אז אחרי שסיימנו עם ענייני הפלייאין, כל וויכוחים "טוב ליהודים או רע לווסטברוקים" ואחרי שנפרדנו לשלום מסטף, אפשר להתרווח ולהתחיל במסע של "לקוות ש – KD  או לברון לא יקחו אליפות", בידיעה שצפויה רק אכזבה בסוף כל הכייף הזה.
אז הנה שאלות שמעניינות (אותי) לפני הסיבוב הראשון של פלייאוף 21:

1. האם זו השנה שיותר מתמיד פציעות הן שיכריעו את גורל האליפות?

מארי כבר בחוץ ושם את כל העונה של דנבר בסכנה, דונובן חוזר אחרי חודש וחצי בלי כדורסל, אחרי עונת של פציעות/לואד מנג'מנט ראינו את השלישייה של הנטס בערך 3 דקות יחד (8 משחקים), מה מצבם של לברון ו-AD עוד לא ברור עד הסוף ופילי/מאבס מתפללים שאמביד/KP ישרוד חודשיים של כדורסל אינטנסיבי ברציפות. אשרי המאמין.

2. האם יאניס הוא יותר מייקל או יותר יואינג?

יובל עוז כתב (והקליט) מעולה ובהרחבה על הנראטיב של התהליך שיאניס צריך לעבור כדי להגיע לבאר. כמו מייקל שהיה צריך את הפסיטונס כדי לצמוח מקצועית ומנטלית ובסוף שצלח, או כמו הניקס שנכשלו שוב ושוב? הסדרה הזאת מול ההיט הולכת להיות מעולה.כמו שמעיד הבראקט שלי למטה, יש לי תחושה שהיאניסים עוברים את זה, אבל אני באמת לא יודע להסביר למה. ההיט מפחידים. שומרים, קשוחים, מאומנים. יהיה אדיר.

3. האם אי פעם היתה מדורגת 2 עם כל כך מעט סיכוי לעבור סיבוב ראשון?

לא.
יש רבים שאומרים שאני מזלזל לחינם בסאנס והעונה שלהם היא לא מקרית. נפגש בעוד שבועיים לדבר על זה שוב.

4. האם יוטה היא אטלנטה של 2015 או הפיסטונס של 2004?

אני מת על יוטה, וכ"כ רוצה שקבוצה, קבוצה אמיתית תלך רחוק בפלייאוף על אפם וחמתם של בוני הsuper teams. לצערי הפציעה של דונובן (ולכו תדעו מה עם קונלי) מעלה הרבה סימני שאלה לגבי כמה רחוק הם יכולים ללכת. נקווה לטוב.

5. האם שוב יוכתר MVP וכבר אחרי סיבוב אחד יעלו סימני שאלה (לא מוצדקים) בעקבות כשלון בפלייאוף?

חוששתני שכן. נורקיץ' בריא יהיה מאץ' אפ קשה מאד ואני לא סומך על MPJ שיעזור ברמת אולסטאר (בטח לא להתקרב למה שעשה מארי בבועה, דבר שגם הוא בעצמו לא היה חוזר עליו). חבל על דנבר, עוד קבוצה שאני מאד חפץ בהצלחתה. אבל Dame בא להוכיח. שוב.

6. האם טרי יאנג ינצח סדרת פלייאוף לפני לוקה?

כן.
על אף שמדובר בפופוליזם זול שכן לוקה לצערו שנה שניה רצוף נתקל בהגרלה בעייתית במיוחד בשבילו. שנה שעברה הוא הצליח לעשות ניסים ולגרור את הסדרה רחוק כמעט לבדו. לדעתי, השנה זה יראה עוד פחות טוב.

7. האם דוק ריברס וטיי לו הם מאמנים מובילים או בעלי הסוכנים הטובים בליגה?

תשובה ב.

8. בשנה שעברה המון הימרו על הקליפרס עד הסוף והם כשלו בענק. השנה "יבואו קטנים" ויפתיעו לטובה?
עבור קוואי ופול ג׳ורג׳, פעם אחת זו תקלה. פעמיים עשוי להיות סוף הזוגיות. האם יגיעו לגמר המערב הפעם? מה יעשו שם מול הלייקרס? איפה זה שם את קוואי בדיבור השחקנים הטובים בליגה אם הם לא מגיעים אפילו לגמר המערב?

9. האם פילי יכולים ללכת עד הסוף, ואם לא, מה זה אומר על עתידו של בן סימונס בקבוצה?
ווסטברוק וביל נתנו סיום עונה לפנתאון. הם לא קבוצת 8 טיפוסית, על אף שאני בספק שממש יציקו לפילי. זו נראית כמו הקבוצה הכי מוכנה שפילי העמידה בשנים האחרונות ומגיעים יחסית בריאים. אבל מה אם הסיקסרס לא טובים במיוחד גם בפלייאוף הזה? הם לא יזרקו את אמביד. אז זה יעלה שאלות רציניות לגבי המקום של סימונס.

10. אם ברוקלין לוקחת אליפות, יש מישהו בעולם שישמח על כך?
מי האנשים האלה? כנראה רק "the real MVP"', כלומר אמא של קווין דוראנט.

אז אלה השאלות (והתשובות) שלי. מוזמנים להוסיף שאלות שמעניינות אתכם וכמובן את הבראקטים שלכם.

הנה שלי: