במשחק המוקדם של הלילה מילווקי מנצחת ללא תנאי את הקבוצה המפתיעה מסקרמנטו, כאשר בכל רבע במשחק מילווקי יוצאת עם ידה על העליונה.
מלבד פתיחת הרבע הראשון שבו סקרמנטו הובילה, וסיום הרבע הראשון שהבאקס לקחו את היתרון והובילו ביתרון לא עצום של 9 נקודות, המשחק לא היה קרוב בשום שלב.
המשחק התאפיין בניסיון של סקרמנטו לשחק מהר כדי להשיג זריקות קלות, אך בשלב מסויים הבאקס מנעו מהם את ההתקפות המהירות והיה ברור לעין שהקינגס נתקעו.
מהצד השני מילווקי לא הפסיקה לזרוק שלשות.(ברוק לופז, סנטר להזכירכם, זרק 6 זריקות במחצית הראשונה, כולן מהשלוש, וקלע אחת מהן).
כמות הזריקות הגדולה איפשרה למילווקי לשבור שיא פרנצ'ייז לשלשות במשחק עם 22 :

בסיום הצבאים מביסים את המלכים 144-109 (מילווקי הקבוצה היחידה בליגה שקלעה בכל משחקיה 110 נקודות ומעלה בכל משחק העונה, למי שאי פעם פקפק בהשפעה של מאמן עם שיטה על קבוצה).

את הבאקס הוביל כמובן הגריק פריק שהיה דומיננטי כהרגלו וסיים עם טריפל דאבל של 26 נקודות, 15 ריבאונדים, 11 אסיסטים חטיפה וחסימה:

בלדסו הוסיף 17  ו- 6 ריבאונדים, אילאסובה עלה מהספסל ל- 15, ברוגדון וקונאגטון עם כ"א, מידלטון וסנל עם 12 והנסון עם 10.

את הקינגס הוביל ג'סטין ג'קסון מהספסל ששיחק את רוב דקותיו בגארבג' טיים ותרם 22 נקודות,  באדי הילד המצויין עם 19, פוקס עם 15, 6 אסיסטים ו- 6 ריבאונדים, מארווין באגלי עם 11 ו- 6 ריבאונדים, וטרוי וויליאמס הוסיף 11.

מילווקי עולה למאזן מצויין של 8-1 והקינגס מפסידים את הפסדם הרביעי בלבד העונה לעומת 6 נצחונות.