FrecCo

התגובות שלי בפורום

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 109 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • בתגובה ל: דירוג הפורום: סיום עונה 7 #30477

  FrecCo
  משתתף

  תודה ליובל על ניהול מעולה כרגיל של משחק כיפי ששומר על הכיף לדבר על כדורסל בפגרה.

  ההימורים לגבי עונה הבאה הם מעניינים, אני חושב שאפשר לסכם את זה בקלות בכך שמי שיקח אליפות מבין לברון/קרי/קוואי/יאניס הוא גם פייבוריט להיחשב מס' 1 בעולם.

 • בתגובה ל: ***דירוג הפורום: סיבוב הגמר*** #30360

  FrecCo
  משתתף

  הגמר האולטימטיבי.
  אני אמלמל כמה שטויות שהן נטו מבחן העין שלי כי לדעתי כל אחד יכול להצדיק כמעט כל סדר דירוג בין השלושה האלה.

  מבחינתי יש רק השוואה אחת שקל לי לערוך בין השלושה- בין קוואי וKD
  בכל מפגש שלהם השנה הרגשתי שKD עושה כמעט את כל מה שקוואי עושה קצת יותר טוב. אפילו בהגנה אני זוכר פוזשנים בהם הוא עצר אותו בזמן שקוואי לא הצליח לעצור את KD. דוראנט מקבל עדיפות בשבילי.

  שתי ההשוואות הבאות קשות יותר ואני מבסס אותן רק על תחושה אישית- בשנים הקודמות החלטתי שהעובדה שסטף משמעותי יותר לווריורס מצדיקה בשבילו דירוג גבוה יותר. השנה הרגשתי שדוראנט הוא השחקן הטוב בעולם בכל פעם שראיתי אותו. לדעתי הוא נפצע בדיוק בשנה שהפך לקטלני מאי פעם, וכל קבוצה שהוא היה משחק בה העונה הייתה לוקחת אליפות אם זו מילווקי במקום יאניס, או טורונטו במקום קוואי, ואפילו בווריורס, אם סטף נפצע במקום קיידי לדעתי הסיכויים של הווריורס עולים בסדרה הספציפית הזו. נכון שסטף עושה את כולם יותר טובים והוא המהות של הווריורס, אבל דוראנט הוא באמת השחקן הכי בלתי עציר בליגה בעיניי. בעונה הסדירה במשחק שסטף לא שיחק הוא קלע 51 נק' על טורונטו במשחק שטורונטו ניצחו בהארכה אבל התחושה שאני יצאתי ממנה היא שהווריורס מנצחים בסדרה כזו (היו להם עוד פצועים במשחק הזה כולל דריימונד שלא שיחק).
  בקיצור דוראנט>סטף בשבילי השנה

  בין קוואי לסטף זו ההחלטה הכי קשה שלי.
  החלטתי לתת את האדג' לסטף כי זה מה שהלב אומר (ואת זה אני אומר בתור שונא ווריורס שנים רבות ואוהד קוואי).

  1. דוראנט
  2. סטף
  3. קוואי

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 6 ימים ע"י  FrecCo.
 • בתגובה ל: דירוג הפורום: 4 האחרונים #30308

  FrecCo
  משתתף

  אישית לא הרגשתי בשום שלב בעונה שיאניס ראוי לטופ 3. אם היה לוקח אליפות אז היה קשה להתווכח עם זה. אם רק היה עובר את טורונטו זה היה מחזק את הקייס שלו מעל קוואי והארדן. אבל בעיניי הוא לא צריך היה להיות מדורג לפני קיידי/קרי בשום תרחיש, ולמרות העונה החלשה של לברון (עד כמה ש27/8/8 יכול להיקרא חלש) הוא שחקן שלם בהרבה וחד משמעית טוב יותר בעיניי כרגע. לברון במקום יאניס למשל היה עובר את טורונטו, לדעתי.

