קוואי ופול ג'ורג' בקליפרס!

ראשי פורומים פורום NBA קוואי ופול ג'ורג' בקליפרס!

מציג 20 תגובות משורשרות
 • מאת
  תגובות
  • #28771
   ניר אור-אל
   מנהל בפורום

   קאוטי סוגר בקליפרס אבל הטוויסט בעלילה מגיעה מטריד פסיכי שקורה ביחד עם החתימה של קוואי ולפיו הקליפרס שולחים לת'אנדר חבילה פסיכית כדי לקבל גם את פול ג'ורג'…

    

    

  • #28772
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   יא ראבי.

   לא יאמן.

    

  • #28773
   ניר אור-אל
   מנהל בפורום

   הכביסה המלוכלכת מאוקלהומה מתחילה לצאת החוצה מהר מאוד ולפי הדיווחים ווסטברוק וג'ורג' נמצאים בנתק מוחלט אחד מהשני ולאוקלהומה למעשה לא היתה ברירה בעניין הזה.

   האפטרשוק המיידי של ההחלטה של קוואי מגיע מדני גרין שממהר והודיע שהוא חותם בלייקרס.

    

   • #28774
    Rambere
    משתתף

    תיראו מופתעים, עוד אחד שלא מסתדר עם ווסטברוק

  • #28775
   Roeii1
   משתתף

   מטורף

   מעניין מה פרטי הטרייד, הבנתי שהם העבירו את גלינארי

    

  • #28776
   myway23
   משתתף

   מעניין מה יעשו עם ווסטברוק, הגיע הזמן להיפטר ממנו כבר ולהתחיל בניה מחדש
   קיבלו 5 בחירות סיבוב ראשון עתידיות + רכז מבטיח ואת גלינארי (חוזה נגמר) – אחלה תמורה לדעתי

    

  • #28777
   Anfield
   משתתף

   אוקלהומה סיימה את הסיפור שלה.

   מקווה שיתנו לווסטברוק ללכת לאיפשהוא שיהיה לו סיכוי לקחת טבעת לפני שפורש.

  • #28778
   Anfield
   משתתף

   למי שמדבר על העתיד המבריק של אוקלהומה.

   הקבוצה הזאת עשתה בחירות מדהימות בדראפט, זה שינה משהו? כולם הלכו.

   ברגע שהמועדון לא הצליח להחזיק את הכוכבים שהוא לקח בדראפט כל התבנית הזאת של אוקלהומה בבעיה.

   מעבר ל3 סופרסטארים שנבחרו, ואף אחד מהם לא היה ברור מאליו ובמקום ה1, נבחרו גם שחקנים מצויינים במיקומים נמוכים כמו אדאמס, איבקה, רג'י ג'קסון. גם ג'ף גרין אחלה שחקן.

   בסופו של דבר עד שהתקרה לא תהיה קשיחה, כמו בNFL, ב NBA מקשים מאוד על קבוצות משוק קטן.

   אוקלהומה הייתה צריכה לקבל אליפות על כל הבחירות המצוינות האלה, זה עיוות בצדק שכל הסבב הזה מסתיים בלי כלום.

   • #28792
    Rapgamer
    מנחה

    נכון, לא לקחתם אליפות, אבל הייתם מהקבוצות הטובות בליגה בשנים 2012-2016.
    מה גם שחוסר מזל פגע לכם בסיכויי האליפות, והטעות שעשיתם עם הטריד על הארדן.

    לקחת אליפות זה קשה, בליגה של 30 קבוצות רק אחת עושה את זה כל שנה.
    לדעתי אתה יכול להתעודד, במקום ללכת לעוד עונה מתסתכלת של סיבוב ראשון-שני אתם מתחילים עם פרוספקט אחד טוב (גילגס אלכסנדר) והמון בחירות דראפט שכמו שאתה אומר, יניבו שחקנים טובים נוספים.
    עכשיו צריך להעביר את ווסטברוק בטרייד וללכת לריבילד עמוק, כמו זה שעשיתם לפני עשור+ ואפשר לכם לבנות את הקבוצה המיוחדת ההיא.

  • #28779
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   מארק ספירס צודק. זו הולכת להתקבע השיטה בשנים הקרובות: שחקנים חותמים, לא מרוצים – מבקשים טרייד, ומשאירים את הקבוצה שלהם חסרת אונים מול הדרישה.

