גרג פופוביץ' אומר כי הוא יהיה "מופתע" אם קוואי לנארד ישוב לשחק העונה. לדבריו, "יש לנו רק X משחקים עד הפלייאוף, והוא עדיין לא יכול לשחק. אם הוא ישוב זה יהיה מאוחר מאוד בעונה, וזו תהיה החלטה קשה – עד כמה מאוחר אפשר להחזיר מישהו לשחק. זה למה אני מנסה להיות כן והגיוני. אהיה מופתע אם הוא ישוב לשחק העונה". פופ נשאל האם הוא מוכן לומר שלנארד יהיה בחוץ לעונה הזו ואמר "אני מוכן לומר רק מה שאמרתי עכשיו", אך ציין כי הוא לא יחזיר את קאווי רק לפלייאוף מבלי שישחק בעונה הרגילה.

ווג' מדווח כי הפורוורד קיבל אישור רפואי מרופאי הספרס לחזור לשחק, אך עדיין חש כאב באיזור הפצוע, ולכן מעדיף לא לחזור עד שיצליח להתמודד עם הכאב. לנארד שהה בניו יורק בחופשת האולסטאר, במטרה לקבל חוות דעת שניה על הפציעה (מה שממשיך לרמז על ריחוק מהספרס, אם כי היה איש צוות של הספרס איתו שם).

עוד חדשות –

מארק קיובן נקנס ב-600 אלף דולר על אמירתו בפודקאסט של ד"ר ג'יי על כך ש"הפסדים זו האופציה הטובה ביותר שלנו עכשיו". קיובן אמר בתגובה כי "ד"ר ג'יי הוא גיבור הילדות שלי, זה גרם לי לומר את הדבר הלא נכון בצורה הלא נכונה".

קליבלנד מחתימים את מרכוס ת'ורנטון על חוזה ל-10 ימים

ג'ף הורנאסק על חזרתו של ג'ואקים נואה: "אנחנו המשכנו הלאה. אני מקווה שגם הוא מרגיש שהוא יכול להמשיך הלאה ולמצוא מקום בקבוצה אחרת"