פילדלפיה – אינדיאנה: פילי גנבה את זה.

ראשי פורומים פורום NBA פילדלפיה – אינדיאנה: פילי גנבה את זה.

מציג תגובה משורשרת 1
 • מאת
  תגובות
  • #32319
   Eliko Ben Lulu
   מנחה

   אינדיאנה פותחת את מסע משחקי החוץ שלה נגד יריבה שעוד לא הפסידה העונה בביתה; פילדלפיה מגיעה ללא ג'וש ריצ'רדסון הפצוע, כאשר את מקומו בחמישייה יקבל קורקמאז הטורקי. באינדיאנה הרכב מלא יעמוד לרשותו של המאמן מקמילן;

    

   רבע א': יתרון דו-ספרתי לפילדלפיה

   המשחק מתאפיין בדקות הראשונות במהלכי אחד-על-אחד בשני צדי המגרש. עד אמצע הרבע, פילדלפיה רצה ריצת 0-12, ועולה ליתרון דו-ספרתי מוקדם – 10 הפרש. כ-3 דקות לסיום הרבע, טי ג'יי מקונל, לשעבר שחקן פילדלפיה, זוכה לאהבת הקהל — וגם חיבוק חם ממאמנו לשעבר, ברט בראון — כשהכרוז קורא בשמו. 29-38 לפילדלפיה בסיום הרבע הראשון.

    

   רבע ב': פילי בלו אה 15 פוינט ליד!

   ג'ואל אמביד עושה עבודה טובה על סאבוניס ונראה דומיננטי בשני צדי המגרש. עוזרת לפילי העובדה שהיא מאבדת רק כדור אחד ב-18 הדקות הראשונות. לאינדיאנה היו ריצות, לא נתלונן שלא היו, אבל איבודי כדור עשו את ההבדל עד עכשיו. ועדיין, דקות אחרונות למחצית, רק הפרש של פוזישן אחד במהלכה של ריצת 2-13 שלנו שבה פילדלפיה לא קולעת סל שדה בכמעט 4 דקות. בפוזישנים האחרונים של המחצית אינדיאנה עוקצת עם כמה מהלכי 'צ'רי פיק' לנקודות קלות. שיוויון 65 מפתיע. היה נראה שפילי כבר בדרך לבריחה, אבל יכולת טובה של למב [7 נק'], וורן [17 נק'] וברוגדון [16 נק'] אצלנו, סייעה לנו לחזור. בפילדלפיה אמביד עם 12 נק'. בן סימונס עם 11 נק' ו-7 אס'.

    

   רבע ג': שיוויון!

   המשחק ממשיך להיות תחרותי ושקול גם בפתיחת המחצית השניה. אמצע הרבע, ריצת 0-7 של אינדיאנה – אחת מני ריצות רבות שלנו במשחק – נותנת יתרון 4. דקות קשות של פילי, ללא אמביד, שנראית רע בהתקפה, מאבדת כדורים שלא איבדה בחצי הראשון וגם לא שומרת. למרות יכולת אישית טובה של שחקננו ברבע הזה, המשחק בשיוויון. 93 לכל. שתי הקבוצות מעל 50% מהשדה, אינדיאנה ב-58%, וזאת למרות כדורסל קבוצתי לא גדול, אלא בעיקר מהלכים יחידניים שלשמחתנו מסתיימים הלילה באחוזים גבוהים.

    

   רבע ד': עשינו שטויות של קט-סל

   היתרון עובר מצד לצד בדקות הראשונות, כאשר אינדיאנה נהנית מאחוז טוב מבחוץ בעוד פילי הולכת פנימה ומנצלת את המיסמצ'ים בצבע מול מיילס טרנר הרך, שנדמה שבכל הרכב איתו ההגנה שלנו חדירה מאוד.

   4:23 לסיום, טובאייס האריס, שמסורתית דופק אותנו בשנים האחרונות, קולע שלשה ראשונה שלו במשחק, משחק די שקט שלו יש לומר, ומשווה 109 לכל.

