06/01/2020 – שארלוט – אינדיאנה: שיא עונתי לוורן

ראשי פורומים פורום NBA 06/01/2020 – שארלוט – אינדיאנה: שיא עונתי לוורן

מציג 0 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Eliko Ben Lulu
      מנחה

מפגש שלישי העונה בין הקבוצות. במשחק הראשון, שמטנו יתרון 14 ברבע הרביעי והפסדנו בהארכה בערב קריירה של דבונטה גרהאם המשתפר; במשחק השני, ידענו לעצור את שארלוט בהגנה וניצחנו די בקלות; אינדיאנה מגיעה אחרי הפסד צורם באטלנטה, וגם הפעם נצטרך להתמודד עם חסרונו המאוד מורגש של מלקולם ברוגדון, שיעדר כנראה עוד תקופה לא מבוטלת; מנגד, שארלוט, על אף מאזן שלילי נראה שהתייצבה לאחרונה ומצאה את החמישייה שלה הכוללת את טרי רוז'יר המשתפר במשחקים האחרונים ואולי בקרוב גם יחזור לשאת את הכינוי 'סקרי טרי', דבונטה גרהאם המתפרץ, מיילס ברידג'ס, פי ג'יי וואשינגטון הנהדר וביסמק ביומבו הנוכח, ואף מחזיקה במאזן חיובי העונה [7-8] כשכל החמישה הללו פותחים עבורה;

רבע א': הרבע של קודי זלר

קצב טוב בפתיחה. שארלוט קצת מתקשה להגיע למבטים, אבל בהמשך מצבה משתפר וגם הגנתית הם עומדים טוב מולנו.

דקה לסיום הרבע, שארלוט בעיצומה של ריצת 0-7 מהירה, עולה ליתרון 6 – יתרון השיא במשחק. בשלב הזה גם מגיעה העבירה הראשונה של ההורנטס במשחק [!] אחרי, כאמור, 11 דקות של כדורסל. 27-29 לשארלוט בסיום הרבע הראשון. קודי זלר בלט עם 10 נק', המצטיין עד כה במשחק.

רבע ב': אחוזים נמוכים ברבע הזה, בשני הצדדים

במעבר למחליפים מגיעות דקות די רעות של שארלוט, שיורדת באחוזים. די צפוי נגד קבוצה שאין לה עומק אחרי השחקן השישי או השביעי, ואינדיאנה מנצלת את זה כדי לעלות ליתרון, למרות שעדיין אין בריחה. אני מתנחם בכך שעוד לא רצנו הערב גם לא פעם אחת, וכשזה יבוא, יהיה לנו מספיק מזה כדי לברוח לדו-ספרתי. בואו נראה אם יכולות הסייקיק שלי יוכיחו את עצמן. 42-44 לשארלוט במחצית. הרבע השני התאפיין באחוז נמוך במיוחד של שתי הקבוצות, וסה"כ אחרי מחצית אחת אנו עומדים על 40% בשני הצדדים. קודי זלר הוא המצטיין עם 12 נק' ב-11 דקות במחצית הראשונה, אבל מעבר לכך, אין לי מה לציין שחקנים אחרים, ערב חלש של כל מי ששיחק. נקווה למחצית שניה יותר התקפית.

רבע ג': הרבע של טי ג'יי וורן

נדמה שאינדיאנה מתחילה להיכנס למשחק, כשאנו קולעים 11 נק' מהירות בתוך 3 הדקות הראשונות. זה עדיין לא בא לידי ביטוי מבחינת ההפרש, שארלוט בהחלט עדיין איתנו, אבל אפשר לראות את ההגנה שלה נסדקת ואנו מתחיל להשיג את הנקודות ביתר קלות. עד אמצע הרבע, אינדיאנה משלימה ריצת 2-10 ועולה ליתרון השיא במשחק – 7 הפרש.

הסחף ממשיך, ו-3 דקות לסיום הרבע, אינדיאנה ביתרון 14. שימו לב: 13 נק' לטי ג'יי וורן ברבע הזה ב-9 הדקות הראשונות — נקודה אחת יותר ממה ששארלוט קלעה עד כה כקבוצה. 65-79 לאינדיאנה בסיום הרבע השלישי. פעלנו יותר מדי בחופשיות ברבע הזה. שחקני שארלוט הרשו לנו את החדירות, ובלט שיותר מדי בקלות איבדו שחקנים שלנו מתוך הנעת כדור מאוד בסיסית. אם כן, 37 נק' שלנו ברבע הזה, ב-57% מהשדה, כולל 24 נק' בצבע.

