15/01/2020 – מינסוטה – אינדיאנה: VoteBrogdon#

ראשי פורומים פורום NBA 15/01/2020 – מינסוטה – אינדיאנה: VoteBrogdon#

מציג 0 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Eliko Ben Lulu
      מנחה

אינדיאנה מגיעה שוב בהרכב מלא, וגם הערב, משחק שני ברציפות, נגד יריבה שחסרה את שחקנה המוביל. הפעם נגד מינסוטה, מול יציעים ריקים, מפגש ראשון נגד הטימברוולבס העונה, שתסבול מההיעדרות המתמשכת של קארל-אנתוני טאונס, שחקן שללא עוררין הוא דיפרנס מייקר;

רבע א': קובינגטון פותח חזק

שתי הקבוצות מטווחות, אין פה יותר מדי הגנות קשוחות בדקות הראשונות. רוברט קובינגטון הוא ללא ספק הבולט ברבע הראשון, כשהוא אחראי ל-11 מ-21 הנק' הראשונות של מינסוטה, ב-9 הדקות הראשונות של הרבע. מינסוטה משלימה ריצת 0-7, אבל הריצה מיד נעצרת על הגב של דומאנטס סאבוניס, שקולע 11 נק' מתוך ה-21 הראשונות שלנו. 24-30 למינסוטה בסיום הרבע הראשון. 55% לוולבס מהשדה, כולל 4 שלשות, מול 40% מהשדה שלנו. ועדיין, רק 6 הפרש. אפשר להיות מרוצים, עוד לא עשינו את הדקות שלנו.

רבע ב': סאבוניס הורג אותם

סאבוניס ממשיך להיות הגו-טו-גאיי שלנו, וכבר מגיע ל-19 נק' ב-15 הדקות הראשונות של ההתמודדות. זה ממשיך, ותרשמו לו בבקשה 23 נק' בקצת יותר מ-16 הדקות הראשונות.

השלשות נכנסות למינסוטה כל הערב, אם גורגי ג'נג קולע אין לי מה להוסיף בנושא, הם יושבים על אחוז גבוה למדי. אבל הנזק שלהם נעשה גם בצבע, הגנה רכה מדי שלנו. אני לא בטוח שההרכב הנמוך שמקמילן רץ איתו הוא ההרכב הנכון. 54-59 למינסוטה במחצית. 57% למינסוטה מהשדה, כולל 7 מ-13 משלוש, וזה כל ההבדל. יצאנו בזול, כי אני מרגיש שנגד יריבה חזקה היינו נקלעים לפיגור גדול בהרבה. נוכל לשמור יותר טוב בחצי השני ולהפסיק להם את הסלים הקלים בצבע. השלשות גם לא ימשיכו להיכנס באחוז כזה גבוה, כך שאני אופטימי. בואו נדבר על 25 נק' של דומאס סאבוניס בחצי הראשון, שזה בנקל שיא קריירה שלו למחצית, והוא רחוק רק 4 ו-5 נק' בהתאמה, משיאו העונתי ושיא הקריירה.

רבע ג': אינדיאנה ביתרון!

אינדיאנה משחקת יותר מסודר ברבע הזה. רוברט קובינגטון נותן משחק גדול בהגנה, באחד הפוזישנים אף חוסם את הזריקה כשהעקב שלו יושב מחוץ לנעל. 4 דקות לסיום הרבע, מגיעה הבריחה: אינדיאנה משחקת כדורסל פשוט מאחורי החסימה, הכדורסל שמאפיין אותנו, ברוגדון עובר אצל סאבוניס או טרנר ומייצר לעצמו את המבטים הפנויים לסל, שבשבילו הם כמו לייאפ. הפייסרס מנצלים 2 מ-16 מהשדה [!] של מינסוטה ועולים ליתרון 5 – יתרוננו הגדול ביותר הערב, במהלכה של ריצת 0-8, פחות או יותר ריצתנו הראשונה הערב. אך למרות זאת, מינסוטה יורדת ביתרון. 76-77 למינסוטה בסיום שלושה רבעים של כדורסל. 5 מ-25 מהשדה לטימברוולבס ברבע הזה. קייטה בייטס-דיופ קלע 8 מה-18 שלהם, כל זה בתוך 4 דקות.

