בשבוע שעבר סיכמתי כאן את דראפט הפרו H2H, הנה הסיכום של דראפט הפרו רוטו. ליגת הפרו רוטו שלנו היא ליגה תוססת עם המון טיפוסים שמאוד אוהבים אחד את השני. אני מראש אומר שהיה לי דראפט נוראי. אני אחלוק כאן את המחשבות שלי בזמן הדראפט, ולא אכחיש, כבר בדראפט ידעתי שאני עושה שטויות ומחרבן לי את הקבוצה, אבל זה כמו תאונת דרכים שאי אפשר לעצור, ואי אפשר להסתכל לכיוון השני. אז הנה מה שהיה.

 

סיבוב ראשון

 

הבחירות : אנתוני דייויס, קווין דוראנט, סטף קארי, ג'יימס הארדן, כריס פול, ראסל ווסטברוק, דמארכוס קאזינס, לברון ג'יימס, קוואי לאונרד, קליי תומפסון, כרמלו אנתוני, ג'ימי באטלר, ג'ון וול, דמיאן לילארד, פול ג'ורג', פול מילאספ.

שלי : קליי תומפסון. כאן התחילה הבעיה שלי. התוכנית היחידה שהייתה לי הייתה ללכת על גובר ולחבר אליו את איבקה\גאסול\דריימונד\נואל בסיבוב השני. אחרי כמה שיחות שהיו לי הבנתי שזה מאוד מוקדם וצריך כאן משהו אחר. קליי רושם מספרים יפים והוא מגולדן סטייט. לא נלך עליו?

שימו לב : דיאנדרה לא פה. ברוטו הרבה יותר קשה להתאושש מהנזק שהוא גורם בעונשין, ולפחות בסיבוב הראשון אף אחד לא בודק את מזלו.

בכלליות : דוראנט שני זו הפתעה. אין ספק שדוראנט במיטבו מתמודד עם דייויס על הבחירה הראשונה. מצד שני דוראנט אחרי פציעה לא קלה, ואף אחד לא יתפלא אם יחמיץ משחקים או ישחק פחות דקות. נראה. כרמלו ב11 זו הפתעה, אבל כזו שכבר ראיתי במספר דראפטים אחרים. החזרה של פול ג'ורג' היא רשמית.

 

סיבוב שני

 

הבחירות : סרג' איבקה, קייל לאורי, מארק גאסול, ניקולה ווצ'ביץ', אל הורפורד, קווין לאב, רודי גובר, ברוק לופז, בלייק גריפין, דריימונד גרין, פאו גאסול, לאמרכוס אולדריג', נרלנס נואל, אל ג'פרסון, אריק בלדסו, רודי גיי.

שלי : רציתי את גובר בסיבוב הראשון, אז אני לא אקח אותו בשני אם הוא פנוי? חסימות מלוא הגובה.

שימו לב : דיאנדרה גם לא פה. גובר, גריפין, גרין, נואל, ג'פרסון לא קלעי עונשין טובים, אבל אף אחד מהם לא מחריב את הקטגוריה. מי יעשה פאנט עונשין?

בכלליות : ברוק לופז מאוד מוקדם ביחד לסיכון הפציעה שלו. בניגוד לH2H שחיפשו שילובים של רכזים\סנטרים, פה כולם חיפשו בסיבוב השני סנטר. לאורי ובלדסו הרכזים היחידים.

 

סיבוב שלישי

 

הבחירות : ויקטור אולדיפו, גורדון הייוורד, טוביאס האריס, מייק קונלי, דריק פייבורס, ג'ף טיג, דיאנדרה ג'ורדן, רג'י ג'קסון, דני גרין, אנדרה דראמונד, טרבור אריזה, מרסין גורטאט, קייל קורבר, כריס בוש, ניקולאס באטום, קמבה ווקר.

שלי : זוכרים את התוכנית שלי? אז פתאום דראמונד חופשי בשלוש ופה התחיל הדו שיח הבא בראש שלי:

שגיא 1: דראמונד פנוי.

שגיא 2 : אבל לא עושים פאנט עונשין. ניקח את אריזה.

שגיא 1 : דראמונד פנוי.

שגיא 2 : אריזה זה הבחירה המתאימה. 2 שלשות, 2 חטיפות, ילך מצויין עם קליי.

שגיא 1 : דראמונד פנוי.

שגיא 2 : טוב, לקחו את דני גרין, תורי לבחור.

שגיא 1 : לקחתי את דראמונד.

שגיא 2:

HouseFacePalm1

שימו לב : הנה דיאנדרה. לטעמי דיאנדרה הוא עניין של החלטה מראש. עם קאזינס וגרין יש המון ריבאונד אבל דווקא קאזינס קולע טוב מהעונשין וגרין לא מגיע לשם מספיק להרוס יותר מדי. בסיבוב השלישי זה מאוחר מדי לבחור אותו כי השילוב שלו עם דרמונד הוא השילוב המעניין.

בכלליות : טוביאס קצת מוקדם, כריס בוש יכול להיות אחלה גניבה בסוף סיבוב 3.

 

סיבוב רביעי

 

הבחירות : ניקולה מירוטיץ', דאנילו גאלינרי, קיירי אירווינג, טיי לאוסון, קארל אנתוני-טאונס, חסן ווייטסייד, אנדרו וויגנס, ג'ונאס ואלנציונאס, גרג מונרו, גוראן דראגיץ', כריס מידלטון, ברנדון נייט, יאניס אדטוקומבו, קנת' פאריד, דמארי קארול, טים דאנקן.

שלי : אנדרו וויגנס. אני מצפה לקפיצה שלו. אם הוא גדול כמו שאמרו שהוא יהיה זה אמור לקרות השנה. הייתי לוקח את וייטסייד אבל הוא נלקח בחירה לפני.

שימו לב : קיירי אירווינג זה בחירה מצויינת ברוטו בסיבוב הזה. מושיבים אותו על הספסל וכשהוא יחלים הוא ייתן מספרים של סיבוב 1. טיי לאוסון של יוסטון לא אמור להיות פה.

בכלליות : מירוטיץ' נהנה ממעמדו החדש כשחקן חמישיה, קארל אנתוני-טאונס הוליד ציפיות. אני מתקשה לראות את דמארי קארול משווה את הערך שלו בפאנטזי לערך שלו במציאות. סוג של טוני אלן ששווה הרבה יותר במשחק האמיתי.

 

סיבוב חמישי

 

הבחירות : ג'ורג'י ז'אנג, טייסון צ'אנדלר, אלפריד פייטון, אייזיה תומאס, טרנס ג'ונס, צ'אנדלר פארסונס, מונטה אליס, בראדלי ביל, ג'ורג' היל, דווין וייד, ריקי רוביו,  דירק נוביצקי, רוברט קובינגטון, ווסלי מת'יוז, מרקיף מוריס, סי ג'י מקקלום.

שלי : דויין וייד. ייתן לי 50 משחקים של סיבוב שני. מה רע? הוא לא קשור לקבוצה שלי. עד כה אין לי אף שחקן שקולע שלשות שיצטרף לקליי, או לפחות ריבאונדר\חוסם שיחזק את זה.

שימו לב : ההייפ על סי ג'י מקקלום בשיאו. עדיין לא ראיתי אותו נבחר בסוף סיבוב חמישי. ריקי רוביו פה בגלל מצוקת רכזים. גם פייטון שלפי הדירוג שלו אמור לתת קפיצה משמעותית מאוד משנה שעברה.

בכלליות : הסולידיים מנצחים. בסופו של דבר היה מנג'ר אחד שהחמיץ את הפציעה של קובינגטון, וזה עבד לטובתו. בתחילה דיברו על פציעה קשה והבוקר פרסמו שזה נקע ומדובר בסך הכל בשבועיים. טוב שלא ידע.

