קצת מחשבות על הסלטיקס

ראשי פורומים פורום NBA קצת מחשבות על הסלטיקס

מציג 4 תגובות משורשרות
  • מאת
    תגובות
      ניר אור-אל
      מנהל בפורום

לא יודע למה פתאום זה עלה לי לראש ואולי אני בכלל טועה אבל שמתם לב שכבר כמה שנים טובות הסלטיקס לא מצליחים לייצר עקביות בסגל?

היתה להם קבוצה נפלאה עם אייזה תומאס ושלחו אותו בתמורה לקיירי… קיירי הלך, הביאו את קמבה וזה מבלי להזכיר עוד שחקנים נהדרים שעברו שם בזמן הזה.

איכשהו הם תמיד נשארים בצמרת אבל לא מצליחים לייצר עקביות וסגל שבאמת יכול ללכת עד הסוף.

איך אתם מסבירים את זה? יכול להיות שדני איינג' מקבל קרדיט מוגזם?

Rapgamer
      מנחה

לדעתי איינג' עשה מהלכים מעולים. אבל צריך גם קצת מזל, ובשנים האחרונות לא היה הרבה מזל לסטיקס.
      נתחיל מהפציעה של גורדון היוורד, שבתכלס שרפה להם שנתיים של שחקן שמקבל חוזה מקסימום.
      הטרייד על קיירי היה חכם ומוצלח. מסתבר שארווינג אישיות בלתי נסבלת ושום דבר לא מרצה אותו, אבל היה קשה לדעת את זה מראש. חוץ מזה שהחתיכות שהועברו תמורתו (אייזיאה תומאס, ג'יי קראודר, בחירה 7 שהפכה לקולין סקסטון)- לא מבריקות בפני עצמן.

השנה אני חושב שאין לבוסטון סגל שמסוגל ללכת עד הסוף, למרות שהם פתחו מעולה. מרכוס סמארט (שנפצע הלילה) עושה קפיצת מדרגה לשחקן two-way, כאשר הוא מוסיף בעיקר את הצד ההתקפי עם career high בנקודות, שלשות ואסיסטים. קמבה משתלב היטב, וטייטום ובראון ממשיכים בהתקדמות שלהם שקצת נעצרה בעונה שעברה.

הלילה בוסטון ניצחה את פיניקס בזכות יכולת הגנתית טובה. הם הביאו שמירות כפולות על דווין בוקר, שהטלתי ספק לגביו בדירוג הפורום אבל העונה הוא מעולה בינתיים. לא הייתה לו מספיק עזרה מסביב. ההחטאות של דריו סאריץ' מתחת לסל שיגעו אותי במדי מינסוטה וראיתי כמה כאלה גם במשחק הלילה.

nkeidar
      חבר

לא מבין מי חשב שבוסטון יתפרקו השנה…

יש להם חמישה שחקנים של פוטנציאל אולסטאר.

1. גורדון נראה שחקן חדש ומשוחרר, עבר הרבה מאוד זמן מאז הפציעה ואולי הוא התחיל לשכוח ולשחק בלי חששות
      2. קצת מזלזלים בקמבה ווקר, אבל עקרונית הוא נתקל בסיטואציה נוראית בשרלוט עם קבוצה באמת פח שכולה יושבת על הגב שלו. אז שוכחים שבמהות שלו הוא ווינר גדול, לקח את קונטיקט לבד נגד כל הסיכויים לאליפות המכללות.. ממש לבד לבד. הוא שחקן חיובי מאוד ומכונת התקפה, פחות רכז אמיתי אבל אין כאלו גם ככה היום.
      3. מרקוס סמארט היה פעם שחקן התקפה לא רע בעיקר במכללות.. שהוא נכנס לליגה הוא בחר התמכות בהגנה בעיקר ובזה הוא אדיר בגלל שהוא בריון וזריז. אבל השנה הוא הוסיף המון ביטחון בקליעה שלו שזה מבורך. בזמנו חשבתי שהבחירה בו על חשבון רוזייר היתה טעות, אני לוקח את המחשבות חזרה ולא בגלל שאני לא חושב שרוזייר הוא שחקן טוב לרוטציה אלא בגלל שאני חושב שסמארט יכול להיות שחקן מוביל בחמישיה.
      4. צמד חמד בראון את טייטום. האמתי שאני מחזיק בתוך מוחי מחשבות שעדיין לא רוצה להפיץ אותם ברבים על העובדה שגיילן בראון יהפוך יום אחד לקוואי לאונרד. לי זה מרגיש פשוט שם, אבל אני מחכה קצת לעוד עובדות. וטייטום פשוט צריך לקחת משחקים ולהשתלט עליהם רק בטחון יש לו הכל.

אני הייתי עושה טרייד כלשהו (לא אחד מה-5) ומביא את קווין לאב, אני מאמין שאיתו יש סיכוי אפילו לאליפות. קבוצה עם אנרגיות טובות והמון כשרון בכל העמדות  חוץ מ-5

myway23
      משתתף

אני חושב שראיתי כמעט את כל המשחקים של בוסטון השנה, ובאמת הם פתחו מצויין, הפציעה של היוורד עצרה את התנופה ואין לי ספק שעם היוורד לא היה נפצע, הסלטיקס היו מנצחים גם נגד סקרמנטו והקליפרס.

אני חושב שהקבוצה רחוקה כשנה אחת מלהיות קונטנדרית אמיתית, למעשה אני לא אתפלא אם הם יגיעו לגמר המזרח השנה.
      ווקר זה שידרוג על קיירי, ושלא יובן לא נכון, קיירי יותר מוכשר אבל ווקר יותר מתאים – אין לו אגו והוא משתלב נפלא בסגל. הרבה שחקנים השנה מקבלים יותר דקות ומנצלים את ההזדמנות (לדוגמא סמארט ורוברט וויליאמס). ג'יילן וטייטום זורקים\קולעים יותר אבל חסר להם שנה אחת לפחות להשתפשף כדי שהאחוזים יהיו טובים יותר והם יהיו יותר GO TO GUYS.

הכי חשוב זה שהקבוצה עם אופי לוחמני, לא מוותרים וזה נראה שאחד נמצא עבור השני שם. הכימייה הרבה יותר טובה מאשר שנה שעברה עם קיירי. הקבוצה עדיין צעירה אבל נראה שהכיוון טוב, בייחוד עם היוורד, זה קבוצה שונה לגמרי כשהוא משחק.

צל ענן
      משתתף

לדעתי זו בעיקר תגובת יתר לכשלון של העונה שעברה.

הציפייה היתה שהסלטיקס ישתפרו עם החזרה של קיירי והייוורד ודווקא ההיפך הוא שקרה. זה גרם לאנשים לחשוב שהם פחות טובים ממה שהיה נדמה.

טייטום ובראון העונה שוב על הגל בכיוון הנכון (עוד עדות להשפעה השלילית של קיירי על הקבוצה), היוורד היה טוב עד הפציעה המבאסת, ובאופן כללי זו קבוצה צעירה עם מאמן אובראצ'יבר והרבה כשרון. הם איבדו הרבה בשנים האחרונות כי הורפורד עזב, הייוורד נפצע וקיירי קצת דפק אותם אבל לדעתי אין סיבה שהם לא יעשו גמר מזרח בשנים הקרובות.

חוץ מזה הם שומרים על אופי. נכון שהרבה שחקנים עברו שם אבל האופי הלוחמני נשאר ואפילו התחזק (לדעתי קיירי לא מתאים לקבוצות עם אופי של קבוצה כל כך, וזה עבד לרעתם בשנה שעברה.).

מציג 4 תגובות משורשרות
  • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.