חדשות בוקר –
 
הרוקטס במתקפת בלימה כלפי הדיווח שג'יימס הארדן וכריס פול לא מסתדרים עד כדי בקשת טרייד – לאחר שפול כבר דחה אותו בתגובות באינסטגרם, גם דריל מורי מוחה נגדו, וטוען שאין בו שום אמת, "זה בהחלט לא נכון וזה מגוחך". הוא מוסיף כי גם שלושתם שוחחו לאורך כל האוף-סיזן, "כולנו מתוסכלים שהודחנו מהפלייאוף, אבל זה ממש לא שם". אמר גם ששוחח עם הארדן ופול וביקש את דעתם על 50 שחקנים חופשיים במטרה לחזק את הקבוצה.
 
טוויסט נוסף הערב מגיע מצידו של אל הורפורד. כמה דיווחים בבוסטון על כך שהורפורד עצר בפתאומיות את שיחות הארכת החוזה עם הסלטיקס, וכי הוא מתכנן לחתום על חוזה ל-4 שנים (מארק סטיין מדווח על 100 מיל') בקבוצה אחרת. גורמים בסלטיקס מאמינים כי הוא כבר נעול על היעד הבא שלו. ווג' מדווח מצידו כי הבעיה היא שהפערים בין שני הצדדים גדולים מדי, וכי הורפורד יחתום על חוזה ל-3 או 4 שנים במקום אחר.
 
בהמשך לשתי החדשות הללו, איאן בגלי מדווח כי הסלטיקס ויוסטון שוחחו על טרייד סביב קלינט קאפלה.
 
שאמס מדווח כי הסלטיקס מתכוננים באופן רציני לאפשרות כי גם הורפורד וגם קיירי אירווינג יעזבו אותם בקיץ. לדברי שאמס, קיירי דווקא שוחח באופן רציף עם הסלטיקס (בניגוד לדיווח קודם שהוא נעלם), אך כל הסימנים שנתן להם הוא על כך שהוא צפוי לעזוב, כנראה לברוקלין
 
הלייקרס מנסים לפנות מקום מתחת לתקרה כדי להגיע לחוזה מקס', ומנסים למצוא מקום לשלושת השחקנים שעדיין נמצאים בקבוצה – מו ואגנר, אייזיק בונגה, ג'מאריו ג'ונס. הם גם מנסים לקנות בחירות סיבוב שני על מנת להביא שחקנים זולים וצעירים לקבוצה.

לפי קווין אוקונור, הפייסרס מעוניינים בריקי רוביו
 
טד לאונסיס, בעלי הוויזארדס, אומר כי השמועה על כך שבוושינגטון הביעו עניין במסאי יוג'ירי, נשיא הרפטורס לענייני כדורסל, היא שקרית לחלוטין. אומר גם כי הקבוצה תמשיך לדראפט עם טומי שפרד כממלא-מקום.
 
דוויט פאוול מימש את אופציית השחקן שלו לשנה הקרובה. הוא והמאבריקס צפויים להגיע להסכמה על הארכת החוזה ל-3 שנים נוספות כבר ביולי.