   אני צריך לומר, שאני לא קונה את הדיווחים על משבר בין ווסטברוק לג'ורג'. זה בכלל נהיה אוברייטד להגיד את זה כל פעם ששחקן יוצא החוצה מקבוצה. ב-99% מהמקרים זו לא הסיבה. רוב השחקנים מבינים שזאת העבודה, אתה לא חייב לאהוב את החברים שלך לקבוצה, ולא חייב להתחבק בחדר ההלבשה אחרי כל משחק. ברגע התחייבת בחוזה ארוך טווח, זה עובד לשני הכיוונים, אתה לא יכול פשוט לשחק על הקלף החברתי. אני מאמין שג'ורג' לא עשה את זה, הוא פשוט רצה לשחק עם קוואי יותר, כי זיהה שם פוטנציאל יותר גדול להתקדם מבחינה אישית, ברמה המקצועית והשיווקית. ושוב, אני מאוד מקווה שלא יווצר כאן תקדים שיגרום ל'סופרסטארים' נוספים לעשות את זה שנה לתוך החוזה מקס' שלהם.

    

  • #28780
   myway23
   משתתף

   לא הייתם רחוקים מאליפות, אם דוראנט לא היה נפצע מול גולדן מי יודע מה היה קורה?
   חוץ מזה הארגון שלכם עשה מספר טעויות – לדוגמא יכולתם לשלם להארדן לפי השמועות הוא דרש חוזה 4 שנים 60 מיליון ואתם הצעתם 52 – באמת 8 מיליון זה מה שהיה ממוטט כלכלית את המועדון?
   עשיתם גם הרבה טעויות בצוות האימון לאורך השנים

   בקיצור זה קל להאשים את התקרה ולהגיד שוק קטן.

   • #28782
    Rapgamer
    מנחה

    בדיוק

    הטענה שאוקלהומה לא הייתה יכולה להוסיף את הכמה מיליונים האלה ולחצות את מס המותרות, היא די מגוחכת בהתחשב בכך שהיא חוצה את המס הזה (שהקנסות עליו גם הרבה יותר גבוהים כיום) בשנים האחרונות.

  • #28784
   myway23
   משתתף

   אם אני בנעליים של הקליפרס, אני עושה מאמץ להחתים את מרכוס מוריס
   לפי מה שהבנתי אין להם מקום להחתים אותו, אבל אם נשאר להם איזה משהו לתת (אחרי הטרייד הזה בספק), אולי S&T עם בוסטון, שיעביר לבוסטון את הארקלס ובחירות ואת מוריס לקליפרס.

   בוסטון לא צריכים את הארקלס אבל הוא חוזה נגמר אז יש לו ערך מסויים, גם אם לא מיידי.

   מצד שני הקליפרס בונים חמישייה חזקה הגנתית: בוורלי – ג'ורג' – קוואי – מוריס – זובאץ' עם ספסל שכולל כרגע את לו וויליאמס, הארל, מקגרודר, שאמאט ועוד איזה סנטר\PF שיגיע על מינימום – ייתכן שזה יספיק לאליפות במידה ואין פציעות.

   ועוד משהו שחשבתי עליו, לדעתי קוואי נטה לכיוון הקליפרס אבל דרש שיביאו את ג'ורג' (בטח הם סגרו את זה לפני) והקליפרס קיבלו זמן לבנות את הטרייד הזה.

  • #28788
   Rapgamer
   מנחה

   סוף דרמטי לסאגת קוואי

   רק אני רואה דימיון בין הקליפרס לברוקלין? שתי קבוצות סימפתיות, משווקים גדולים, שהצליחו לבנות קבוצה תחרותית+ המון קאפ ספייס, והצליחו להשיג את הפרי אייג'נטס הכי גדולים שיש.

   הקליפרס נאלצו לשלם אוברפיי ל-OKC תמורה פול ג'ורג'. אבל זה נו בריינר כי מהצד שלהם של העסקה זה תמורת ג'ורג'+קוואי.
   בכל אופן אוקלהומה ניצלה יפה את המצב. אני גם לא קונה את ה"ריב" של ג'ורג' וווסטברוק, הרי אלה הקליפרס שפנו לאוקלהומה כדי לעשות את הטרייד הזה, לא להפך. SGA אחלה פרוספקט, לגלינארי יש ערך, והמספר המדהים של 7 בחירות דראפט (שתיים טובות יחסית של מיאמי, 4 לא מוגנות ובעוד הרבה שנים יוכלו להיות לוטרי) בהחלט הופך את אוקלהומה למנצחת בטרייד הזה.

