אוקלהומה סיטי מול דאלאס זה משחק של מאצ'אפים. דונצ'יץ' מול ווסטברוק, בארנס מול ג'ורג', ג'ורדן מול אדאמס, בריאה מול שרודר.

שני שחקנים התעלו במשחק הזה: דונצ'יץ', שנתן 25 נק' ו-7 אסיסטים (47% מהשדה וגם 6 איבודים) ופול ג'ורג' עם 36 נק' ו-6 ריבאונדים (50% מהשדה, אבל מדד +/- של 14-, הכי נמוך באוקלהומה).

אבל הנתונים לא מספרים מה קרה במשחק.

המחצית הראשונה הייתה של אוקלהומה סיטי, אין ספק. הת'אנדר הצליחו לפתוח פערים מול המאבריקס, אבל אלה נשארו במשחק והצליחו לסגור את הפערים בסוף כל רבע ולהפסיד את המחצית הראשונה ב-2 נק' בלבד. הרבע השלישי הוא זה שנתן לדאלאס את היתרון, עם שלשות קטלניות של בריאה ודונצ'יץ' ויתרון שגדל עד ל-13. אוקלהומה הצליחה ליצור קאמבק, וחזרה להובלה בדקות האחרונות של המשחק, אבל דניס סמית' ג'וניור נתן לדאלאס את היתרון ומי ששמר עליו היה דיאנדרה ג'ורדן, שקלע זריקת עונשין אחת מתוך השתיים האחרונות כדי לתת לדאלאס יתרון 2 נק' עם שניות ספורות לסיום. מי שקיבל את הכדור האחרון באוקלהומה סיטי היה ווסטברוק (למרות משחק רע) שהחטיא את הניסיון לשלשה.

התוצאה בסיום: 105 לדאלאס, 103 לאוקלהומה סיטי.

מי שעזר לדונצ'יץ' היו דיאנדרה ג'ורדן עם 12 נק' ו-17 ריבאונדים ב-66% מהשדה ו-66% מהעונשין, והאריסון בארנס עם 16 נק' ו-6 ריבאונדים במדד +/- של +13, הגבוה בדאלאס. דניס סמית' ג'וניור היה סולידי, עם 14 נק' ו-4 ריבאונדים (50% מהשדה, 2-5 משלוש) וג'יי.ג'יי. בריאה, שלמרות שקלע רק 2 שלשות מתוך 8 זריקות סה"כ הוסיף לכך 10 אסיסטים על 2 איבודים בלבד.

בסרטון: דניס סמית' ג'וניור נותן לדאלאס את היתרון הסופי

בצד של אוקלהומה, מי שלא עזר לפול ג'ורג' היה ראסל ווסטברוק, שנתן משחק מזעזע של 9-9-8 ב-18% מהשדה(!), אבל לפחות הוסיף 6 חטיפות. גם סטיבן אדאמס היה חלש יחסית, אבל לפחות היה יעיל, עם 8 נק' ב-80% מהשדה ו-9 ריבאונדים. היחידים חוץ מג'ורג' שתרמו בספרות כפולות היו ג'רמי גראנט ופטריק פטרסון עם 10 נק' כל אחד ודניס שרודר עם 19-4-3.

בסרטון: אוקלהומה אולי הפסידה, אבל זה בטוח מהלך המשחק