ליאור אדלר

התגובות שלי בפורום

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 250 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • בתגובה ל: דירוג הפורום: 7 האחרונים #30097

  דייויס

 • בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30057

  דייויס, בחירה קלה.

 • בתגובה ל: כרמלו אנתוני – חוסר ההערכה או הרס עצמי? #30041

  שילוב של אגו הרבה יותר מידי גדול, ניהול קריירה גרוע (בילה הרבה יותר מידי זמן בארגון חולה כמו הניקס רק כי לא התחשק לו לגור באיזה חור במרכז ארה"ב), עצלנות בהגנה וחוסר נכונות להתאים את עצמו לכדורסל המודרני. כל החבילה הזאת פשוט לא משתלמת לאף קבוצה בליגה, ולכן אני לגמרי לא חש רחמים כלפיו.

  אפשר היה לחיות עם אחד מהחסרונות האלה (מינוס בהגנה אבל שחקן שהיה מוכן לעלות ל10 דקות מהספסל ולא עושה בעיות בחדר ההלבשה, או לחלופין שחקן שמסוגל לאמץ סגנון משחק חדש שמתאים יותר לסוף העשור השני של המאה ה21). הבעיה שמלו הוא שום דבר מזה.

  לגמרי הביא את זה על עצמו ואני גם לא חושב שיש איזושהי קבוצה שצריכה להרגיש מחויבת לספק לו פרידה מכובדת מהליגה, הוא עזב בטריקת דלת כל מקום שבו הוא שיחק.

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 5 ימים, 10 שעות ע"י  ליאור אדלר.
 • בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30093

  1. גם אם תשאל עוד 50 פעם זה לא יהפוך את השאלה שלך ליותר רלוונטית מהסיבה הפשוטה שעובדות > דעות. אם דנבר היא הקבוצה השניה בטיבה או החמישית בטיבה במערב זה משהו שאפשר להתווכח עליו. אי אפשר להתווכח על כך שהיא ניצחה 54 משחקים למרות חודש אחרון של 6-6, סיימה שנייה (לפני הקבוצות שאתה טוען שהן יותר טובות) ועשתה את זה בקונפרנס היותר קשה. לכן אני לא רואה סיבה למה לקחת מיוקיץ׳ הישג שהוא חתום עליו.

  2. אם לא הצלחת להבין עד עכשיו אז קשה לי לראות איך אני יכול להסביר לך טוב יותר. אני רק אוסיף שכבר בעבר טענתי שאינדיאנה 2012/13 שבה ג׳ורג׳ היה שחקן של 17 נקודות (ושומר אדיר) הייתה טובה יותר מהקבוצה של שנה לאחר מכן (שבה ג׳ורג׳ כבר עלה ל24 נקודות למשחק והיה המנהיג הבלתי מעורער) ודעתי נשארה בעינה.

 • בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30087
  1. ונניח שאתייחס, איך זה ישנה משהו? מקומות 1-6 במערב אשתקד מול מקומות 1-6 במזרח ב2014. איזה קונפרנס קשה יותר? בוא נגיד שהקבוצה הפחות טובה מבין השישייה המובילה במערב הייתה בקלות מסיימת מקום 3 בקונפרנס ההוא עם אופציה להתקדם מעבר.
  2. אינדיאנה הגיעה לשלב המצופה ממנה בהתחשב בעוצמת הקונפרנס. זה קרה לפני שג'ורג' היה שחקן מוביל ואחרי שהפך לשחקן מוביל. אם בא לך לזקוף לזכותו הישג כזה ועוד בעידן שבו הכדורסל היה שונה לחלוטין ומעט מאוד ממנו עדיין רלוונטי אז שיהיה לך בכיף.
 • בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30084
  1. אני שמח שאתה יודע מה ברור לי ומה לא. אני לא חוזר בי ממה שכתבתי, וממש לא מהמר שהעונה היא תגיע פחות רחוק.
  2. לא אמרתי שאינדיאנה לא הגיעה רחוק. פשוט לא היה מדובר באובראצ'יבינג כמו דנבר בעונה האחרונה. כל דבר פחות מגמר המזרח בעונה ההיא היה נחשב כישלון אדיר. מנגד היו אנשים שהימרו שדנבר לא תגיע לפלייאוף בכלל.
  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 ימים, 8 שעות ע"י  ליאור אדלר.
 • בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30082

  התייחסנו לנסיבות. אתה חושב שהם הגיעו למקום שני וחצי הגמר במזל, ואני חושב שלא.

 • בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30080

  אם אין בשבילך הבדל בין המזרח ב2014 למערב אשתקד, אז בסדר.

 • בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30079

  להוביל את הפליקנס לחצי גמר המערב (או בכלל לפלייאוף) זה הישג גדול. זה כבר שנה אחת יותר אובראצ'יברית מג'ורג' מאז שחזר מהפציעה.

 • בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30075

  די עם השקר הזה שהוא הוביל קבוצות רחוק. אינדיאנה הייתה קבוצה של חצי גמר מזרח עוד כשהוא היה רול פלייר. כל מה שהשתנה מאז בהשוואה לשנים שהיא  הגיעה שלב אחד רחוק יותר זה שדרק רוז התחיל להתפרק (ואיתו גם שיקגו) וטיפת הדלק האחרונה שנשארה במיכל של בוסטון אזלה.

  וזה עוד היה לפני פאקינג 5 שנים ויותר. לאנתוני דייויס בפאקינג ניו אורלינס יש הישגים קבוצתיים מרשימים יותר.

 • בתגובה ל: דירוג הפורום: כרמלו מצטרף למשחק #30056

  אולי כי הוא צעיר יותר. אחרת אני לוקח את לילארד.

 • בתגובה ל: דירוג הפורום: נכנסים לטופ 10 #30038

  טוב, אם מקום שני בקונפרנס ומרחק של משחק אחד מגמר אזורי זה לא נקרא להגיע רחוק אז זה כבר עניין של הגדרה.

  הוא היה במשך 90% מהעונה בקצב של 60 ניצחונות או קרוב מאוד לכך, אבל אם זה עד כדי מפריע לך הסמנטיקה הזאת אז אין לי בעיה לקחת את זה בחזרה. הטענה המרכזית שלי נשארת בעינה.

 • בתגובה ל: דירוג הפורום: נכנסים לטופ 10 #30018

  מה זה משנה שדנבר "הבטיחה" את המקום השני? עם או בלי המקום השני, היא לא הייתה הקבוצה השנייה בטיבה בקונפרנס. זו יוסטון.

  אני דיברתי על היכולת לאורך העונה. מי תכלס קבוצה טובה יותר ומי פחות זה דיון תאורטי בלבד שאין לי רצון להיכנס אליו. במבחן העין, דנבר הרשימה יותר מיוסטון, מפורטלנד ומאוקלהומה בעונת 2018/2019. כל השאר זה מילים שאתה מכניס לי למקלדת. מעולם לא טענתי שהיא מאיימת על הקונטנדריות (אפילו כתבתי במפורש שהייתה לה תקרת זכוכית – בדיוק כמו לכל הקבוצות שמתחת לגולדן סטייט). נכון היא הפסידה לפורטלנד, נכון היא כמעט הפסידה לסן אנטוניו. יש בלי סוף דוגמאות לקבוצות שעשו בפלייאוף פחות ממה שציפו מהן אחרי העונה הסדירה (מילווקי העונה אגב היא אחת מהן). מה שראינו לאורך שתי סדרות פלייאוף לא מבטל את מה שקרה 6 חודשים לפני כן (ובמקרה של יוקיץ' ספציפית זה אפילו מחזק לו את הקייס כי הוא היה פאקינג מדהים, אבל זה לדיון אחר). אם אתה חושב שמה שראינו מאוקטובר ועד אפריל מסתכל ב"הם הגיעו לשם במזל" אז כנראה שלא עקבת כל כך אחרי מה שהתרחש בחלק הזה של הקונפרנס.

 • בתגובה ל: דירוג הפורום: נכנסים לטופ 10 #30011

  אתה בכוונה לא מגיב לשום טיעון שאני מעלה או מה?

  אם תסתכל קצת אחורה ותעשה חשבון פשוט אתה תגיע גם כן למסקנה שדנבר הייתה רגל ו3/4 בטוחה במקום השני (ואפילו במאבק עם גולדן סטייט על המקום הראשון), דבר שהתבטא במנוחות יזומות והורדת 4 הילוכים עד שזה פתאום נהיה צמוד.

  מספיק להסתכל על עמודת הדקות של יוקיץ׳ לעומת הארדן ולילארד בתקופה הזאת כדי להבין את זה. אבל אם אתה לא רוצה להבין זו כבר לא בעיה שלי.

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 6 ימים, 10 שעות ע"י  ליאור אדלר.
 • בתגובה ל: דירוג הפורום: נכנסים לטופ 10 #30010

  בשנים ההן המזרח היה בשפל חסר תקדים. גם לפני הפריצה שלו אינדיאנה הייתה מהקבוצות הכי חזקות בקונפרנס האומלל ההוא.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 250 סה״כ)