07/12/19-ניו יורק – אינדיאנה: המפורקת לא התפרקה

ראשי פורומים פורום NBA 07/12/19-ניו יורק – אינדיאנה: המפורקת לא התפרקה

מציג 0 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Eliko Ben Lulu
      מנחה

אינדיאנה ללא מלקולם ברוגדון הפצוע. לא שזה צריך להשפיע על התוצאה נגד אחת הקבוצות הגרועות שיש, לייק, פוראבר, שגם נמצאת ברצף של שמונה הפסדים שיהפכו בעוד 48 דקות של כדורסל לתשעה משחקים בהם ירדו מופסדים. הניקס יצטרכו להסתדר ללא מאמנם, דייויד פיזדייל, שפוטר לפני שעות אחדות. עבודה נוראית של פיזדייל בניקס, כך הייתי מסכם את תקופתו שם. לא רק שלא השאיר חותם, עוד הצליח להיות חלק מצוות שדירדר את צעירי הקבוצה לתחתית של התחתית. לא רק שלא התקדמו לשום מקום ולא ראו התפתחות של שחקנים, כאילו, ממש אף אחד, הם הפכו לקבוצה כבדה, איטית וחסרת השראה. זה היה נו-בריינר לסיים את ההתקשרות איתו ועם הצוות שלו;

רבע א': הניקס ביתרון! שופט, תשרוק לסיום!

14 נק' לניקס ב-4 הדקות הראשונות, ויתרון 7. אנו מרשים להם יותר מדי חדירות קלות עד הטבעת. בהמשך, הניקס הולכים ל'רוקי' שלהם, אר ג'יי בארט, בעונה די מאכזבת, למרות שבשום מקרה אני לא חושב שהוא כישלון — 8 נק' יש לו כבר מתוך ה-22 הראשונות של קבוצתו.

2 דקות לסיום הרבע, אינדיאנה משיגה את היתרון כשהספסלים נכנסים לדקות שלהם. 27-32 לאינדיאנה בסיום הרבע הראשון. 10 נק' לטי ג'יי וורן ברבע שבו קלענו ב-58% מהשדה.

רבע ב': משחק תחרותי משציפיתי

שתי הקבוצות מגיעות למבטים נוחים, אבל מחטיאות. אין פה יותר מדי משחק הגנה לדבר עליו. הטרנזישן די לא טוב בשני הצדדים. עוד לא רשמנו הערב מומנטום שיאפשר בריחה, אך בפוזישנים האחרונים של המחצית אנו מצליחים לקלוע את הזריקות מבחוץ ויורדים עם יתרון. הניקס היו שווים לפחות שיוויון במשחק הזה, אין ספק. 60-66 לאינדיאנה. 59% מהשדה עשינו במחצית הראשונה, אבל זה לא בא לידי ביטוי בהפרש.

רבע ג': אנו יושבים על אחוז טוב, ולמרות זאת, אין בריחה

הבדלי הרמות ניכרים, איכות שחקנינו עדיפה. דקות בתוך המחצית השניה, אינדיאנה ב-8 מ-18 משלוש, וזה ההבדל. יביא לנו את הניצחון בערב התקפי לא טוב שלנו, חייבים לומר.

חצי שני של הרבע, הניקס נראים טוב, כמו בדקות הפתיחה של המשחק. מרקוס מוריס סיניור עושה נזק, ואין לנו תשובה לו. היתרון עובר מצד לצד. 81-89 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. 11 נק' למוריס ברבע הזה מול 11 נק' של וורן.

רבע ד': שיוויון!

בפתיחת הרבע – דאג מקדרמוט צולף את השלשה בפינה ונותן לנו יתרון דו-ספרתי ראשון במשחק – 11 הפרש. זה נראה כמו הבריחה לה ציפיתי לפני שני רבעים. זה היה עניין של זמן, לפחות 'על הנייר', ובכל זאת, הניקס לא שימשו לנו שק חבטות הערב. אבל בואו נעצור כאן את החגיגות המוקדמות: הניקס משיגים עצירות, ובתוך כמה דקות ההפרש יורד ל-2. יש משחק. היכולת האישית שלנו תנצח את ההתמודדות, אבל אני מוריד בפניהם את הכובע, הם נראים כמו קבוצה.

אמצע הרבע, רק נקודה לאינדיאנה. הניקס זוכים בכדור ביניים, והקהל משולהב. זה הכוח שלהם. כמה שנים שהם גרועים, הקהל תמיד ממלא את האולם. בדקות הללו שני פוזישנים גדולים שלנו בהתקפה — שלשה של ארון הולידיי ואנד-וואן של ג'רמי למב — נותנים יתרון 6. בפוזישנים הבאים אני רואה מלחמה גדולה של הניקס על הריבאונד, אבל הם לא מצליחים לסיים זריקות נוחות. גם אינדיאנה מתקשה למצוא את הסל. הקהל שואג ונעמד על רגליו. 2 דקות לסיום, 4 הפרש לנו, פסק-זמן יזום של הניקס לאחר שאף קבוצה לא מצליחה להשיג נקודות. הניקס החטיאו 9 זריקות ברציפות, אינדיאנה 5 ברציפות. נחזור לאחר הפסקת פרסומות קצרה.