   השלכות נוספות של הטרייד:
   1. הקליפרס פייבוריטית לאליפות בעונה הבאה.
   2. הלייקרס נאלצים להסתפק בפירורים של רול פליירס. יש להם את קוזמה והם החתימו גם את דני גרין (30 מיליון לשנתיים), אבל נראה מה יצליחו להשיג כשחקנים 3-8 בסגל. אצל הקליפרס לדוגמה אלה משלימים איכותיים בדמות לו וויליאמס, מונטרז הארל, פטריק בוורלי, לנדרי שאמט, מו הארקלס. כנראה שיוסיפו עוד איזה וטרן או שניים שמחפשים אליפות.
   מיותר לציין שכל ה"פרשנים" והחרטטנים שדיברו על קוואי בלייקרס כמשהו כמעט ודאי, לא מבינים מהחיים שלהם.
   3. טורונטו ניצחה את הטרייד של קוואי ברגע שהזריקה ההיא נכנסה בגיים 7, וניצחה אותו בענק אחרי שלקחו אליפות. עכשיו הם נמצאים בצומת דרכים מסובך. הם יכולים להמשיך לפתח את הגרעין הצעיר תוך כדי שמירה על קבוצה תחרותית, או ללכת לריבילד קלאסי ששם את לאורי, איבאקה וגאסול על הטרייד בלוק.
   בהזדמנות זו אציין שקיוויתי שקוואי ישאר בטורונטו, ושסופסוף ניכנס לעונה שבה אין פייבוריטית ברורה לאליפות. אבל אין מה לעשות, הטרנד של צברי הכוכבים ממשיך גם בקיץ 2019.
   4. אוקלהומה לדעתי גם יכולה להסתכל לעבר הגלגול הבא של הקבוצה ולקבל שיחות על ראסל ווסטברוק.
   5. חגיגות במילווקי ופילדלפיה שקוואי עזב את הקונפרנס. המירוץ לראשות המזרח נראה דו ראשי בשלב הזה, אולי תלת-ראשי אם דוראנט יחזור עוד בעונה הקרובה.

  • #28798
   88nothing
   משתתף

   קצת חסר מילי אחרי המהלך הזה, אבל אנסה בכל זאת.

   קוואי חוזר למערב, ולא יכולתי לצפות ממנו לפחות מזה. קואי מוכיח כמה הוא תחרותי ורוצה להתחרות בקונפרנס החזק יותר, כמובן שלחיות בLA כיף בהרבה מאשר בטורונטו. עם ההגעה של קוואי טורונטו מייד הופכת להיות מועמדת לתואר, וזה עוד לפני ההמשך.

   טורונטו נמצאים בדילמה גדולה מאוד, כמובן שהטרייד עם ס"א היה הצלחה אדירה מבחינתם, אבל עכשיו הם חייבים לחשב מסלול מחדש.בשלב הזה ברור לכולם כי טורונו שווים פלייאוף במזרח, אבל לא הרבה יותר מזה.
   דעתי האישית היא שהם לא צריכים לפרק את החבילה, אלה להוכיח שהם שווים משהו גם ללא קוואי ולקחת בחשבון שלעיר כמו טורונטו(מס גבוהה במיוחד על שכר שחקנים, לכן חושבים כמה פעמים אם לחתום שם) להיות תחרותיים זה מאוד משמעותי.

    

   ועכשיו על הטרייד.
   הקליפרס קיבלו את פול ג'ורג', מועמד לMVP על חוזה ל2 עונות(עונה 3 אופציית שחקן), שחקן שמתאים מעולה ליד קוואי. עכשיו יש להם סגל מעניין אבל חסר כמה אלמנטים שהופכים קבוצה למועמדת רצינית לאליפות.
   1.חסר להם סנטר הגנתי.
   2.חסר להם רכז מוסר.
   3.חסר להם גבוה מוסר.
   4.חסר להם סטראץ 4 אמיתי.

   סם פרסטי הוכיח שוב שהוא אחד מנהלים הטובים אם לא הטוב שבהם.
   נתחיל מהעובדה שמי שממלא את האולם, מביא את האוהדים והוא ה"סמל" של הקבוצה הוא ווסטברוק, שאותו בשום אופן אסור לקבוצה משוק קטן כמו OKC להעביר, גם אם זה עולה לה בהשגיות כזאת או אחרת.
   7 בחירות דראפט + SGA + גלינארי(18 למשחק וחוזה נגמר) + הקלה של כ15M בשכר לאחר מיסים.
   והקטע הטוב הוא שעם ובלי ג'ורג' OKC שווה סיבוב 1.
   גם מבחינה מקצועים, מאמין שOKC השתפרו מהטרייד הזה, גלינארי מתאים בול לשחק ליד\במקום שחקנים כמו גראנט ואדאמס, וSGA הוא רכז גבוה עם פוטנציאל הגנתי נדיר שיעזור מאוד בעמדת הגארד השני.

