פילדלפיה לאור ה free agency

ראשי פורומים פורום NBA פילדלפיה לאור ה free agency

הדיון הזה מכיל 2 תגובות, ויש לו 2 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  צל ענן לפני 2 חודשים, 2 שבועות.

• מאת
    תגובות

צל ענן
    משתתף

בגדול נראה לי שאפשר כבר להתחיל לסכם, ההחתמות הגדולות כבר קרו, ופילי בכל מקרה מעל התקרה כרגע, כך שחיזוקים משמעותיים לא צפויים.

זו פעם ראשונה שאני משקיע ככה בפוסט, אז אם אני כותב שטויות – תרגישו חופשי לתקן.

עזבו: רדיק ובאטלר

בינתיים לא חידשו: מריאנוביץ, אמיר ג'ונסון, גרג מונרו, טי ג'יי מקונל

הצטרפו: אל הורפורד, ג'וש ריצ'רדסון, קייל אוקווין

ראוי לציין שהם כבר הציעו הארכת חוזה מקס לבן סימונס, שנתיים לפני סיום החוזה שלו.

הרכב (כרגע, וחלק מהעמדות כנראה לא מדוייקות):

PG: בן סימונס,
    SG: ריצ'רדסון? (ז'איר סמית')
    SF: טוביאס האריס (ריצ'רדסון,ג'יימס אניס)
    PF: מייק סקוט (אל הורפורד? טוביאס האריס, ג'ונה בולדן)
    C: ג'ואל אמביד (אל הורפורד, קייל אוקווין)

בגדול, נראה שבפילדלפיה החליטו שאמביד + סימונס + 2 אולסטאר/סף אולסטאר זה הגרעין שלהם לשנים ארוכות קדימה.
    שני הראשונים כבר חתומים על חוזי מקס ארוכי טווח (סימונס לא אישר, אני מניח שיאשר), וכך גם האריס והורפורד. הורפורד כמעט בוודאות יהיה סחיר כחוזה נגמר בעוד שלוש שנים, אולי גם האריס בעוד 4 – אני מניח שהם מתכננים לרוץ עם ההרכב הזה + תוספות לפחות שלוש שנים.

זה פרויקט שאפתני ומעניין מאד בעיני, בעיקר כי הוא נראה קצת מנותק ממה שראינו בליגה בשנים האחרונות – זה בסיס מאד גבוה (אמביד, הורפורד האריס וסימונס כולם מאד גבוהים), וכמעט בלי קליעה.

מצד שני אולי יותר פשוט למצוא גאנרים היום מאשר בעבר, והם יכולים להמר שבבוא העת תהיה להם הזדמנות להביא אחד.

אישית, אני סקפטי לגבי הסיכויים של זה להספיק לאליפות, אבל אני די בטוח שזה בסיס שאמור להיות באנקר סיבוב שני במזרח לשנים הבאות, ואני לא אתפלא אם הם יעשו גם גמר NBA מתישהו. למען האמת, אני בעד שהפרויקט שהתחיל סאם הינקי ייכשל, אנחנו כבר רואים קבוצות מסויימות (פיניקס) מנסות לחקות אותו – להסריח המון שנים עד שיש בסיס אמיתי לשחק איתו. לא מאמין שזה בריא לליגה.

איזה קטע, בהפרש של דקה אתה ויובל העלתם את אותו הנושא בדיוק.

צל ענן
      משתתף

great minds think alike 🙂

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.