ראשי פורומים פורום NBA Daily Pick – יש לנו מנצח

תגיות: 

הדיון הזה מכיל 10 תגובות, ויש לו 10 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  elynoiman לפני 9 חודשים, 3 שבועות.

• מאת
    תגובות

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

הלילה האחרון היה מרתק במיוחד. המוביל שלנו שי הלך עם אריק בלדסו שהביא מספר סולידי של 39.

ניב שהיה במקום השני הלך על דוויין וייד, שלא הניב את התוצאה המיוחלת, ועומר נפל עם באטלר שלא שיחק ברגע האחרון.

מי שהצליח להתקרב הוא tombana שהגיע עד 4 נקודות בלבד מהמקום הראשון עם פול ג'ורג'.

מזל טוב למנצח, מקווה שנהנתם מהמשחק. אשמח לשמוע מכם פידבק על המשחק, על הפורומים, ובכלל.

אחלה יוזמה, נהניתי מאוד מהמשחק. היה כיף לעקוב כל יום אחרי המספרים של השחקנים השונים, קצת יותר מקרוב ממה שאני עושה בדרך כלל. מצחיק שדווקא הקבוצה שלי (סן אנטוניו) איכזבה אותי פעמיים.

TR
    משתתף

תודה היה אדיר!!

shay
    משתתף

תודה רבה! זכייה מרגשת!

את האמת ממש נהניתי בלי קשר לזכייה. כל הקטע של המדדים גרם לי להעריך שחקנים שהתפוקה שלהם לפעמים לא נראית לעין. התאווררות טובה המשחק הזה וכל הכבוד על ההשקעה!

הדבר הכי טוב שיצא לי מהמשחק זה להכיר את האתר שלכם

Omer
    משתתף

היה אדיר !

המשחק גרם לי להכיר יותר, להתעניין יותר, לבחון סטטיסטיקות, ואפילו להאזין לפודקאסטים מהאתר באורך מלא 😉

ממליץ להריץ משחק דומה שוב בעתיד, גם ללא פרסים.

תודה על העדכונים המהירים ועל המאמץ שהושקע..

נמשיך לעקוב (ולא לסמוך על ג'ימי באטלר!)

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 9 חודשים, 3 שבועות ע"י  Omer.

Liorhov
    משתתף

שאפו על היוזמה וההשקעה שגיא 🖒

binyamin
    משתתף

אחלה משחק היה ממש כיף!

אשמח לכאלה בעתיד גם אם לא היו פרסים

שגיא רפאל
    מנהל בפורום

אני רוצה להרים את המשחק באתר אינטרנט\אפליקציה וכרגע מחפש שותף עם הידע הטכנולוגי. לדעתי זה משחק שיש לו פוטנציאל של חצי מליון משתמשים+. בהנחה שלא, אין לי בעיה להריץ את זה פה לפרק זמן ארוך יותר במידה ויהיו כמה עוזרים לעדכן את האקסל והפורום באופן יומי.

rotemhl
    משתתף

היה כיף גדול – סחטיין על הארגון

nachilieder
    משתתף

כל הכבוד

אתה מוזמן לדבר איתי בקטע של האפליקציה . יכול להיות מעניין

nachilieder@gmail.com

נחי

elynoiman
    משתתף

כיף גדול.