   מבחינתי OKC היא המנצחת הגדולה של הטרייד הזה, כי אחריו הרצפה שלה לא ירדה והתקרה לא ירדה משמעותית והעתיד נראה עם הרבה יותר אפשרויות.

   • #28803
    Rapgamer
    מנחה

    לדעתי הקליפרס במצב מצוין.

    רוב החסרונות בסגל שציינת יסגרו להם ע"י הרמה של waivers במהלך העונה.
    שחקנים שכן הייתי מחפש להביא כרגע הם רונדו, זובאץ' (יש להם זכויות בירד עליו) ואולי ג'מייקל גרין אם הוא לא יקבל חוזה גדול מאף אחת.

    אני לא מודאג מהמחסור של הקליפרס בסטרץ' 4. קוואי והארקלס יכולים לסגור את העמדה הזאת.
    לקליפרס יש כרגע core טוב של 7 שחקנים: בוורלי, לו-וויל, שאמט, ג'ורג', קוואי, הארקלס, הארל. שיוסיפו עכשיו עוד שחקן-שניים, ויסגרו עשירייה טובה במהלך העונה עם waivers.

    • #28804
     88nothing
     משתתף

     איכשהו התפספס לי הארקלס.
     ועדין כדי לייצר הנעת כדור יותר מסויימת, די מאוד שהגבוהים יהיו מסוגלים למסור, לקליפרס כרגע אין את זה.
     חיסרון גדול מאוד נוסף הוא בעמדת הרכז, אין להם קייל לאורי כזה שגם כשהוא חלש עדין מסיים עם 8 אסיסטים ומוביל נהדר התקפות מעבר.

     בוא נגיד ככה.
     נכון להיום לדעתי הלייקרס במצב מאוזן יותר מהקליפרס מבחינת סיכוי ללכת עד הסוף, כי הרבה יותר קל להחתי את דני גרין(לא שווה 15M אבל זה דיון אחר), פופ ומקגי מאשר להשיג שחקן שיכול לשמור\להקשות על AD(ויסלח לי קוואי).

     • #28806
      Krit123
      משתתף

      אני חושב שנתפסת קצת על המתכונת של טורונטו. קח בחשבון שזו לא קבוצה שאפשר להביא עזרה מקוואי כמה שרוצים ואז צריך מי שיניע את הכדור. על המגרש יהיו גם PG, לו-וויל, מונטרז הארל ואולי גם שאמט בו זמנית.

      אגב הארל הוא לא מארק גאסול אבל הוא שחקן פיק&רול ממש חכם עם ידיים טובות, שיודע לנצל יתרון מספרי גם בתור מוסר (בעיקר בתור פינישר). זה סך הכל משהו שאפשר לפתח (גם זובאץ מועמד לא רע), הוא לא הכרחי ברמה מכרעת. אני מסכים שחסר איזה רכז פאס-פירסט בסגל אבל שוב, יש כל כך הרבה יוצרים וקלעים שזה פחות קריטי. בברלי מספיק טוב בשביל לעבור את החצי ולהרים את הראש כשצריך. לו-וויל הוא יוצר מבריק ושחקן הפיק&רול הכי טבעי בקבוצה, כנראה שהוא יוביל כדור לא מעט.

      ואגב לשמור על AD, לא חייב לשמור אישית כשלנארד/PG/בברלי באים לעזרה, הם יכולים לעזור ולחזור בזמן יותר טוב מכל שלישייה אחרת בליגה, בטח יכפו המון איבודים על הדרך.

      • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 11 months ע"י Krit123.
      • #28809
       88nothing
       משתתף

       לא חושב שנתפסתי על טורונטו, לדעתי דווקא על שחקנים כמו ג'ורג' וקוואי יש המון שומרים פוטנציאלים בליגה.
       כדי להגיע באמת רחוק חייבים יכולת לעשות נקודות קלות, את זה עושים בעיקר מהתקפות מעבר וריב התקפה, ולקליפרס בהרכב הנוכחי תיהיה בעיה אמיתית ב2 התחומים.

       אי אפשר גם ללכת לעונה שלמה כאשר שחקני הפנים העיקריים שלך זה זובאץ והארל(שאני מאוד תופס ממנו), זה מתכון לקבל כל ערב 22 15 מכל מיני קלינט קפלאים, ג'אוול מגיים, סטיבן אדמסים, ואפילו גוברים וויטסיידים(בכוונה רק שחקנים במערב).