  ובנימה זו, מדיח את לברון במקום שייעדתי לו

  אגב, באחת השנים הקודמות נדמה לי שעשית בסוף סיבוב בו פשוט דירגנו את ה-4 האחרונים לפי הסדר שלנו. לדעתי זה עדיף עם ה-3 האחרונים מאשר להדיח אותם בשני סיבובים

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 1 יום ע"י  FrecCo.
 • בתגובה ל: מונדובאסקט- רשמים ראשונים #30494

  FrecCo
  משתתף

  איטליה בבלואו-אאוט

 • בתגובה ל: ***דירוג הפורום: סיבוב הגמר*** #30405

  FrecCo
  משתתף

  בקיצור נשמע שאתה סתם נטפל לטיעון ספקולטיבי מבלי שאתה יודע להסביר למה. לא יודע לגבי "בקלות" כי לא השתמשתי במילה הזו, אבל עצם העובדה שדוראנט וקוואי הם שחקנים דומים בעמדה דומה בעלי סקילסט דומה ויכולת ברמה דומה הופך את ההשערה ש"גם דוראנט היה לוקח אליפות עם טורונטו" ללא תלושה בכלל. במקסימום debatable. גם לברון היה לוקח אליפות עם טורונטו העונה אם הווריורס נפצעים באותה צורה.

  וכולם התייחסו גם למה שהוא עשה בקריירה. הוא הדיח את הקבוצה של קוואי ב2016 למשל. הוא ניצח את קוואי ברוב המצ'אפס שהיו לו נגדו מאז, בעיניי. כאמור אני תומך בטיעון שקרי חשוב יותר לווריורס ועושה אותה הקבוצה הענקית שהיא, אבל אני עדיין עומד מאחורי הטיעונים ש-1. במצ'אפ מול טורונטו בגמר דוראנט היה מעט חשוב יותר והווריורס היו יכולים לעשות תוצאה טובה יותר וגם לנצח את הסדרה (וזה גם טיעון לא תלוש אם תיזכר במשחק שלהם שהזכרתי בתחילת העונה בו טורונטו ניצחו רק בהארכה כשדריי, סטף וקאזינס פצועים), 2. בקבוצות אחרות בהן יש פליימייקר מעולה, דוראנט יהיה חשוב יותר מקרי. כך שהשאלה "מי יותר חשוב לקבוצה" תלויה במי עוד משחק בקבוצה המדוברת. וההשוואה בין שניהם כשחקנים היא צמודה, בשנים קודמות נתתי אדג' לסטף והשנה אני נותן לקיידי, בכל מקרה שום דבר מההעדפות לא תלוש בדיון הזה.

 • בתגובה ל: ***דירוג הפורום: סיבוב הגמר*** #30397

  FrecCo
  משתתף

  אני לא אכנס איתך לדיון על כל אחד מהציטוטים אני רק אגיד שבשורה התחתונה אתה מגזים לגמרי. אם אתה חושב שזה תלוש כ"כ מהמציאות שדוראנט היה לוקח אליפות במקום קוואי אתה בעצם אומר שקוואי כ"כ הרבה יותר טוב מדוראנט, וזה לדעתי תלוש מהמציאות יותר מהכל.

  בקיצור, אתה נסחף, מה שלא יהיה, ההבדלים בין ה-3 לא כאלה גדולים כמו שאתה מצייר את זה כדי שיהיה שווה לדפוק את הראש בקיר עבורם או לעשות דה-לגיטימציה לדעות אחרות משלך.

 • בתגובה ל: ***דירוג הפורום: סיבוב הגמר*** #30381

  FrecCo
  משתתף

  מסכים מאוד על הטיעון של התחושה שהם נותנים. כתבתי את זה בעצמי במהלך העונה או בפלייאוף, קרי ודוראנט בסדר הזה הם שני השחקנים היחידים שרועדות לי הביצים כשהם מחזיקים את הכדור מול הקבוצה שלי מאז שאני רואה כדורסל. ולמבחן העין יש משמעות, למרות שהוא לא אמפירי. הוא מעיד כמה חמור ומהיר הנזק שהם עושים ליריבה.