חזרנו. מוריס מוריד ל-2. התקפה הבאה, מוריס עולה לשלשה – בחוץ! אבל ריבאונד התקפה מגיע לידיו של ג'וליוס רנדל, שנחסם מתחת לסל ע"י מיילס טרנר! גדול טרנר, הציל פה סל! 1:08 לסיום, הכדור ישאר של הניקס לאחר החסימה. רק 2 לנו. המשחק מחודש: מוריס מקבל מתחת לסל, אבל שוב חסימה! שוב טרנר! איזה חוסם גדול הוא. הכדור הפעם שלנו. אם נדע לקלוע, אולי נגמור את זה. למב עם הכדור, עובר בחסימה של דומאס, מקבל את רנדל בחילוף. יש שם עבירה. היתה להם לתת, יחודש מהצד עם 52.4 שניות על השעון ו-14 שניות בהתקפה. כדור ללמב, שחודר, עולה לזריקה מחצי מרחק על אר ג'יי בארט – בחוץ! כדור של הניקס. אלפריד פייטון עולה לזריקת פלוטר בהיי פוסט – מחטיא! התגלגל על הטבעת! לא יאמן! ריבאונד הגנה שלנו, כ-30 שניות לסיום. פסק-זמן של מקמילן.

חזרנו. האם מקמילן, שלא יודע לסדר פסקי-זמן, יחזור עם מהלך שיעלה ל-4 הפרש ויגמור סיפור? דומאס מקבל באלבו, מוצא את טי ג'יי וורן, שהולך לפינה לתרגיל האופייני של מקמילן למהלכים אחרונים, עולה לזריקת אוף באלאנס קשה – מחטיא! טרנר על הריבאונד, אבל לא מצליח להשתלט וזה כדור של הניקס, 10 שניות, אין פסק-זמן, פייטון מוציא קדימה, מוצא את רובינסון, שהולך עד הטבעת ללייאפ, אבל נחסם! חסימה של מיילס טרנר! לא מאמין לך!!!! רנדל משתלט על הריבאונד, חסימה!! לא! עבירה!! עבירה על רנדל עם 0.1 שניות על השעון!!!! והוא ילך לקו!!!! שיוווווואווווו. זמן לעבור לניחוסים משל הייתי יורם ארבל: רנדל לקו, זריקה ראשונה, הוא בטוח ישים, הוא 3 מ-4 היום מהעונשין. רנדל. . .בפנים. שיט, לא עבד. הלאה, חייבים שיחטיא. הוא בטוח יקלע. רנדל מהקו. . .מחטיא!!!!! יש!!!!!! אין זמן לדחוק פנימה!!!!! נגמר!!!!! נגמר!!!!!! נגמר!!!!! בסיום 103-104 לאינדיאנה. איזו דראמה! ואו! הפסד תשיעי ברציפות לניקס. בערב כזה אני לא יכול לדבר על העובדה ששוב הפסדנו בריבאונד [15 ריב' התקפה לניקס], ושוב הפסדנו בנק' ספסל [28-46 לניקס], שני נתונים שבהפסדים שלנו בולטים לרעה.

השחקן המצטיין: מיילס טרנר. לדעתי פעם ראשונה העונה שאני נותן לו את תואר המצטיין. ניצח לנו את זה עם 3 חסימות ענקיות. 7 נק' [8-3 מהשדה, 4-1 משלוש], 6 ריב' [1 בהתקפה] ו-5 חס' ב-31 דקות;

טי ג'יי וורן עם 25 נק'; דומאנטס סאבוניס עם דאבל-דאבל של 19 נק' ו-15 ריב' [2 בהתקפה]; ג'רמי למב [13 נק'] וארון הולידיי [12 נק'] קלעו בספרות כפולות, אבל באחוזים נמוכים; דאג מקדרמוט הוביל את הספסל עם 16 נק' [3 שלשות], בעוד טי ג'יי מקונל מסר 11 אס' [2 איבודי כדור] ב-20 דקות בלבד;

בניקס, מרקוס מוריס עשה משחק גדול. מסיים עם 25 נק' [4 שלשות] ככינור הראשון. הוא טוב במשחקים האחרונים, וזה טוב להם, כי הוא לא יסיים שם את העונה, כמובן; ג'וליוס רנדל עם דאבל-דאבל של 16 נק' ו-12 ריב' [7 בהתקפה!] לשמחת קבוצת הפנטזי שלי; אר ג'יי בארט פיספס את הדאבל-דאבל עם 12 נק' ו-9 ריב' [1 בהתקפה]; עוד נדבר על מיטשל רובינסון, שלא ברור לי מה הניסוי פה להעלות אותו מהספסל ולהגביל את הדקות שלו, שקלע 14 נק' והוריד 7 כדורים חוזרים [2 בהתקפה] ב-25 דקות;

טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק משחק שישי ברציפות.

המשחק הבא — מארחים את הקליפרס [ב']. זה צריך להיות מעניין. יש אוהדי אינדיאנה שעוד לא התגברו על פול ג'ורג', והאמת, הוא שחקן כל כך טוב שתמיד יהיו מחשבות 'מה אם'. באופן טבעי, במרקט קטן כמו אינדיאנה, לא בכל יום גדל 'סופרסטאר' כמו פי ג'י.

מציג 0 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.