29/02/2020 – קליבלנד – אינדיאנה: לא הרשמנו

ראשי פורומים פורום NBA 29/02/2020 – קליבלנד – אינדיאנה: לא הרשמנו

מציג 0 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #33598
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   מפגש שלישי העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון, הספסל שלנו לא הגיע, מקמילן עוד לא מצא את ההרכב הנכון, והפסדנו בערב רע מאוד שלנו. במשחק השני, טי ג'יי ליף פתח בפעם השנייה בקריירה, אבל נקלע לבעיית עבירות וסיים ערב מאכזב ללא נקודות; קליבלנד מגיעה עם מאמן חדש, ג'יי בי ביקרסטאף, המאמן שלי בממפיס בעונה שעברה, שאין לי יותר מדי דברים טובים לומר עליו. לא שונא אותו, פשוט לא חושב שהוא מאמן טוב. הוא ידריך הערב את משחקו השישי כמאמן הקאבלירס, שניצחה שלושה מחמשת הראשונים. קליבלנד מגיעה לערב השני של בק-טו-בק, לאחר שאמש הפסידה בניו אורלינס. אנו חייבים לנצל את העייפות שלהם, שבטוח תקבל ביטוי, ולנצח, מעבר לעובדה שמדובר ביריבה חלשה; מי שלא יהיה איתנו הערב הוא קובי אלטמן, הג'נרל מנג'ר של קליבלנד, השוהה בישראל, ששעות לפני המשחק של קבוצתו, צפה בדני אבדיה רושם עוד משחק טוב במדי מכבי 'פוקס' תל-אביב, אשר הביסה את גלבוע/גליל.

   רבע א': מיי בוי אנדרה

   פתיחה טובה של אנדרה דראמונד, עד אמצע הרבע הוא עם 4 מ-6 מהשדה ו-8 נק' בסה"כ מתוך 12 הראשונות של קבוצתו, כולל החטאה של סטפבק ת'רי. אם הוא עכשיו מתחיל לקלוע שלשות אני פורש לדוקים. הוא חזר מפציעה, אבל לפי הדקות הראשונות נראה חד, בהחלט ממשיך מהיכן שהפסיק. באופן מסורתי, הוא נוהג להרוג אותנו, אז זה לא מפתיע. מבחינתנו, פתיחה טובה גם שלנו. קליבלנד לא שומרת. 30-31 לקליבלנד בסיום הרבע הראשון. 24 נק' צבע לקליבלנד ו-7 נק' במתפרצות. אינדיאנה לא איבדה כדור כל הרבע [!]. דראמונד הוביל עם 10 נק'. אצלנו, טי ג'יי וורן קלע 9 נק' [שיחק את כל הרבע].

   רבע ב': הקאבלירס לא שק חבטות

   קצב המשחק ממשיך להיות גבוה. אני מוכרח לומר שהייתי סקפטי, אבל קליבלנד נראית לא רע בכלל, שזה במרוקאית-פולנית, נראית ממש טוב. היא משחקת כדורסל מסודר, גם עם הספסל. אינדיאנה נשענת על יכולת הסיום של טי ג'יי וורן ברבע הזה, ובכלל, אנו מגיעים כל המחצית לזריקות פנויות, לא נתקלים בהגנה קשוחה. 56-58 לקליבלנד במחצית. 16 מ-58 הנק' של הקאבלירס הגיעו במעבר, וזה יותר מדי למחצית אחת.

   רבע ג': איבודי כדור של קליבלנד מובילים ליתרון שלנו

   המחצית נפתחת באופן קצת מבולגן עם איבודי כדור רבים בשני הצדדים. איבודים שלנו לא מובילים לכלום, איבודים של קליבלנד נותנים לנו ריצת 0-7. קליבלנד חוזרת מפסק הזמן ועולה ליתרון, ומחייבת את נייט מקמילן לקחת פסק-זמן משלו. עד לסיום הרבע, שתי ההגנות משתפרות, אינדיאנה שולטת, אבל קליבלנד חוזרת לשיוויון 86 בסיום הרבע השלישי. 7 איבודים לקליבלנד ברבע הזה מול 5 שלנו. ואף על פי כן, האחוזים יחסית גבוהים, מעל 50% בשתי הקבוצות. ויקטור אולדיפו עם 9 נק' ברבע הזה, הוביל.

   רבע ד': אזקיושן טוב יותר שלנו בקלאץ'

   אינדיאנה חוזרת לשחק כדורסל אאוט-אוף-סינק, אבל פוגשת היום יריבה חלשה, ולכן אנו בתמונה. המשחק ממשיך להיות צמוד. שתי הקבוצות משחקות פנימה, מה שיותר. עם חזרתו של דראמונד ממנוחה, קליבלנד משחקת עליו, וזה ממשיך לעבוד, כמו במחצית הראשונה. כ-4 לסיום, אנו מתחילים את הבריחה שלנו. סל של וורן מחצי מרחק נותן לנו יתרון 5, וזה פסק זמן של קליבלנד, זאת לקול שריקות בוז של הקהל שלא מסכים עם חלק מהשריקות הקודמות שהלכו נגד קבוצתו. השופטים בהחלט מורגשים לא מעט ברבע הזה, ובכלל במחצית השניה, אבל, הייתי אומר, שריקות נכונות.

