*random thoughts* [רק עוד 12 יוםםםםםם]

ראשי פורומים פורום NBA *random thoughts* [רק עוד 12 יוםםםםםם]

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 3 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  צל ענן לפני 1 חודש.

• מאת
    תגובות

Krit123
    משתתף

כל מיני דברים שעברו לי בראש לאחרונה ולא שווים שרשור לחוד, מוזמנים לשתף שלכם

-איך אתם עם הפרי אייג'נסי האחרון?

ככל שהזמן עובר פחות מוצא חן בעיניי. אם הליגה הייתה סדרה, היא איבדה קצת מהיושרה שלה בפרקים האחרונים (מוכר משהו). הפכה למעין Fan fiction, מרגיש כאילו נועד לספק תוכן ונושאי שיחה מפגרים לתכניות פאנל למיניהן.

כולנו אוהבים לנבור בתחום האפור של המשחק, אז במקום להתמקד בסיפורים מסקרנים כמו ההתפתחות של אטלנטה, הפרויקט בניו אורלינס ועוד אין ספור קטנות, לא תהיה ברירה להסב את תשומת הלב למה שמושך את העין, כמו מצבי הרוח של קיירי, הסכסוך שיבנה בין הארדן-ראס-דאנת'וני וכו', הפרצוף שדיוויס יעשה בירידה לחדר ההלבשה, שמומחים לשפת גוף ינבאו כסימן לכך שלא יאריך חוזה בלייקרס.

-אני חושב שלארי מארקנן הוא הימור מעניין לשחקן המשתפר. זו תהיה ההזדמנות הכי ריאלית בשבילו לעשות קפיצה סטטיסטית מספקת… שנה שלישית, עונה קודמת עמד על 18 בממוצע, במידה ויעלה לכיוון ה-23-25 ויתמודד על מקום בפלייאוף זה יכל להספיק, וזה תרחיש די סביר. אם יגיע לכיוון ה-20 אז זה לא יספיק וכנראה יחסל סיכוי עתידי, כי משם צריך לקפוץ למספרים ממש מפוצצים בשביל לזכות.
    בכל מקרה כאריס לברט מועמד בולט, חזר טוב מהפציעה, והנפילה הסטטיסטית בסוף העונה שעברה לצד ההיעדרות של דוראנט זו קומבינציה מבטיחה.

-איך אתם עם ההחלטה של יאניס לשחק באליפות העולם? מצד אחד הזדמנות חד פעמית לזכות בתואר, מצד שני עבר עונה ארוכה ומתישה (בדרך לאחת נוספת כנראה), וציפייה ממנו לשבת במעבדה ולשפר את הזריקה… מישהו מוכן להמר שסימונס יסיים עם יותר שלשות?

Rapgamer
    מנחה

עדיף מאוחר מאשר אף פעם:

1. הפרי אייג'נסי האחרון: זה דוקא מעניין שיש הרבה תנועה בליגה. הרבה קבוצות "חדשות" וסיפורים לעקוב אחריהם. זה נחמד כמובן שהסופר טים של הווריורס התפרקו, יש מספר די גדול של קבוצות שרואות בעצמן קונטנדריות או סמי-קונטנדריות. גם הרבה קבוצות תחרותיות, רק 2-3 מגיעות לעונה הקרובה בידיעה שינסו להשיג בחירת דראפט גבוהה.

2. מרקנן בהחלט מועמד טבעי כמו עוד שחקנים מהמחזור שלו- ג'ונתן אייזק, זאק קולינס, אדבאיו וכו'. אני מסכים שמרקנן המועמד הכי טוב להעמיד מספרים גדולים.
    מסכים לגבי לאברט, הוא כבר השתפר מאוד בעונה האחרונה אבל זה לא מתבטא מספיק במספרים והוא הימור מצוין ל-MIP, אנחנו צפויים לקבל ממנו 20-4-4 לפחות עד שדוראנט חוזר.

3. יאניס בליגה כבר 6 שנים וכל אחת הייתה טובה מקודמתה, אני בהחלט רואה אותו ממשיך להשתפר ולא חושב שאליפות העולם אמורה למנוע את המשך ההתקדמות שלו. במידה מסוימת הוא קיבל שם כאפה שאפילו יכולה לעשות לו טוב.

צל ענן
    משתתף

לגבי הפרי אייג׳נסי, אני דווקא די מרוצה. אחרי שלוש שנים משעממות למדי יש הרבה קבוצות שרוצות אליפות השנה, ויש גם כאלה שעוד יכולות להפתיע (אני ממש אשמח לראות את יוטה עושה לפחות גמר מערב, אופטימי, אבל אפשרי).

גם גולדן הפצועה נהייתה קבוצה שאפשר לאהוד, מבחינתי אני רוצה שהם ייקחו אליפות כדי שקרי מקבל את המקום שלדעתי מגיע לו מבחינה היסטורית.

בלוס אנג'לס תהיה השנה תחרות בין שתי קבוצות, זה לא קורה כמעט אף פעם.

לגבי מרקנן אני לא עוקב מספיק כדי לדעת.

לגבי יאניס, אני חושב שההתנסות הזו חשובה יותר מסימולטורים. הוא נחשף לכדורסל אחר, נתקל באתגרים אחרים ולמד דברים חדשים. בעיני הוא יחזור טוב יותר בעוד שנה.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

כתבות אחרונות

סטטיסטיקות פורום

משתמשים רשומים
289
פורומים
1
דיונים
286
תגובות
4,222
תגיות