 

סיבוב שישי

 

הבחירות : תדאוס יאנג, ראיין אנדרסון, רובין לופז, זאק ראנדולף, דארן קוליסון, דמאר דרוזן, מייקל קרטר וויליאמס, דייויד לי, ג'ואקים נואה, מאיירס לאונרד, אנאס קאנטר, ג'י ג'י רדיק, עימנואל מודיאי, אריק גורדון, מיילס טרנר, ג'י אר סמית'.

שלי : מייקל קרטר וויליאמס. צריך רכז ושילכו לעזאזל האחוזים.

שימו לב : מיילס טרנר. זו לא טעות. הרוקי של אינדיאנה הוא פוטנציאל מצויין אבל אני בספק אם כבר השנה הוא יכול להחזיר ערך של סיבוב שישי.

בכלליות : דארן קוליסון נבחר לפני רונדו, אבל חוץ מזה אין הפתעות. המון שחקנים סולידיים.

 

סיבוב שביעי 

 

הבחירות : אלק ברקס, ג'ארט ג'ק, ווילסון צ'אנדלר, רוי היברט, ג'אליל אוקאפור, קובי ברייאנט, ארסן אילאיסובה, ג'ו ג'ונסון, ג'ורדן קלארקסון, טייריק אוונס, דרון וויליאמס, מו וויליאמס, סטנלי ג'ונסון, דרק רוז, דיאנג'לו ראסל, אל פארוק אמינו.

שלי : טייריק אוונס. ידעתי שהוא פצוע לחודשיים אבל בסיבוב השביעי זו נראתה לי בחירה לא רעה. אין בניו אורלינס אף שחקן שיכול לעזור לדייויס.

שימו לב : קובי בראיינט חיכה עד הבחירה ה102. אין כבוד.

בכלליות : הגענו להימורים ולרוקיס. ג'ק כרכז פותח, 3 רוקיס, רוז ובראיינט.

 

סיבוב שמיני

 

הבחירות : טריי בורק, לו וויליאמס, אוטו פורטר, טימופי מוזגוב, ג'אבארי פארקר, מרכוס סמארט, דוויט הווארד, מייסון פלאמלי, קווין מרטין, ג'רו הולידיי, ארון גורדון, פי ג'י טאקר, בויאן בוגדנוביץ', רודני הוד, לואל דאנג, קייל אוקווין.

שלי : דוויט פנוי ב8? ניקח אותו. אה כן, יש לי כבר 2 שחקנים שמשחקים 50 משחקים בעונה.

שימו לב : יש לי תחושה שקווין מרטין הולך להחזיר ערך גבוה השנה. זה שהוא יורד לספסל לא אומר שהמספרים שלו ירדו.

בכלליות : אוטו פורטר בחירה מצויינת בסיבוב הזה ויכול להחזיר ערך מגוון מאוד. הולידיי כבר עבר את ה15 דקות. הציפיות מהוד בשמיים.

 

סיבוב תשיעי

 

הבחירות : אד דייויס, חוזה קלדרון, אמיר ג'ונסון, זאזא פאצוליה, כריס האמפריז, יוסוף נורקיץ', קנטביוס קולדוול-פופ, ג'וליוס ראנדל, ג'יי קראודר, ג'ף גרין, ארון אפללו, רייג'ון רונדו, אייברי בראדלי, טוני פארקר, ברנדן רייט, אנדרו בוגוט.

שלי : ג'ף גרין. בחירה אחת נורמלית.

שימו לב : רייג'ון רונדו חיכה 2 סיבובים שלמים אחרי קוליסון. פארקר רק 142.

בכלליות : מתחילים לגרד את התחתית.

 

סיבוב עשירי

 

הבחירות : טיילר זלר, טי ג'י וורן, פטריק פטרסון, ג'ארד סאלינג'ר, סי ג'י מיילס, אלכס לן, האריסון בארנס, קורטני לי, ג'ון הנסון, מרכוס מוריס, ג'רמי לין, אוון טרנר, דונאטאס מוטיונאס, ג'רלד גרין, טיאגו ספליטר, לנגסטון גאלאווי.