 • בתגובה ל: ***דירוג הפורום: סיבוב הגמר*** #30376

  FrecCo
  משתתף

  אם לא הייתי יודע יותר טוב הייתי מנחש שאתה יוזר פיקטיבי שאני פתחתי. מסכים עם הכל

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 6 ימים ע"י  FrecCo.
 • בתגובה ל: ***דירוג הפורום: סיבוב הגמר*** #30375

  FrecCo
  משתתף

  טענת שלדוראנט אין סדרה כזו בקריירה אז הראיתי לך שיש לו סדרה באותם מספרים ויעילות גבוהה יותר מאותו פלייאוף, עכשיו אתה טוען שדוראנט עשה את זה נגד קבוצה נחותה יותר, אבל הוא עשה גם את אותם מספרים מול יוסטון עד שנפצע בגיים 5, מספרים טובים אפילו יותר בגמר 2017 מול קליבלנד ואם באמת נחפור אחורה לשנים שלו באוקלהומה אז נמצא עוד כמה סדרות עם סטט' דומה אז אני לא רואה מה הנקודה לנסות להפוך את הסדרה של קוואי מול פילי בכוח לטיי-ברייקר ביניהם. זו הייתה הסדרה הכי טובה של קוואי בקריירה בעוד שדוראנט משחק ברמה דומה לזו פעמים רבות.

 • בתגובה ל: ***דירוג הפורום: סיבוב הגמר*** #30367

  FrecCo
  משתתף

  דוראנט עשה סדרה גדולה לא פחות באותו פלייאוף בדיוק מול הקליפרס בסדרה שהיא פיזית אפילו יותר, 35-5-5 וחסימה למשחק יותר מקוואי באחוזים יותר טובים מכל ריינג' ובפחות דקות (וגם כשהוא חלק מקבוצה עם סקוררים הרבה יותר טובים שלוקחים לו נתח מסך הנקודות של הקבוצה).
  לדעתי כשדוראנט בקיל מוד הוא הכי טוב בעולם, והוא הצליח להביא את עצמו לרמה של קיל מוד לאורך פלייאוף שלם בעיניי. גם המספרים הכלליים שלו בפלייאוף היו דומים לשל קוואי וביעילות גבוהה יותר.

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 6 ימים ע"י  FrecCo.
 • בתגובה ל: ***דירוג הפורום: סיבוב הגמר*** #30363

  FrecCo
  משתתף

  כן אבל גם דריימונד לא שיחק ברוב המשחקים האלה כולל נגד OKC, הוא היה פצוע במקביל לסטף ובלעדיו זו בכלל קבוצה בלי פליימייקינג. באופן כללי הסגל של הווריורס היה מזעזע עם דמיאן ג'ונס בחמישייה. לא מתווכח עם זה שסטף חשוב יותר לווריורס, אני מהתומכים הגדולים של הטענה הזו.
  אבל אני חושב שדוראנט היה מעט חשוב יותר למצ'אפ מול טורונטו.

  מסכים לגבי הקשיחות המנטלית בסוף משחק 7.
  אבל עם דוראנט במקום קוואי אולי לא מגיעים למשחק 7 או לשוויון בשניות האחרונות.
  וכן אני חושב שהוא יותר טוב ב2019 מאשר ב-2016, ולא רק בגלל שסטף מסדר לו זריקות פנויות.
  אבל כאמור ההבדלים לא גדולים בעיניי והכרעתי לפי מבחן העין שלי.

   

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 6 ימים ע"י  FrecCo.
 • בתגובה ל: דירוג הפורום: 4 האחרונים #30328

  FrecCo
  משתתף

  אני מרגיש שאני ואתה כבר מיצינו את הדיון לגבי לברון. אתה טוען שהוא עשה עונה לא מספיק טובה כדי להגיע לפלייאוף, אני טוען שזה מגוחך לטעון שהוא לא היה עושה פלייאוף אם לא היה מפסיד שליש עונה על פציעות ואם היה מוביל קבוצה שהוא מאמין בה והיא לא שבורה ומלאת בעיות בחדר ההלבשה (ולא, זה שהוא אחראי לבעיות האלה לא מוריד מהיכולת שלו בשבילי). כאמור עצם זה שהוא שמר על המספרים שלו ומשחק ברמה דומה בעיניי מספיקים כדי להוכיח לי שהוא אותו שחקן שהוביל את קליבלנד לגמר המזרח לבד.
  אני מבין שאתה חושב אחרת ולא רואה טעם לטחון את זה עוד.