       לקליפקס באמת יש המון כלים התקפיים אבל אני מאוד מתקשה לראות חמישיה של בברלי, לו וויל, קואי, ג'ורג' והארל, שזאת החמישיה הכי טובה שלהם מצליחה למשוך יותר מדקות בודדות, זה לא קרוב לחמישיית המוות של GS בזמנו.

      • #28813
       Krit123
       משתתף

       יש אולי לא מעט שומרים פוטנציאליים, אבל לא באותה קבוצה. אין לאף קבוצה מי שישמור על שלושתם (לו-וויל השלישי). גם שומרים טובים לא מבטיח המון, לא בטוח שזה יספיק אפילו להאט שחקן טוב. אני מאמין שהם יכפו מספיק איבודי כדור בשביל לרוץ (בוורלי/PG/קוואי – אולי 6 חטיפות למשחק ביחד), יש בחמישיית המוות למשל 4 מובילי כדור ואת הארל שתמיד יגיע לטבעת לפני השומר שלו (אני דווקא רואה אותם סוחבים לא מאט דקות). הארל הוא גם ריבאונדר טוב בהתקפה אבל שם הם צפויים להיות פחות טובים, לא כל כך נורא בהתחשב לפוטנציאל בהתקפה עומדת.

       אני מאמין שאפשר לחפות על מחסור בסייז עם הגנת חילופים תזזיתית, על הנייר זה תפור עליהם. גם לקבל 22-15 מסטיבן אדאמס לא בהכרח מקרב אותך להפסד, אולי המשמעות היא שהוצאת את הכדור מהיד של היוצרים מהקו אחורי ושמת את האחריות בידיים של שחקנים שלא יתנו לך 40 על הראש.

        

       • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 11 months ע"י Krit123.
       • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 11 months ע"י Krit123.
     • #28808
      Rapgamer
      מנחה

      נכון, חסרים להם מוסרים טובים בקבוצה. זו נקודת התורפה העיקרית בעיני.

      אני ממש לא מסכים איתך שהלייקרס במצב טוב יותר. אם תשים בצד את צמד הכוכבים בכל צד, אני מעדיף בקלות את הצוות המסייע של הקליפרס גם מבחינת איכות (לו וויליאמס והארל הם שני הרול פליירס הכי טובים משתי הקבוצות) וגם מבחינת כמות. ללייקרס יש כרגע את לברון, דיוויס, קוזמה, דני גרין ו-KCP. זה כולה 5 שחקנים ששייכים לענף. מקגי, עם כל הכבוד, הוא לא שחקן גרעין בקונטנדרית.

      • #28810
       88nothing
       משתתף

       בסוף NBA זה מצאפים, לפחות בפלייאוף.
       לקליפרס בהרכב הנוכחי אין אף אחד שיכול באמת להקשות על דייויס, ואפילו לא על ג'אוול מקגי.
       ללייקרס, עוד לפני שסיימו להרכיב את הסגל, יש לפחות 3 שחקנים שיכולים להקשות על ג'ורג' וקוואי שהם: לברון עצמו, דני גרין וKCP.

      • #28834
       Rapgamer
       מנחה

       לא משכנע אותי האמת. לקליפרס יש סגל הגנתי הרבה יותר טוב משל הלייקרס. הרבה יותר. ולא פחות חשוב, בקליפרס אין לך על מי להתחבא בהגנה. לו וויליאמס שחקן הגנה יותר גרוע מקייל קוזמה, אבל יש לו על מי להתחבא בהגנה (KCP, דני גרין). על מי קוזמה מתחבא? בעיה.

       זה נכון שיש לקליפרס בעיה במצ'אפ האישי מול דיוויס אבל אל דאגה, זה בקטנה להביא איזה טייסון צ'נדלר או פלאמלי . ללייקרס יש בעיות יותר עמוקות ושיותר קשה לפתור. אני בכלל לא משוכנע שהמצ'אפ הזה של לייקרס- קליפרס יצא לפועל. הלייקרס עלולים להפסיד ליריבות אחרות בדרך.

       ולגבי ג'בייל מקגי, כל דקה שלו על המגרש זה ניצחון של היריבה. הוא לא שייך לרמות האלה.