שלי : האריסון בארנס. בחירה שניה בדראפט שאני מרוצה ממנה.

שימו לב : ג'רלד גרין יכול להתגלות כגניבה אם ימשיך לירות במיאמי.

בכלליות : סיבוב שמושפע ממשחקי האימון. וורן, מיילס, לן, מוריס, לין וגרין נראו טוב ומתברגים לסגלים של קבוצות פאנטזי.

 

סיבוב 11

 

הבחירות : ג'אמאל קרופורד, ניק סטאוסקס, טאג' גיבסון, פטריק בברלי, אייזיה כנען, בן מקלמור, דיון וייטרס, עומר אשיק, הוליס תומפסון, ברנדון ג'נינגס, פאטי מילס, זאק לאבין, ניק יאנג, יאן מהינמי, נייט רובינסון, מרקו בלינלי.

שלי : ברנדן ג'נינגס. שוב הדו שיח.

שגיא 1 : ג'נינגס פנוי.

שגיא 2: אבל יש לי את טייריק שפצוע.

שגיא 1 : אבל אמרנו שניקח את ג'נינגס לספסל.

שגיא 2 : אבל עוד פצוע? ווייד והאוורד? עזוב.

שגיא 1 : לקחתי את ג'נינגס.

שגיא 2 :

HouseFacePalm1

שימו לב : נייט רובינסון שוב איתנו. עם כמות הפציעות בניו אורלינס יכול להתברר כגניבה.

בכלליות : לא נותרו עוד המון שחקני חמישיה, סטאוסקאס, מקלמור, לאבין ומהינמי היוצאים דופן. מה הם יתנו? לא ברור. קרופורד מתדרדר מדראפט לדראפט שאני עושה.

 

סיבוב 12

הבחירות : ברנדון באס, ג'ופרי לאברן, קריסטאפאס פורזינגיס, ווילי קאולי-סטיין, נמניה בייליצה, דניס שרודר, קנדל מארשל, ג'רמי לאמב, מריו הזוניה, טוני אלן, פרנק קמינסקי, פול פירס, קורי ברואר, קלינט קאפלה, דרק וויליאמס, ג'ריאן גראנט.

שלי : קנדל מארשל. נחסוך מכם את הדו שיח ונלך ישר לשורה התחתונה. HouseFacePalm1

שימו לב : שרודר הוא סטאש מעולה ברוטו. הילד הזה עוד יהיה גדול. שימו אותו על הספסל וחכו להתפתחויות.

בכלליות : דרק וויליאמס היה בחירת סיבוב 13 המסורתית שלי. בייליצה יהיה גניבה.

 

סיבוב 13

 

הבחירות : ג'רמי גראנט, בובי פורטיס, טריסטאן תומפסון, מירזה טלטוביץ', אנדרי איגודלה, גרייויס ואסקז, קורי ג'וזף, סטיבן אדאמס, ווסלי ג'ונסון, ניקולה פקוביץ', ג'וש מקרוברטס, קוסטה קופוס, לואיס סקולה, דאג מקדרמוט, וויל ברטון, פסטוס אזילי.

שלי : ניקולה פקוביץ'. הייתי צריך סנטר וזה מה שקפץ לי מול העיניים. אז מה עם במהלך העונה בשום שלב לא יהיו לי יותר מ8 שחקנים בריאים?

שימו לב : למקדרמוט יש את התנאים לפרוץ.

בכלליות : אם יש לך חוזה של 82 מליון דולר, אתה לא אמור להבחר בסיבוב 13 בדראפט הפאנטזי!

 

להגנתי : אין לי תירוצים. אין לי גם שלשות. וזה עם שחקן שצפוי לקלוע 3+ שלשות למשחק. הלקח שלי הוא ללכת עם מה שאני יודע ומכיר, ולא לשנות סגנון יומיים לפני הדראפט. אולי לא הייתה לי קבוצה טובה, אבל כנראה שלא הייתה לי קבוצה שלא קשורה לכלום.