שרשור עדכונים 8.7.2019

ראשי פורומים פורום NBA שרשור עדכונים 8.7.2019

הדיון הזה מכיל 13 תגובות, ויש לו 6 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Anfield לפני 2 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

myway23
    משתתף

טיוס ג'ונס מקבל הצעה 24 מיליון ל 3 שנים מ-ממפיס (עם בונוסים יכול להגיע ל 28), למיניסוטה יש יומיים להחליט אם הם משווים.
    בנוסף ממפיס והבולס מדברים על החלפה של כריס דאן וג'סטין הולידיי.
    בנוסף ממפיס מעבירים את דלון רייט לדאלאס ומקבלים עבורו 2 בחירות סיבוב שני.
    בנוסף הם שולחים את פארסונס לאטלנטה בתמורה לפלאמלי וסלומון היל.

טורונטו מחתימים את סטנלי ג'ונסון (שנתיים 7.5 מיליון) ואת רונדה הוליס ג'פרסון (שנה, אין מספרים כרגע).

מילווקי מחתימים את אח של יאניס, שנתיים על מינימום – נואשים?

וושינגטון משחררים את ג'ונתן סימונס.

Rapgamer
    מנחה

24 מיליון זה הרבה כסף עבור טיוס ג'ונס. הוא מוסר טוב מאוד ויש לו ידיים טובות לחטיפות אבל הגובה שלו בעייתי הן בהגנה והן בסיומת בצבע. בנוסף לכף הג'אמפר שלו לא משהו. לדעתי אין סיבה להתחייב ל-24 מיליון עבורו. גם ככה אנחנו עושים חצי צעד אחורה בעונה הבאה, עם האובדן של מספר שחקני רוטציה (גיבסון, סאריץ', רוז) מבלי שממש התחזקנו.

אוהב את המהלכים של טורונטו. הוליס-ג'פרסון אחלה של שחקן, הייתי שמח אם מינסוטה הייתה משיגה אותו לסתום את החור בעמדה 4. סטנלי ג'ונסון אמנם לא הוכיח שהוא שווה מקום בליגה, אבל שחקן צעיר שנבחר גבוה בדראפט זה מסוג ההימורים שכדאי לעשות ב-7.5 מיליון לשנתיים.

myway23
      משתתף

מסכים, זרקו עליו הרבה כסף, מקווה בשבילך שמיניסוטה לא ישוו ..

Anfield
    משתתף

אוקלהומה נותנת את ג'רמי גראנט לדנבר תמורת בחירה אחת.

מבין שרוצים לחסוך כסף, נגיד. לא היה אפשר בכל זאת להוציא חבילה יותר טובה מזאת על שחקן שכל עונה מתקדם?

זאת באמת התפרקות, אין סיכוי שווסטברוק נשאר.

Rapgamer
      מנחה

טרייד הוגן לשני הצדדים.

לג'רמי גראנט יש אופציית שחקן לעונה הבאה. זה אומר שאם הוא יעשה עונה טובה הוא יצא מהחוזה, עונה לא טובה הוא יקבל 9.5 מיליון לשנה נוספת. אני חושב שבחירת סוף סיבוב ראשון זה ערך טרייד הוגן.

דנבר משיגה חיזוק נוסף בקו הקדמי ובעיקר תעודת ביטוח לקיץ הבא, אחרי שמילסאפ יסיים את חוזה. יהיה להם זכויות בירד על גראנט והם יוכלו להשאיר אותו, האמת אחלה של fit לצד הג'וקר.

Krit123
      משתתף

Whoa.. כבר הייתי על סף שבירה, כולם מתחזקים סביבנו ובדנבר דממת אלחוט, בזמן שאנחנו סך הכל צריכים כוונון בשתיים-שלוש עמדות.
      הייתה לי Wishlist של פורוורדים ליום שאחרי מילסאפ, כולם כבר נחטפו מהרשימה (לרבות נואה וונלה שהלך למינסוטה תמורת 1.8 , ראפ אם הוא לא יאבד את הראש אתם תהנו ממנו העונה), אז זה תפס אותי בכלל לא מוכן. פאקינג ג'רמי גראנט… זה כמו לבקש קורקינט ולקבל 4X4, אם ימשיך להתייצב מחוץ לקשת..

Rapgamer
        מנחה

חחח מה זה להינות? אין כמו לפתוח בחמישייה עם ה-PF ה-25 בטיבו בליגה

Rapgamer
        מנחה

חחח מה זה להינות? אין כמו לפתוח בחמישייה עם ה-PF ה-25 בטיבו בליגה

Krit123
          משתתף

הכל יחסי בשביל 1.8 לעונה אחת? מציאה.. יש רק מה להרוויח

88nothing
      משתתף

כנראה OKC מתכננים לפתוח על גלינארי בעמדה 4.
      פרסטי מתחיל לאגור נכסים בקצב מהיר ביותר.
      אם לא יעביר את ווסטברוק לא יפתיע אם יגיע כוכב נוסף לחזק את הקבוצה במהלך העונה.

סתם זורק רעיון לאוויר – טאונס על סטיבן אדאמס, פרגסון ו4 בחירות דראפט.
      או קווין לאב על גלינארי, פטרסון ו2 בחירות דראפט.

myway23
    משתתף

הלייקרס מחתימים את אייברי בראדלי 9.7 מיליון לשנתיים – אחלה החתמה, לדעתי זה חיזוק משמעותי
    טורונטו מחתימים את מאקו לעוד שנתיים (אין מספרים כרגע
    פיניקס משחררים את קורבר, מעניין לאן הוא יגיע (לייקרס? קליפרס? פילי? מילווקי?)
    גולדן שולחים את דמיאן ג'ונס ובחירה סיבוב שני עבור עומרי ספלמן – זה גם יחסוך להם מעט כסף וגם עומרי לדעתי מאוד מתאים להם – בוב מאיירס לא נח …

Roeii1
    משתתף

טרייד של מינסוטה ואוקלהומה לא יכול לעבוד כאן?

משהו בסגנון של וויגינס,טיג ובחירות על ווסטברוק

שילוב של ווסט וטאונס יכול להיות מאוד מעניין

Rapgamer
      מנחה

בעיקרון הטרייד שהצעת יכול לקרות, אם מינסוטה מעוניינת לנצח עכשיו ופרסטי מאמין שיכול לצאת משהו מוויגינס.

לגבי החצי הראשון אני לא חושב שזה המצב. הנשיא החדש של מינסוטה לענייני כדורסל בינתיים מבצע מהלכים עם חשיבה לטווח הרחוק ומוכן להקריב שחקנים של win now. איבדנו 3 משחקני הגרעין של עונה שעברה, אומרים שגם קובינגטון על הטרייד בלוק.

Anfield
    משתתף

גראנט זרק לשלוש מצויין בעונה האחרונה.

מעבר לזה בצבע הוא טוב מאוד, הוא עושה אחלה הגנה והוא ריבאונדר טוב.

גם מדובר בשחקן שכל עונה מביא שיפור משמעותי במטריקה אחת לפחות.

זה אחלה רכישה לדנבר.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.