   קצת פחות מ-3 דקות לסיום, ג'יימס אניס השלישי מקבל בפינה, אבל מחטיא את הזריקה הפנויה – נופל, ויש עבירה! אבל רגע, תודה רבה, העבירה אינה עליו ל-3 זריקות, אלא על ג'ואל אמביד בתוך הצבע, בתפיסה הדי ברורה של סאבוניס אותו. אמביד קולע פעמיים ומשווה 111 לכל. בהתקפה, סאבוניס ניצל מעבירת תוקף שהיתה מסיימת לו את המשחק בשש עבירות, וברוגדון כופה זריקה מרחוק על אמביד, שלא נכנסת. בהגנה, אמביד מקבל על ההיי פוסט, סאבוניס עליו, אמביד מצליח להשיג את המגע ולסיים לסאבוניס את הערב. משמעותיייייייי מאוד, רבותיי. ערב די חלש של דומאס. אמביד קולע פעמיים, ופילי ביתרון 2. בהתקפה, ג'רמי למב חודר על אמביד, אבל לא קרוב להיכנס. אינדיאנה משיגה עצירה, אבל ג'יימס אניס חוטף ללמב.

   דקה לסיום, אמביד מעיף שלשה – בחוץ! שלנו! ברוגדון ממהר לצאת קדימה, חודר על הבייסליין ומוציא את העבירה. 47.7 שניות לסיום, פסק-זמן שלנו. מיד נשוב לדראמה הגדולה.

   חזרנו. וורן מקבל, עולה לשלשה – מחטיא, קצר מדי, אבל יש עבירה! טובאייס האריס עושה את העבירה! 3 זריקות! אתם יודעים מה, היתה גם היתה! וורן חיפש את המגע עם הרגליים כאילו הוא דריק שארפ, אבל האריס נפל בפח ונתן לו את זה. וורן קלאץ', קולע 3 מ-3 ונותן יתרון נקודה לנו עם כ-40 שניות על שעון המשחק. אין עבירה לתת. אמביד מנסה לקבל, אבל חטיפה! אמביד מאבד! כדור שלנו! ברוגדון עם הכדור, מוצא את וורן, וורן מוריד שעון, הבדל של כ-8 שניות בין שעון ה-24 לשעון המשחק, אבל איבוד כדור בניסיון המסירה! בן סימונס מוציא קדימה, 12 שניות על השעון, מוצא את האריס, שמסיים בדאנק עוצמתי עם 9.9 שניות על השעון! לא מאמין לך! זה היה שלנו! רק תשמור את הכדור! שט. פסק-זמן אינדיאנה, חייבים לצאת עם מהלך מנצח. שרטט אותנו, מקמילן.

   חזרנו. למב מתקשה בהוצאת הכדור, ומאבד. אוי, מקמילן. אוי ואבוי. עם זה חזרת מפסק-זמן, שאלוהים יעזור לי. האריס יוצא קדימה, אבל לא מחפש את הסל, אלא מוריד שעון, ונעצר בעבירה. ילך לקו עם 5 שניות על השעון. תרשמו את החטיפה לבן סימונס, שבהחלט מנצח לקבוצתו את המשחק בשני הפוזישנים האחרונים. האריס קולע 2 מ-2. אין פסק-זמן לקחת, ברוגדון יוצא קדימה, ונעצר בעבירה. בן סימונס עם העבירה החכמה הזו. ברוגדון ילך לקו. ברוגדון מהקו קולע 2 מ-2 ומוריד לפיגור נקודה עם 3.8 שניות על השעון. לפילי יש פסק-זמן, וברט בראון לוקח אותו. מיד נשוב.