רבע ד': סאבוניס נפצע! אבל חוזר!

9:45 לסיום, ג'אסטין הולידיי מאבד עשתונות במחאה על שריקה, וחוטף שתי טכניות ברצף — הוא מורחק! הקהל מגיב, ואולי בפעם הראשונה מאז הרבע הראשון, נכנס למשחק. זה בדיוק מה שהמארחת היתה צריכה.

בפוזישנים הבאים שארלוט נראית טוב, מקבלת תפוקה מהגארדים שלה, אבל ערב חייתי של טי ג'יי וורן, שפשוט מסרב לתת להפרש לרדת לחד-ספרתי.

6:41 לסיום, טרי רוז'יר חודר, נעצר בעבירה ונופל לפרקט. סאבוניס נתקל בו ונופל גם הוא, ונפצע במהלך. דומאס יורד לחדר ההלבשה. אוי לא. בואו נקווה לטוב, לא יכולים להרשות לעצמנו לאבד את דומאס. אם לא יהיה פה איזה מלטדאון קבוצתי, אינדיאנה תנצח, גם בלי דומאס בדקות הבאות, אבל בהחלט תקוותי שלא תהיה לכך השפעה על המשחק הבא.

וורן ממשיך לקחת אחריות בהיעדרו של סאבוניס, ואחרי מהלך אנד וואן דומאס חוזר! אוקיי, הייתי קצת דרמטי מדי. טוב, נו מה, חוויתי פציעות של שחקני מפתח בשנתיים האחרונות, אם זה אולדיפו [פעמיים] וברוגדון העונה [גם, פעמיים], אפשר להאשים אותי שאני פסימיסט, רואה שחורות, דיכאוני?

שארלוט במשחק, ככה זה נראה מבחינת הוייב, אבל ההפרש מסרב לרדת לחד-ספרתי. 2 דקות לסיום, ההפרש 9. אבל זהו, זה הכי קרוב שהם מגיעים. בסיום 104-115 לאינדיאנה. סקור גבוה מאוד ברבע האחרון, גם אחוזים שהתיישרו למעלה אחרי מחצית ראשונה רעה – קלענו 36 ברבע הרביעי, ב-14 מ-18 מהשדה. ההורנטס קלעו 3 יותר, ב-63%, אבל זה לא הספיק, הם הפסידו את זה ברבע השלישי.

השחקן המצטיין: על סמך המחצית הראשונה לדומאס יש קייס, אבל אני אלך עם השחקן שפתח את המשחק וניצח אותו ברבע הרביעי, טי ג'יי וורן. 36 נק' [24-15 מהשדה, 2-0 משלוש, 6-6 מהקו] ב-34 דקות משחק. 36 נק' זה שיא עונתי לוורן, רחוק רק 4 משיא הקריירה. קלע 17 מה-36 שלו ברבע האחרון;

דומאס סאבוניס עם ליין אול-אראונד של 18 נק', 12 ריב' [4 בהתקפה] ו-7 אס' [2 איבודי כדור]; מיילס טרנר החמיץ את הדאבל-דאבל, כשסיים עם 15 נק' ו-9 ריב' [2 בהתקפה]; מי שהשיג דאבל-דאבל לא-אופייני בכלל הוא ג'רמי למב, שסיים עם 11 נק' ו-10 ריב' [1 בהתקפה]; טי ג'יי מקונל תרם 7 נק' [בלי אף החטאה] ו-7 אס' [בלי אף איבוד] ב-21 דקות מהספסל, יעיל כהרגלו;

בשארלוט, טרי רוז'יר היה טוב, במיוחד בחצי השני. מסיים עם 28 נק' [3 שלשות] ו-6 אס' [1 איבוד כדור] ב-40 דקות. 12 מה-28 שלו הגיע וברבע האחרון [שיחק את כל הרבע]; דבונטה גרהאם קלע 22 נק' [3 שלשות], מתוכן 15 ברבע הרביעי, ומסר 6 אס' [מול 3 איבודים]; מיילס ברידג'ס הוסיף 18 נק' [2 שלשות]; קודי זלר, שקלע 10 נק' ברבע הראשון, מסיים עם 14 ב-23 דקות מהספסל;

טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

המשחק הבא — חוזרים הביתה, למפגש נגד מיאמי [ד'] החזקה, שניצחה אותנו במפגש הקודם במשחק שהוכרע בפוזישן האחרון. חייבים לאזן נגדם את הסדרה העונתית.

מציג 0 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.