מיאמי בלי רכז, בלי מנהל משחק וזה נראה בהתאם. גם מיניסוטה הגיעו בלי טיג ודרק רוז הנפלא, אבל היה בעל בית במשחק שלהם טיוס ג'ונס שלא היה צריך משחק גדול במיוחד. הוא היה צריך לתת לקרל אנטוני טאונס את הכדור ולהתרחק, להשתדל לא לאבד כדורים ולקלוע כשהוא פנוי. את זה הוא עשה מצוין. במיאמי לעומת זאת, וינסלו בפוזה של מנהל משחק עשה עבודה רעה ומשחק ההתקפה של מיאמי נראה בהתאם. הדקות הטובות יותר של מיאמי היו כאשר הכדור היה בידיים של וויד, גם הוא לא בדיוק גדול מנהלי המשחק, אבל לפחות הוא היה תכליתי בכניסות לסל. מיאמי בבעיה גדולה בלי מנהל משחק. אולי וינסלו יגדל להיות כזה, כרגע הוא לא שם, מאבד ריכוז מהר, נכנס לעימותים עם השופטים כל פעם שהוא מחטיא. לא ברור. שחקן מוכשר אבל הברגים לא במקום כרגע. 19 איבודים במהלך המשחק למיאמי, שהשפיעו המון על התוצאה בסוף. רובם טיפשיים למדי גם בלי לחץ גדול מידי של ההגנה של מיניסוטה, שהייתה אגב לא רעה בכלל ברוב המשחק.

במינסוטה, קרל אנטוני טאונס, מוכיח שוב, שכאשר הכדור מגיע אליו בהתקפה הוא יודע מה לעשות. שורה סטטיסטית נהדרת של 34 נק' 18 רב' 7 אס' 3 חט' ו 6 !! חסימות. כל שאר החמישייה נתנה את שלה בספרות כפולות וגם שאריץ מהספסל הוסיף 13.

במיאמי כאמור זה היה וויד. 21 נק' אבל משחק חלש של חסן וויטסייד שמצטיין בחוסר יציבות עם 8 נק' ו 13 רב' ו 2 חסימות, לא השפיע על המשחק בצורה דרמטית ונכשל כמעט בכל עימות מול טאונס.

המשחק נפתח ביתרון של מיניסוטה שהצטמצם והתרחב לכל אורך המשחק. מלבד יתרון קצר לכמה שניות באמצע הרבע השני. מיאמי, עם מאמן נהדר לא יכולה לשחק ברמות האלו בלי מנהל משחק אמיתי.

113-104 למינסוטה