   חזרנו. אמביד מקבל מהחוץ, ילך לקו. 2.8 שניות על השעון. בין אם יקלע או לא, חייבים ריבאונד וזריקה ממגרש שלם. אמביד קולע את הראשונה, זה 2 הפרש. אמביד. . .יחטיא בכוונה? לא נראה לי. והוא. . .קולע. 3 הפרש. למב יוציא. מי יקבל? למב מעיף מסירת גור שלף, אבל למי?! לאף אחד. איזה זבל. יא אללה שלך, מה זה, למי. בסיום 116-119 לפילדלפיה. הפסד כואב ומאכזב שקוטע את רצף 5 הניצחונות שלנו. הובלנו 1 הפרש וכדור ביד עם הפרש של 8 שניות בין השעון שלנו לשעון המשחק, ופשוט נתנו את הניצחון לפילדלפיה.

    

   השחקן המצטיין: ג'ואל אמביד. 32 נק' [15-8 מהשדה, 2-1 משלוש, 15-15 מהקו!] ו-11 ריב' [1 בהתקפה] ב-33 דקות משחק. 10 מה-32 שלו הגיעו ברבע האחרון [כולל 8 מ-8 מהקו]. היו לו כמה מהלכי התקפה שגירדתי את הראש ולא הבנתי מה הוא מנסה לעשות, אבל בסה"כ עבודה טובה שלו עבור קבוצתו, היה המוביל, והגנתית שיתק את סאבוניס ברוב הדקות. גם היה קלאץ' עם 4 מ-4 מהקו בדקות ההכרעה;

   בן סימונס הוא ללא ספק גיבור הדקות האחרונות. מסיים ערב של 15 נק', 13 אס' [3 איבודי כדור] ו-4 חט'; טובאייס האריס, בערב שקט, קלע 22 נק', מתוכן 14 ברבע האחרון [שיחק את כל הרבע הרביעי]; אל הורפורד השלים את ה'ביג פור' עם 15 נק' [3 שלשות];

   באינדיאנה, נתחיל מהטוב: טי ג'יי וורן היה פנטסטי. מסיים עם 29 נק' [19-11 מהשדה, 4-4 משלוש] ב-32 דקות; מלקולם ברוגדון היה טוב גם הוא עם 28 נק' [8-8 מהקו]; ג'רמי למב, היו לו דקות טובות, אבל איבד 4 כדורים, מתוכם 2 קריטיים בפוזישנים האחרונים, שהפסידו לנו את המשחק והאפילו על ה-15 נק' שקלע; דומאנטס סאבוניס באחד מהערבים היותר קשים שלו. המצ'אפ היה קשוח נגד אמביד, והוא לא יכל לו. הגיע לדאבל-דאבל שלו עם 13 נק' ו-10 ריב' [1 בהתקפה], אבל איבד 5 כדורים והתקשה להשפיע על משחק ההגנה והריבאונד כמו שאנו רגילים ממנו. אני לא זוכר ממנו מהלך הגנה שבו הצליח לסגור נקי את אמביד מבלי לבצע עבירה; מיילס טרנר איכזב עם 3 נק' בלבד ב-1 מ-8 מהשדה, וכרגיל, איטי ורך בהגנה נגד סנטר כבד בדמות אמביד. לאחר המשחק טרנר לקח קשה את תגובות האוהדים ומחק/השהה את חשבונות ה'טוויטר' וה'אינסטגרם' שלו. אני אוהב את מיילס ברמה האישית כבן אדם, אבל כשחקן, לדעתי, הוא לא פיט טוב באינדיאנה, ולא מפתיע שעוד אוהדים חושבים כך. הקבוצה פשוט טובה יותר בלעדיו. לכל הפחות, זה דיון שראוי לקיים אותו, וכך האוהדים עושים. ולגבי העלבון שהוא חש, לא נעים לשמוע שאומרים את זה עליך, אבל זה חלק מהמשחק, תתבגר;

   טי ג'יי ליף: התלבש, אבל לא שיחק.

   המשחק הבא — ממשיכים את מסע החוץ נגד ממפיס [ב'], למשחק שני נגד הגריזליז בתוך כשבוע ימים.

  • #32326
   Rapgamer
   מנחה

   שינינו משהו בהגדרות. תבדוק האם עדיין אתה צריך אישור מנהל כדי לפתוח פוסט חדש.

מציג תגובה משורשרת 1
 • יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.