רבע ד': היינו יותר טובים בקלאץ'

הדקות הראשונות שייכות לדאג מקדרמוט, שקולע 8 נק' ברצף ונותן לנו יתרון 5. מינסוטה נקלעת לבצורת, הכדורים שנכנסו כל הערב מסרבים כעת להיכנס לבפנוכו של החישוק, אבל הם עדיין במשחק.

קצת פחות מ-3 דקות לסיום, ביתרון 8 לנו, קובינגטון יורה את השלשה ושומר את קבוצתו במשחק. אבל מלקולם ברוגדון עושה את מה שיודע לעשות כל העונה, ומסרב לתת למשחק לברוח לנו. הוא אגרסיבי בחדירות, אגרסיבי בפיקים של דומאס ובעלייה לזריקה מחצי מרחק, וזה פשוט חוזר על עצמו כל הערב, בכל פעם שאינדיאנה היתה צריכה שחקן שיוביל. אחרי רגע של מחלוקת שמסתיימת בהקפצת כדור בקו מחצי המגרש, מינסוטה משתלטת על הכדור ושבאז נפייר מוצא את ג'נג הפנוי לבד מתחת לסל – רק 4 לנו, 25.1 שניות לסיום. אבל פה זה נעצר. בסיום 99-104 לאינדיאנה. הפייסרס עולים ל-11 משחקים מעל 500 כשאנו בדיוק מסיימים את החצי הראשון של העונה הסדירה. אפשר להיות מרוצים, בהבנה שעשינו את זה ללא אולדיפו כל העונה, ולפרקים ללא ברוגדון.

השחקן המצטיין: מלקולם ברוגדון. 21 נק' [18-9 מהשדה, 4-1 משלוש, 3-2 מהקו], 6 ריב' [1 בהתקפה] ו-6 אס' [2 איבוד כדור] ב-31 דקות. קלע 10 נק' ברבע האחרון;

דומאנטס סאבוניס התפחלץ עליהם עם 29 נק' [13 מ-17 מהשדה], 13 ריב' [3 בהתקפה] ו-6 אס' [3 איבודי כדור], כולל 21+ במדד הפלוס/מינוס. לא קבע שיא קריירה, בחצי השני היה פחות פקטור בהתקפה, אבל בכל אופן, משחק גדול. זה דאבל-דאבל 32 העונה לדומאס, שעשה ככל העולה על רוחו; טי ג'יי וורן הוסיף 12 נק'; דאג מקדרמוט תרם 14 נק' ב-18 דקות מהספסל. 7 מ-18 הדקות שלו הגיעו ברבע האחרון, במהלכן קלע 10 נק' חשובות שעשו את ההבדל. חייבים לתת לו קרדיט, הוא בעונה אדירה;

במינסוטה, 5 שחקנים בדאבל פיגרס לא הספיקו. הוביל, לפחות במחצית הראשונה, רוברט קובינגטון עם 14 נק' [4 שלשות], 7 ריב' ו-2 חט'. 11 מה-14 שלו קלע בחצי הראשון; ג'רט קולבר קלע 17 נק'; גורגי ג'נג הוסיף דאבל-דאבל שישי העונה עם 15 נק' ו-11 ריב' [3 בהתקפה]; אנדרו וויגינס היה שקט עם 10 נק' ב-4 מ-13 מהשדה. בכל פעם שאני משחק נגדו אני לא יכול שלא לחשוב עד כמה הוא מאכזב; קייטה בייטס-דיופ תרם 15 נק' ב-17 דקות מהספסל; נאז ריד, אחד ה'רוקיז' החמים בליגה בשבועות האחרונים והשלישי בנקודות בקרב שחקני שנה-ראשונה שלא נבחרו בדראפט [אחרי גריסון מתיוז וקנדריק נאן], תרם 2 נק' בלבד ב-1 מ-3 מהשדה [שיחק 8 דקות];

טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

המשחק הבא — זו תהיה שוב מינסוטה [ו'], משחק שני בשלושה ימים נגדם, הפעם אצלנו, בביתנו, מבצרנו. לא קל לנצח את אותה היריבה פעמיים בתוך שלושה ימים, אבל נראה.

מציג 0 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.