ראיתי פילדלפיה- אינדיאנה

ראשי פורומים פורום NBA ראיתי פילדלפיה- אינדיאנה

מציג 0 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      Rapgamer
      מנחה

היה משחק טוב. לא אגנוב מאליקו את הסיכום אלא אתייחס לכמה נקודות בודדות:

1.איזה שחקן זה מלקולם ברוגדון. הוא ודונצ'יץ' שני שחקנים שמזכירים לי זה את זה בתחושה של המשחק, עושים הכל בקצב שלהם, טכניים ביותר ומצליחים להגיע עד לטבעת גם במצבים שלא לגמרי ברור איך ההגנה נותנת להם את זה. שילוב של קריאת משחק מצוינת ומהלכי hesitation. חשבתי בזמנו שמילווקי הייתה צריכה לשלם לברוגדון את ה-20 מיליון, אני עוד יותר משוכנע בזה היום כי הוא פשוט שחקן מצוין וההבדל בין דקות שלו בגמר איזורי לדקות של בלדסו או ג'ורג' היל או דיוינצ'נזו זה בדיוק מסוג הדברים שיכולים להפוך סדרה.

2. משחק טוב בכללי של אינדיאנה. היו על סף לנצח את הסיקסרס לראשונה בבית שלהם. בן סימונס קלע 7-7 מהעונשין (שיא קריירה ללא החטאה?), אמביד עם 15-15 מהקו (כנ"ל?), מספיק שהאחוזים שלהם מתיישרים לנורמה והפייסרס היו מנצחים את זה.
      טיג'יי וורן נותן להם מימד של משחק טרנזישן. אני פחות אוהב את הפוזשנים שהולכים אליו בהתקפה עומדת אבל איכשהו יצא להם טוב הפעם. סאבוניס נהדר, שיחק את המשחק שלו למרות שאמביד אחד המצ'אפים היותר קשים עבורו בכל הקשור להגנה בפוסט. בכללי אמביד שינה את המשחק בפוזשנים האחרונים כשעשה חילופים מוצלחים על מספר שחקנים, יחד עם חטיפות של בן סימונס הם הצליחו להפוך את התוצאה בסיום.

3. משחק של הגנות טובות והתקפות טובות. נהניתי.

מציג 0 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.