  • #28805
   Krit123
   משתתף

   אני לא יודע מי טרול יותר גדול, קוואי שהחזיק את כולם במתח והשאיר את כולם לזרוק השארות באוויר, או פול ג'ורג' (שכבר יצא לו לדפוק ברייקס ללייקרס ולהגיע ליעד לא צפוי) שבעצם ידע שיש לו את היכולת להכריע את הסאגה אבל שמר על שקט מופתי. אני באמת מאמין שקוואי דווקא העריך את זה שהקליפרס לא אמרו מילה בכל התהליך, בלי בכיינות או תבוסתנות, שמרו על קור רוח ודיסקרטיות, המשכיו לפעול מאחורי הקלעים ולחכות בסבלנות.

   עדיף לליגה שקוואי ישאר במזרח, אבל זה מה יש… לפחות KD חצה את הכביש. הקליפרס פייבוריטים אבל יש על מה לשחק, יהיה מרתק לראות איך זה יסתיים. כל מה שחסר זה שבאטלר היה נשאר בסיקסרס, אז באמת הייתה אי ודאות. מגיע לקליפרס על ההתנהלות, ואני בעיקר שמח בשביל לו-וויל, שהשיפור שלו יביא אותו לשחק ברמות הכי גבוהות סוף סוף. העובדה שיש מי שישמור בשבילו עושה את זה כל כך מפחיד..

   הלייקרס שילמו יותר מידי על דני גרין, אבל בעצם אין להם ברירה. להחזיר את KCP היה מהלך נכון, למרות שציפיתי שיבוא עוד יותר לקראתם אחרי שקיבל חוזה מנופח בשנים האחרונות. מקגי זה גם צירוף טוב, עכשיו רונדו הופך להיות עדיפות ראשונה כי צריך מי שינהל את ההתקפה למקרה שלברון נפצע או צריך מנוחה. הייתי בכל זאת מנסה להביא את ג'טסין הולידיי, ג'מייקל גרין אם אפשר ולהשאיר את קארוסו. הם פחות או יותר צריכים שלברון יהיה בריא, בעיקר דיוויס אבל גם קוזמה ישחקו את הכדורסל של החיים שלהם בשביל להתחרות על אליפות.

   אוהדי אוקלהומה יכולים לישון בשקט. אם ראס הבעיה, הרי שג'ורג' לא יכל לפתור אותה, אם ראס לא הבעיה אז למה לא לקבל משהו תמורת ג'ורג' שלא לקח אתכם רחוק מידי. SGA הוא שחקן צעיר מעולה, שומר טוב ורק ישתפר בהתקפה, בדרך הבטוחה להיות גרסה של מלקולם ברוגדון. גאלינרי באמת מתאים להרכב הזה, ובערך 400 בחירות דראפט יאפשרו לצאת לדרך חדשה. בסגל הנוכחי הם לא אמורים לפספס את הפלייאוף הייתי אומר, אלא אם כן יעבירו את אדאמס באמצע העונה.

   אתם קולטים שזאיון ואר ג'יי בארט שיחקו אחד מול השני הלילה ולאף אחד לא אכפת?

    

  • #28817
   billc
   משתתף

   אני שמח, הלייקרס עדיין חזקים, אבל לפחות אליפות של לא מובן מאליו

   ג'רי ווסט יכול להיות שמקבל יותר מידי קרדיט ויש אנשים אחרים שעושים את העבודה, אבל חייבים לציין

   לאן שהוא מגיע משהו טוב קורה

    

   אני מניח שאוקלהומה עדיין לא סיימה עם הטריידים, ואולי ווסטברוק גם על הטרייד בלוק

   בקשר לטורנטו יש תשתית שם, יכול להיות שהעונה הקרובה לא תהיה משהו

   אבל אני כן חושב שעונה אחרי זה הם יוכלו להמשיך להשתפר

  • #28821
   ניר אור-אל
   מנהל בפורום

   George was believed to be willing join the Raptors, sources said. Presti pursued a package of Russell Westbrook and George to the Raptors — with the NBA's Most Improved Player, forward Pascal Siakam, as the centerpiece of a broader, asset-crippling deal — but Ujiri couldn't keep up with the Clippers' willingness to unload unprotected first-round picks into the middle of the next decade, league sources said

  • #28850
   Anfield
   משתתף

   Russell Westbrook and his agent Thad Foucher are engaged with OKC GM Sam Presti on next steps for the All-Star guard, including the possibility of trade this summer.

    

   אוקלהומה לא תסיים את העונה עם ווסטברוק ואדאמס לדעתי.

   • #28859
    myway23
    משתתף

    הגיע הזמן שתיפטרו מעונשו של ווסטברוק ..

  • #28862
   picki23
   משתתף

   ההימור שלי זה ווסטברוק להיט.

