כמו בסדרה בשנה שעברה, הקבוצה הביתית עולה ל 3 – 2 בסדרה, אבל מאבדת את אחד הכוכבים שלה. גולדן סטייט ווריורס מנצחת 104 – 99 אחרי עוד משחק צמוד ומותח, אבל מאבדת ברבע השלישי את קווין דוראנט עם מתיחה בשריר התאומים.
 
דוראנט נפצע ללא מגע, אחרי סל שלו, כשרץ להגנה. פתאום הוא הסתובב, כאילו מחפש מי בעט בו, ואז נעצר. השדרנים חשדו שמדובר בקרע באכילס, אבל מגולדן סטייט מבטיחים שמדובר במתיחה בשריר התאומים. עדיין פציעה שיכולה להשבית אותו להמשך הסדרה.
 
ומה היה במשחק? הווריורס עלו ל-15 ברבע הראשון, יוסטון חזרו ל-3 בלבד. אז גולדן סטייט ברחו ל-20. בשלב הזה כבר רציתי לכבות את הטלוויזיה, אמרתי עוד קצת, עד המחצית הרוקטס הורידו ל-14.
 
ברבע השלישי זה המשיך, ואז הגיעה הפציעה של דוראנט, ועוד לפני סוף הרבע, יוסטון עלו ליתרון. הרבע נגמר בשיוויון 72.
 
קרי נזכר שהוא אמור להיות כוכב והתחיל לקלוע אחרי משחק דיי מזעזע (סיים עם 25 ב-9 מ-23). ויוסטון נשארה קרובה. גם קליי התעורר, והספלאש בראדרס משכו את העגלה כשאיגי וגרין עוזרים. לוני עם כמה מהלכים גדולים בהגנה ובהתקפה עזר. הרוקטס דיי בעטו בדלי.
 
ליוסטון היו הזדמנויות, אבל הם לא הצליחו לקחת את ריבאונד ההגנה. דקה וחצי לסיום קרי החטיא בהפרש 4, לקח את הריבאונד וקיבל עבירה.
 
בהפרש 3 בשניות הסיום, קליי כמעט איבד, אבל הרוקטס לא ממש הצליחו להשתלט על הכדור שחזר לקליי ל-2 קלות לבד מתחת לסל. בדיעבד מסתבר שקליי דרך בחוץ, והשופט שהיה ממש על ידו לא שרק.

 
יוסטון אולי הפסידה, אבל משחק 6 בלי קווין דוראנט זה סיפור חדש לגמרי.