'אנדר אמנם המשיכו עם התקפה טובה כמו במחצית הראשונה, אבל נגד בוסטון מתפקדת זה כבר לא מספיק, ויחסי הכוחות נראו אחרת לגמרי. 2 דקות לסיום המשחק בוסטון עולה ליתרון ואפילו מגדילה את הפער בעזרת זריקות עונשין בכמות מסחרית שסוף סוף נכנסו.

נמשחק נגמר 101 – 95 לטובת בוסטון, ואקלהומה בצרות גדולות ישר בפתיחת העונה.