   כ-2 דקות לסיום, בחזרה מפסק זמן נוסף, קליבלנד מקבלת שלשה חשובה מידיו של קווין לאב, אחרי שהוא עובר בחסימה נהדרת שמסדר לו דראמונד, וזה רק 4 לנו. בהתקפה, הנעת כדור מושלמת מסתיימת בזריקה חופשית לגמרי של וורן משלוש, אבל הוא מחטיא. היה צריך לשים את זה. בצד השני, חדירה והוצאה של דראמונד ללאב מסתיימת בזריקה פנויה משלוש, אבל לאב מחטיא. גם הוא, היה צריך לשים את זה. דקה לסיום, הכדור מגיע למיילס טרנר, שכופה שלשת סוף-שעון בתנועה, וקולע! סל יפה של מיילס, וזה 7 הפרש לאינדיאנה. מזה קליבלנד לא תחזור. בול גיים. בסיום 104-113 לאינדיאנה. רק 7 מ-20 לקאבלירס מהשדה ברבע האחרון מול 64% שלנו, וזה סיפור המשחק. הניצחון היה בהישג ידם, אבל הם לא הגיעו ל'מאני טיים', ספק חוסר ניסיון של הגארדים הצעירים – סקסטון [למרות שהיה אחראי ל-2 מ-7 סלי השדה של קבוצתו], דאריוס גארלנד וקווין פורטר ג'וניור [שהלך 0 מ-4 ברבע הרביעי, שיחק את כל הרבע], ספק חוסר יכולת, כישרון ועומק, אבל בכל אופן משחק טוב של קליבלנד, ששיחקה כדי לנצח, והובילה ברוב שלבי המשחק.

   השחקן המצטיין: טי ג'יי וורן. 30 נק' [20-14 מהשדה, 4-2 משלוש] ו-6 אס' [3 איבודי כדור] ב-36 דקות משחק. היה הגו-טו-גאיי שלנו כל הערב וניצחנו על גבו ללא ספק;

   דומאנטס סאבוניס גם הערב, משחק שני בשלושת האחרונים, היה רחוק אסיסט אחד מטריפל-דאבל. 18 נק' [8 מ-13 מהשדה], 13 ריב' [3 בהתקפה] ו-9 אס' [ללא אף איבוד!] היו לו ב-42 דקות; מיילס טרנר עם דאבל-דאבל של 10 נק' [2 שלשות] ו-10 ריב' [3 בהתקפה]. גם 4 חס' היו לו. מספרים יפים, רק חבל שהסנטר שמולו אאוטפלייד הים גם היום, כפי שקורה תמיד במפגשים עם דראמונד, דרך אגב. אם להסתכל על חצי הכוס המלאה, משחק שני ברציפות ששלשה שלו גמרה סיפור; מלקולם ברוגדון קלע 22 נק' ומסר 8 אס' [1 איבוד כדור]; ויקטור אולדיפו השלים עם 19 נק' [2 שלשות] ב-29 דקות. במידה מסוימת, משחקו היעיל ביותר של ויק מאז שחזר מפציעה;

   בקליבלנד, אנדרה דראמונד חזר מהיעדרות בת שני משחקים וסיים עם 27 נק' [12 מ-21 מהשדה, כולל 0 מ-3 משלוש ! ! !], 13 ריב' [1 בהתקפה], 4 אס' [1 איבוד כדור] ו-4 חט' ב-36 דקות. אולי לא ימשיך בקליבלנד בעונה הבאה, אבל הוא שחקן שעוד לא נס ליחו, גם בליגה שבה סנטרים זורקים שלשות, והוא, כביכול, לא שם, לפחות עדיין. רואים שהוא מנסה לנצל את שארית העונה, כדי לשפר את האספקט הזה של המשחק שלו, ואם יצליח, וגם אם לא, הוא בעיניי שחקן מוביל לכל קבוצה; קווין לאב עם 20 נק' [6 מ-9 מהשדה, 7 מ-8 מהקו], 12 ריב' [2 בהתקפה] ו-7 אס' [2 איבודים] ב-37 דקות. מחצית ראשונה שקטה, מחצית שניה טובה; קולין סקסון השלים עם 16 נק';

   טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

   ** הערב היה ערב 'באבלהד' בקליבלנד, שלפני המשחק חילקה לאוהדיה בובה מיניאטורית של זידרונאס אילגאוסקאס הזכור לטובה. 'ביג זי' פרש כאחד משחקני קליבלנד המובילים בכל הזמנים בשלל קטגוריות של ביג מן. ביום ד' קליבלנד תחלק בובות של דניאל 'בובי' גיבסון, וב-30 במרץ צ'נינג פריי וריצ'רד ג'פרסון יחלקו את הכבוד, סתם למקרה שאתם אוהבים ללמוד עובדות חסרות חשיבות;

   המשחק הבא — ממשיכים את מסע חמשת משחקי החוץ שלנו עם מפגש נגד סן אנטוניו [ב'].

   • הדיון הזה עודכן לפני 3 weeks, 6 days ע״יEliko Ben Lulu.
   • הדיון הזה עודכן לפני 3 weeks, 6 days ע״יEliko Ben Lulu.
מציג 0 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.