   ההיט כבר הרבה זמן לא בעניינים, הם העיפו את רייאן אנדרסון בשביל לנקות cap space  והחתימו את ג'ימי באטלר.

    

  • #28863
   myway23
   משתתף

   ההימור שלי זה לסקרמנטו, כי צריך קבוצה טיפשה כדי לקחת את ווסטברוק, משהו כזה לדוגמא (אני יודע שזה עובד בטרייד מאשין אבל לא יעבוד במציאות):
   http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y3z2nmky

   גם ניו יורק עונה להגדרה ..

   • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 11 months ע"י myway23.
   • #28869
    Krit123
    משתתף

    אין סיבה להעביר את ווסטברוק מעבר לשיא בשביל הגרסה הצעירה שלו.
    הניקס נמנעו מלעשות טעויות פאטליות אבל הם באמת אופציה טובה למעוד פה, גם יש להם מה להציע.

    אם גם ראס עובר לפני העונה זו מנת יתר של שינויים… כל פרי אייג'נסי אחר יחוויר, זה כבר נהיה מגוחך. אי אפשר יהיה לזהות את הליגה עונה הבאה.

   • #28876

    גם לי יצא לשחק קצת עם הטרייד מאשין בעקבות השמועות על ווסטברוק:

    http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y5a24ke2

    על מנת להיפטר מחוזה הדמים של ווסטברוק אוקלהומה סופגת בערך את כל החוזים הטיפשיים שפט ריילי חילק בשנים האחרונות, ותתנחם בכך שהם קצרים יותר ויירדו מהר יותר מהספרים.

    במיאמי יש לנו דואו מעניין עם באטלר וראסל ווסטברוק. או שזה ייצור סוס שחור חדש במזרח, או שלפחות יהיו צחוקים (מי הראשון שיבוא בטענות שהשני לא עובד קשה מספיק? זרקו הימורים).

    • #28878
     myway23
     משתתף

     רעיון נחמד, אבל לא רואה את אוקלהומה עושים את זה, אולי בתוספת איזה 2 בחירות סיבוב ראשון
     מיאמי כמובן עושים את זה בקלות

     • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 11 months ע"י myway23.
    • #28880
     Rapgamer
     מנחה

     אוקלהומה לא עושה את זה. אני לא חושב שהיא תקבל תמורת ווסטברוק הרבה יותר מאשר חוזים נגמרים, אבל היא כן צריכה לקבל איזושהי תוספת מינימלית על העובדה שהיא מעבירה שחקן טוב בהרבה ממה שהיא מקבלת. וגם כאמור לקבל כסף שלפחות רובו ירד מהספרים תוך עונה אחת ולא שתיים.

     אני חשבתי בכיוון של טרייד עם דטרויט: רג'י ג'קסון (חוזה נגמר), לנגסטון גאלווי (חוזה נגמר), לוק קיינארד ות'ון מייקר (פיצוי מינימלי). כך זה נראה:
     http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=y5okpv97
     לפיסטונס אין הרבה מה להפסיד, הם כבר מושקעים all in עם החוזים הכבדים של גריפין ודראמונד. ווסטברוק משפר את הסיכוי שלהם להגיע לפלייאוף ולהשיג בו ניצחון ראשון מאז 2008.

     • #28883
      myway23
      משתתף

      זה כבר נראה יותר טוב לאוקלהומה כי הם מורידים אותו מהספרים אבל כמו שיצא לנו להכיר את פרסטי, הוא מחפש לקבל על ווסטברוק בחירות ו\או שחקנים צעירים, אז לא נראה לי שזה יספק אותו, עם כל הכבוד לקנארד ומייקר.

  • #28881
   myway23
   משתתף

   עוד רעיון שאולי יכול ללכת:

   בלדסו, די ג'י וילסון, איליסובה, די ונצ'נזו, פט קוננטון, בראון ו 2 בחירות סיבוב ראשון (2020 של הסאנס מוגן עד 7, 2021 של הבאקס)
   עבור ווסטברוק

   אז כן, מילווקי מאבדת גם רול פליירס צעירים (וילסון\די ונצ'נזו הראו ניצוצות, קוננטון אחלה רול פלייר), אבל הם חיפשו מישהו שיקח את איליסובה ובלדסו לא סיפק את הסחורה, הבעיה עם הטרייד הזה שהם צריכים לחכות עד ספטמבר שניתן יהיה להעביר את בלדסו אבל זה לא דיל ברייקר

   הרכב של ווסטברוק, מאתיוס, מידלטון, יאניס, ברוק לופז זה התחלה טובה (חסר להם PF ועוד כמה שחקנים למלא את הספסל), רובין לופז וג'ורג' היל מהספסל – אחלה קבוצה.

   גם לאוקלהומה זה טרייד טוב, הם מקבלים כמה צעירים עם פוטנציאל כלשהו והכי חשוב עוד 2 בחירות סיבוב ראשון, אולי הם יכולים לקבל משהו על בלדסו.

   דעות?

   • #28886
    Rapgamer
    מנחה

    הצעה אמיצה ומעניינת.
    כמה דברים-
    1. מילווקי ויתרה על ברוגדון כי לא רצתה לחצות את מס המותרות ולהיות בתחום ה- repeat tax offender לקראת חידוש החוזה ליאניס (בעוד שנתיים מהיום).
    הטרייד שאתה מציע יכניס אותה לקטגוריה הזאת.

    2. מכיוון שאני לא מת על ה-fit של ווסטברוק ויאניס, אני במקום מילווקי לא מוותר על פט קונתון. ועוד משהו, אותה בחירת דראפט דרך פיניקס שהתייחסת אליה, היא לא בידיים של מילווקי.

    3. בסך הכל אני יכול לקבל את גישת ה"בוא נשיג כמה שיותר כישרון ונסתדר אחרי זה". ספציפית במקרה של מילווקי, הם צריכים לחשוב היטב האם הקבוצה שיש להם היום, יחד עם שיפור מינימלי נוסף של יאניס, היא לא מספיק טובה כדי להתאים מבחינת החלקים ובכל זאת להיות מספיק איכותית כדי לקחת אליפות.

    ווסטברוק שחקן בעייתי אבל צריך לומר, הקבוצה נוטה לנצח כשהוא על המגרש. המחשבה לקבל את המופע של ראס בכל זמן שיאניס נח, יכולה להיות מאוד קורצת.

  • #28884
   myway23
   משתתף

   והנה עוד אחד שיכול לעבוד:
   http://www.espn.com/nba/tradeMachine?tradeId=yxdfj4rb

   ווסטברוק למג'יק עבור אארון גורדון, פולץ' וג'ונתן אייזיק
   אם המג'יק לא רוצים למסור את אייזיק, אפשר לשנות ולשלוח את אגוסטין (חוזה נגמר) במקומו ואולי עוד איזה בחירה

   • #28888
    Rapgamer
    מנחה

    אתה נותן קרדיט שאוקלהומה תקבל ערך חיובי עבור החוזה של ווסטברוק.
    בהתחשב בטרייד על קונלי אולי אתה צודק, אבל אם אני ה-GM בצד השני אני ממש לא מתלהב לחבר חבילה שיש לה Trade value גבוה.

    בכל אופן אני כן אוהב את הרעיון של ווסטברוק לאורלנדו.

    • #28890
     myway23
     משתתף

     בגדול אני מסכים איתך, אני גם לא אוהב את ווסטברוק כשחקן, אף פעם לא אהבתי
     אבל מצד שני אני כן חושב שאין להתכחש שהוא אול-סטאר ויש לו רצון עז לנצח – אני גם מעריך אותו על זה, אפילו שהוא טיפש

     רשמתי בשרשור פה או בשני (לא זוכר כבר) שצריך קבוצה טיפשה שתקבל אותו, לכן מיד חשבתי על ניו יורק או סקרמנטו, גם אורלנדו ברשימה. הצעתי גם את מילווקי אבל זה בגלל שהם פשוט לא מספיק טובים והם אמורים להיות בלחץ, אם הם לא ישפרו את הקבוצה אין סיכוי שיאניס יאריך את החוזה איתם. כרגע אני בכלל לא בטוח שהם מגיעים מעבר לחצי גמר.

     • #28897
      ניר אור-אל
      מנהל בפורום

      כתוב על זה ניו יורק באותיות ענק.

      אבל זה לא יקרה, ווסטברוק יעבור רק לקבוצה שתהיה תחרותית כבר העונה. אחרת מה יש לו לעבור? ישאר באוקלהומה וזהו

  • #28910
   fatnoam
   משתתף

   מהלך מדהים של הקליפרס.

   כתבתם הרבה דברים שאין לי הרבה מה להוסיף מעליהם. אני חושב שהקליפרס יהיו פעילים בשוק, אני לא אופתע אם איכשהו מארק גאסול יתגלגל לשם, הוא פשוט מתאים להם כמו כפפה ליד.

    

   יש הרבה קבוצות בליגה שהם מה שנקרא one trade away מלהיות המועמדת הבכירה לאליפות.

מציג 20 תגובות משורשרות
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.