  לגבי יאניס/קוואי בטופ 3- מבחינתי אחד מהם צריך לדחוק את לברון מהטופ 3 כדי להיכנס לשם. לקוואי יש קבלות בתור שחקן שאין ליאניס. הוא היה טופ 4 בליגה כבר ב2017. אבל גם אותו אני לא בטוח שהייתי מדרג מעל לברון אם הוא לא היה לוקח אליפות. בסופו של דבר הוא ניצח את יאניס ואז את קרי אז והצדיק את העדיפות על לברון בשלב הזה, ויאניס שיצטרך להבין איך הוא מתמודד עם קירות ההגנה שיבנו נגדו בשנה הבאה, טרם.

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 1 יום ע"י  FrecCo.
 • בתגובה ל: דירוג הפורום- טופ 5- ניסיון שני #30251

  FrecCo
  משתתף

  אל תשאל אותי, אני הצבעתי ליאניס כבר מסיבוב קודם.

 • בתגובה ל: דירוג הפורום- טופ 5- ניסיון שני #30248

  FrecCo
  משתתף

  שוב, אתה משכנע את המשוכנע לגבי סטף, אבל אתה משתמש בטיעונים האלה אובייסלי כדי להנמיך את קיידי וכמו הדוגמה שנתתי לג'ורדן אין לזה היגיון. כל שחקן בעולם היה רושם יעילות נמוכה יותר בOKC בה שיחק קיידי לעומת בווריורס בה שיחק קיידי.

  והסקתי את זה שאתה מביא את הנתונים כהוכחה לכך שסטף>קיידי, ובכן, מכך שפתחת את התגובה ב: "לא אצליח להבין איך אנשים מצביעים לסטף או יאניס לפני דוראנט" ומיד אחרכך הבאת את הנתונים. וגם מהעובדה שהצבעת לקיידי 🙂

  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 3 ימים ע"י  FrecCo.
  • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 שבועות, 3 ימים ע"י  FrecCo.
 • בתגובה ל: דירוג הפורום- טופ 5- ניסיון שני #30245

  FrecCo
  משתתף

  איזה זלזול בקיידי. אפשר לחשוב שכל השנים שלו בOKC הוא היה שחקן בינוני ולא מספר 2 הנצחי של לברון.
  האחוזים שלו מ-3 הם סופר תנודתיים במשך כל השנים האחרונות בקריירה. בפלייאוף של שנה שעברה לצד סטף זרק 34%, בשתיים משלוש העונות הסדירות האחרונות  קלע 35 ו-37 אחוז בזמן שהאחוזים שלו ב-5 העונות הסדירות שלפני זה בOKC היו גבוהים יותר.
  זה כאילו סתם לקחת נתון אחד ספציפי שבו האחוזים שלו היו טובים יותר לצד סטף והפכת את זה לנרטיב שסטף הוא זה שעושה ממנו שחקן גדול. מעבר לזה, ההתקפה של הווריורס טובה פי 5 על ההתקפה שהייתה לOKC. מסכים שסטף הוא חלק גדול מהסיבה, אבל כולנו הסכמנו שסטף משפר שחקנים ולשחק בווריורס זה משפר שחקנים. זה לא טיעון לוגי שמצביע על כך שסטף>KD. שים את ג'ורדן בווריורס ליד סטף וגם האחוזים של ג'ורדן יעלו. האם זה אומר שסטף טוב יותר מג'ורדן?

  לשאול איזה יתרון יש לקיידי על יאניס זו שאלה קצת מוזרה. התשובה הפשוטה תהיה: הוא הרבה יותר טוב מיאניס בלשים את הכדור בסל, כמעט בכל דרך אפשרית.

מוצגות 15 תגובות – 1 עד 15 (מתוך 109 סה״כ)