בזמן שישנתם הוא טור יומי שמסכם את אירועי הלילה בפלייאוף הNBA.

 

גמר המערב חוזר למשחק 3 באוקלהומה סיטי, והת'אנדר ממשיכים להראות כמו הקבוצה הכי טובה במערב. הלילה הם התחילו לרוץ ברבע השני, וסיימו ב117 נקודות ב3 רבעים.

 

אוקלהומה סיטי ת'אנדר(3) 133 – גולדן סטייט ווריורס(1) 105 (הת'אנדר מובילים 2:1 בסדרה)

 

הת'אנדר ניצלו את האנרגיה הביתית כדי לצאת חזק ועלו ל13 יתרון כבר במהלך הרבע הראשון. אלא שהווריורס באותו שלב נראו רגועים, ושלשה אחרי שלשה נגסו בהפרש. בתחילת הרבע השני הם הצליחו להשוות את המשחק, והצפי היה למשחק צמוד. 8 דקות לסיום הרבע השני התוצאה הייתה 40-40. הווריורס קלעו, הת'אנדר עשו נקודות מאופנסיב, והכל נראה תקין. דווקא כשקר החזיר את החמישיה הראשונה שלו משהו השתבש. הווריורס הפסיקו לקלוע, הם לקחו זריקות מהירות מדי, הכל היה קצר, והת'אנדר שטפו את המגרש. הת'אנדר לוקחים את כל הכדורים החוזרים, ושועטים קדימה. ווסטברוק (מצויין היום עם 30 נקודות, 12 אסיסטים ו8 ריבאונדים) מוציא התקפה מהירה אחרי התקפה מהירה, והת'אנדר עושים נקודות קלות. דוראנט (33 נקודות, 10 מ15), וייטרס (13), רוברסון (13 נקודות 3 מ5 לשלוש) ואיבקה (14) לוחצים על הדוושה עד הסוף, ורצים 32-7 כדי לפתוח פער של 25 נקודות ב8 דקות, והווריורס נראו חסרי אונים.

 

ברבע השלישי הת'אנדר ממשיכים לרוץ וההפרש מגיע ל41 (החסרון הכי גדול של הווריורס העונה), והמשחק גמור. סטף קרי סיים עם 24, וקליי עם 18, אבל גרין נעלם (6 נקודות, 1 מ9 מהשדה, 4 ריבאונדים, 3 אסיסטים, 4 איבודים) ונמצא במרכז המחלוקת עם המהלך הבא:

גרין ממש מתאמץ להוציא את אדאמס מועד הורים, פעם שניה בסדרה שהוא בועט לו בביצים. השופטים מחליטים שהמגע היה מיותר, העבירה של אדאמס הגיעה הרבה לפני, ושורקים לגרין פלייגרנט 1. עכשיו הכדור עובר להנהלת הNBA. קר וגרין מתואמים ואומרים שלדעתם הנהלת הNBA צריכה לבטל את הפלייגרנט, זה מגע רגיל ושום דבר מיוחד. כמו שקר אומר, ווסטברוק זורק את הרגל אחרי כל שלשה. לא בטוח. הליגה יכולה להחליט שזה היה צריך להיות פלייגרנט 2, ולהשעות את גרין מהמשחק הבא. הנה ההסבר של ג'ו בורג'יה שאחראי על מרכז השידורים החוזרים על מה הולך לקרות.

בגדול מחר הם הולכים לצפות ולהחליט. לדעתי כשמסתכלים על זה מהגב של גרין, אפשר לראות בבירור שהכדור כבר לא אצל גרין כשהוא מחליט לקפוץ, והמהלך שלו לקוח ישירות מסרטי ון דאם השונים.

הבעיטה של גרין

 

כל זה קורה באותו יום שהליגה משעה את דאנטה ג'ונס על המהלך הזה.

ג'ונס ממש נותן לביומבו אגרוף בביצים, אבל אני חושב שהליגה לא תצליח להתחמק מהשוואות. אני לא אתפלא אם גרין יושעה, ואלה יהיו חדשות רעות מאוד לווריורס.

 

נשאר רק להנות מהמשחק של הת'אנדר הלילה שהיה מאופיין בהמון מהלכים כאלה:

וכאלה

וכאלה

הנה 63 הנקודות של דוראנט ו-ווסטברוק

ואם זה לא מספיק, יש עוד 5 מהלכים של הת'אנדר בטופ 5. אל תצפו לראות שם שום מהלכים של הווריורס, או הגנה, כולם הטבעות או במקרה הגרוע ליי אפ של שחקן של הת'אנדר.

 

תקציר המשחק באתר הNBA

 

טופ 5: