קוואי בוחר ב…

ראשי פורומים פורום NBA קוואי בוחר ב…

הדיון הזה מכיל 11 תגובות, ויש לו 6 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ניר אור-אל לפני 2 שבועות, 2 ימים.

• מאת
    תגובות

Rambere
    משתתף

אני חושב ששווה פוסט בנפרד על הבחירה של קוואי, שיש לי הרגשה שתגיע בקרוב מאוד(מהמר על מחר או מחרתיים).

בינתיים הדיווחים הם על כך שהוא יותר נוטה ללייקרס. אני לא אופתע אם הוא השאיר את השיחות עם טורונטו לסוף על מנת להיפרד מהם בצורה ראויה.

אז בכל מקרה, שני תסריטים אפשריים:

קוואי בטורונטו, יש לקבוצה עוד איך להתחזק?

קוואי בלייקרס- ביג 3 עם פרנק ווגל שמנצח על החגיגה, האם הוא בכלל יכול להכיל אותם? ואיזה שאריות אחרות כבר נשאר להם להביא בFA לחיזוק?

Krit123
    משתתף

ברגע שקוואי יגיע, כולם יגיעו אחריו בכמעט חינם. אני חושב ששוכחים שקוזמה נמצא בקבוצה, בכל זאת שחקן של 18 בממוצע שגם בכל שלב אפשר יהיה להמיר בשני שחקני רוטציה טובים במידת הצורך.

יש כל כך הרבה שמות השנה שהאופציות שלהם אפילו מגוונות בהתאם לצרכים (ותודה למעקב שחקנים חופשיים של הכדור הכתום – זהב טהור):
    בגזרת האקסים: יש את החבר'ה מעונה שעברה שחלקם בטח יעשו הנחה – רונדו, KCP, לאנס, מקגי, טייסון צ'אנדלר.
    שאמפרט עדיין בלי קבוצה (כנ"ל פאריד אגב, יכל לתת אנרגיה מהספסל), גם ג'יי אר סמית' ואולי גם קייל קורבר יהיה אופציה.

D&3: דני גרין לא מחכה סתם כנראה. הבנתי שדאלאס עשו מאמצים לצרף אותו וזה לא צלח…
    תאבו ספולושה (במתכונת מצומצמת). אני הייתי מכוון לג'סטין הולידיי שיכל ממש להתאים, בנתיים בלי קבוצה. ג'ודי מיקס לא בדיוק שחקן הגנה אבל עוד קלעי שיכול לעבות את הסגל (כנ"ל ניק סטאוסקאס).

סקוררים: הבנתי שג'מאל קרופורד מוכן להגיע, לא יודע מה הוא מסוגל לתרום אבל בטח לא יזיק. אלק ברקס עדיין בחוץ, ג'בארי פארקר אם מייקל ביזלי לא עונה לטלפונים. איאן קלארק נתן עונה נוראית בפליקנס, אבל בגולדן הוא פרח בתפקיד הזה. טריי ברק יכל להיות שיחוק אם כבר מוותרים על הגנה. פורקאן קורקמז זה תעלומה איך עוד לא שילמו לו, אחת השמות היותר טובים שנשארו בלי קבוצה. ממש כפיל של בלינלי בסגנון משחק.

גבוהים: לא מבין מה ג'מייקל גרין עדיין עושה בחוץ. משתפר בקטנה בכל עונה בעצם… הלוואי ויגיע לנאגטס עכשיו כשאני חושב על זה, זין על הלייקרס. טיילר זלר אופציה ממש טובה, אולי יהיה יקר מידי. גרג מונרו כפינישר בהתקפה זה נחמד. גו'אקים נואה שיחק טוב בממפיס, לעונה אחת זה יכל לעבוד. ג'ונאס ג'רבקו עדיין זמין. גם ננה מחפש בית חדש (לא נראה יקבל מה שירצה). קוסטה קופוס כנראה יהיה יקר מידי. אגב יקר מידי, קצת חשוד שאף אחד מהאחים מוריס לא חתם במקום אחר לא? צ'ייק דיאלו אולי הגבוה הכי מבטיח שנשאר, רק בין 22 אז זה לא הזמן לעשות הנחה. פאו על הצד השני של הספקטרום אם אתם מרגישים ממש נוסטלגים.

רכזים: שלווין מאק יכל להיות רכז פותח אפילו. מול מצ'אפים קשים בהגנה הוא יכל לזוז לספסל… אני הייתי מכוון להשאיר את אלקס קארוסו כמחליף, אנדרייטד. ג'ארד ביילס אני מניח, ריימונד פלטון אם אתה ממש נואש.

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

כחובב תיאוריות קונספירציה אני רוצה לצאת נגד התאוריה הזאת שאומרת שקוואי מושך זמן בשביל לדפוק קבוצות אחרות שמחכות לו ובינתיים נגמרים להם השחקנים. טענה כל כך טיפשי לא שמעתי כבר מזמן.

בכל מקרה, הדיווחים האחרונים אומרים שהקליפרס כבר לא אופציה ונשארנו עם הראפטורס והלייקרס שציינת.

אני באמת מאמין שהוא לא החליט עדיין ושזה 50:50. מצד טוב לו להיות בעל הבית בטורונטו אבל גם הוא יודע ששיחזור האליפות זאת משימה מאוד מאוד קשה. אבל מצד שני בלייקרס הוא יהיה אחד משלושה ולא בדיוק האלפא וגם הוא יודע שעלולות להיות פה מלחמות אגו לא קטנות ולא נראה לי שבא לו על זה.

מסכים איתך שהוא לא ימרח את זה עוד הרבה ושזה העניין של יום/יומיים גג ולנו אין ברירה אלה לחכות בסבלנות.

צל ענן
    משתתף

אחרי התשובה של קריט אני ממש לא בטוח שהלייקרס יהיו רדודים מדי אם הוא יחתום שם.

לגבי עומק, אני חושב שמהעונה האחרונה אפשר בהחלט ללמוד שקבוצה שרצה בלי מספיק עומק לא תגיע לפלייאוף בכשירות גבוהה. זה לא רק גולדן, אי אפשר לשחוק את הכוכבים 82 משחקים ולצפות שיגיעו לפלייאוף בשיא, גם אם הם לא פצועים. הלייקרס צריכים הרכב שיאפשר לכוכבים לנוח ולצבור כוחות (לדעתי מתישהו אעלה פוסט לגבי האינטנסיביות של הליגה, היא גבוהה יותר היום לדעתי). אל תשכחו שקוואי, דייויס ולברון שיחקו 60- משחקים בעונה שעברה.

לפי מה שקריט כותב יש עדיין לא מעט שמות טובים על הלוח וחלקם כנראה יסכימו לבוא על מינימום (דני גרין יקבל את ה mle, אני מניח).

עדיין לדעתי זה יהיה בעייתי. קודם כל לנהל אגו של שלושה סופרסטארים זה לא פשוט בכלל. לברון לא מסוגל לקחת צעד אחורה, הוא ירצה את הכדור וירצה לרכז את המשחק.

קוואי יצטרך לשחק אוף זה בול, וכנראה לחפות על לברון בהגנה (הוא כבר הרבה שנים לא משקיע שם יותר מדי). אני תוהה אם קוואי ודייויס יכולים להריץ פיקנרול, או לברון ודייויס (האמת, שקוואי ולברון זו גם אופציה), ואיך זה יסתדר בין כולם.

טורונטו יכולים לרוץ איתו לעוד עונה ולהשאיר כמעט את כל הסגל. מצד שני, יהיה להם קשה לצרף שחקני מינימום. לדעתי זו עדיין הבחירה הנכונה בשבילו, ובטח בשביל הליגה, שתראה יותר תחרות. הנורמה של קבוצות כוכבים מתחילה לעייף.

Rambere
    משתתף

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 3 ימים ע"י  Rambere.

Rapgamer
    מנחה

בהנחה שקוואי יבחר בלייקרס או בטורונטו, הוא יהפוך כל אחת מהן לפייבוריטית לאליפות.

לגבי ה-name dropping של קריט, רק אציין שרוב השמות האלה לא שווים דקות בשלבי פלייאוף מתקדמים. הם בסדר בתור שחקנים 8-9 ברוטציה אבל לא יותר.
    יוצאי הדופן הם מרכוס מוריס (מרקיף חתם בדטרויט), דני גרין, KCP, טייסון צ'נדלר ואולי רונדו.
    דני גרין כנראה יחתום איפה שקוואי יחתום. במידה ויבחר בטורונטו, אני חושב שהלייקרס יהיו בבעיה. להסתפק בשאריות הפרי אייג'נסי בזמן שיש להם רק 3 שחקנים בסגל, לא יאפשר להם לבנות צוות מסייע מספיק טוב.

קוואי לוקח את הזמן ואומרים שזה יכול לקחת עוד כמה ימים.

billc
      משתתף

יכול להיות שאתה צודק בקשר לגרין, אבל התקשורת אומרת שזה בדיוק הפוך ממה שאתה אומר

הם אומרים שאם למשל הוא הולך ללייקרס או נשאר בטורנטו עם קוואי, הסכום שהוא יכול לקבל הוא נמוך

דאלאס רוצים אותו כבר עכשיו, אבל אני מניח שהם לא יכולים לשלם יותר מידי

לפי מה שאני מבין , הם אומרים במידה קוואי "לא" חותם בלייקרס, עכשיו גרין יכול לחתום שם ולקבל סכום גבוה יותר

בקיצר הם אומרים שגרין יחתום איפה שקוואי לא יחתום, בגלל זה הוא תקוע

חברים חברים, אבל כסף בא ראשון במיוחד לשחקנים בלוול שלו

Kawhi Leonard’s decision is set to have a major impact on Danny Green’s free agency. Three of Green’s suitors – the Lakers, Raptors, and the Clippers – are also going after Leonard in the 2019 NBA free agency. With Green expecting to sign a decent contract, it is highly likely that he will be joining a team that won’t acquire Leonard this summer.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 2 ימים ע"י  billc.
      • התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 2 ימים ע"י  billc.

Rapgamer
        מנחה

אחלה, תודה על התיקון.

Krit123
      משתתף

אם קוואי לא מגיע התמונה משתנה כמובן, אבל הם עדיין יכולים לחבר 8-9 שחקנים שישימו אותם בקלחת של צמרת המערב.
      אם אכן גרין יהפוך לזמין, כמו גם המוריס הלא חתום, יש להם אחלה חמישייה. תוסיף את רונדו/KCP/טייסון צ'אנדלר שיצטרף לדאדלי מהספסל, זה כבר סביר.
      ג'מייקל גרין במקרה שמוריס הולך לקליפרס זה אופציה, גם ג'סטין הולידיי על חשבון גרין לא סוף העולם. שלווין מאק/קארוסו בתור בקאפ לגמרי סוחב. המצב רחוק מלהיות אידיאלי אבל זה המחיר בללכת אחרי שחקן שיבטיח אליפות ומרשה לעצמו לקחת את הזמן עם ההחלטה.

Rapgamer
        מנחה

הם יהיו בקלחת כי יש להם את לברון ודיוויס, וכי כרגע אף קבוצה במערב לא נראית מאיימת במיוחד. אבל הצלע השלשית של הלייקרס לא תהיה ברמה, וככל הנראה הם לא יצליחו לחבר רוטציה של 7-8 שחקנים ששווים דקות עמוק בפלייאוף.

יש הבדל גדול בין מרכוס מוריס לג'מייקל גרין. מה גם שאת רונדו או שלווין מאק הם לא יעלו מהספסל אלא יפתחו איתם בחמישייה, כי הם צריכים מישהו שישמור על ה-PG היריב.

בינתיים אלה דיבורים באויר כי הכל תלוי במה קוואי יעשה. אז אני רק מציין שבמידה וישאר בטורונטו, הלייקרס יהיו בעמדה מאוד בעייתית מבחינת בניית הסגל. יש כמה שמות שיכולים לעזור להם, רובם דוקא לא בעמדה שהלייקרס מחפשים, ואני מעריך שהם לא יצליחו לבנות רוטציה מאוזנת וטובה.

Krit123
          משתתף

הם בעמדה בעייתית אבל עם קצת מזל הם יכולים לצאת כמעט ללא נזק מלפספס את קוואי. האופציה השלישית לא רעה בכלל בהנחה שהשתיים הראשונות הן לברון ו-AD. ג'מייקל גרין הוא לא עדיפות ראשונה אבל אני חי עם זה בשלום, הייתי מוסיף שלא חייבים לפתוח עם רונדו אם KCP מגיע. אני מסוגל לראות חמישייה של AD-לברון-קוזמה-גרין(/הולידיי/שאמפרט/ג'יי אר?)-KCP.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 2 שבועות, 2 ימים ע"י  Krit123.

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

תבחר כבר!!!!

גמרת אותי

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.

כתבות אחרונות

סטטיסטיקות פורום

משתמשים רשומים
359
פורומים
1
דיונים