פורסמו חמישיות העונה

ראשי פורומים פורום NBA פורסמו חמישיות העונה

הדיון הזה מכיל 9 תגובות, ויש לו 5 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  ניר אור-אל לפני 2 חודשים, 3 שבועות.

• מאת
    תגובות

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

חמישיה ראשונה: סטף קרי, ג'יימס הארדן, יאניס , פול ג'ורג' , ניקולה יוקיץ'

חמישיה שניה: דמיאן לילארד, קיירי אירוינג, קוואי לנארד, קווין דוראנט,אמביד

חמישיה שלישית: קמבה ווקר, ווסטברוק, לברון ג'יימס, בלייק גריפין, רודי גובר.

Roeii1
    משתתף

לא מגיע לווסטברוק להיכנס

גם לא לגובר לדעתי

Rapgamer
    מנחה

אני שמח שטאונס לא נכנס לחמישיית העונה השלישית, מטעמים כלכליים. הוא חתם על חוזה סופר-מקס אבל לבסוף לא עמד בקריטריון. במקום להרוויח 190 מיליון ל-5 עונות הוא ירוויח 158. KAT לא ישאר רעב ולנו יהיה קצת יותר מקום בתקרת השכר.

חוץ מזה הבחירות טובות. מי שמציע להוציא את קיירי או ווסטברוק- את מי אתם מציעים להכניס במקומו?

אני בחרתי להכניס את דיאנג׳לו במקום אחד מהם (קיירי, אבל לא הייתי מתבאס אם זה גם היה במקום ווסטברוק). קשה לי להכניס אנדראצ׳יברים לחמישיות העונה אפילו אם הסטטיסטיקה שלהם נראית טוב. לפי סטטיסטיקה נטו כנראה שלברון צריך להיות בראשונה במקום ג׳ורג׳.

Rapgamer
        מנחה

אף אחד לא הציע להצביע לפי סטטיסטיקה נטו. צריך להציע לפי יכולת כללית.

היכולת של פול ג'ורג' הייתה טובה יותר משל לברון לאורך העונה. ודאנג'לו ראסל, עם כל הכבוד, היה פחות טוב מקיירי.

אוקיי אז חוץ מסטטיסטיקה, למה להעדיף את קיירי על דילו?

Rapgamer
            מנחה

אני חושב שקיירי היה מאוד מרשים לאורך העונה כסקורר. אמנם הוא שיחק מחוץ לפלואו של ההתקפה אבל עשה את זה ברמה גבוהה. גם בקלאץ' הוא היה אחד הטובים בליגה לאורך  העונה, אם לא ה-.

אפילו הגנתית לדעתי הוא היה עדיף על דאנג'לו.

מבחינת מנהיגות קיירי נכשל השנה אבל הוא שחקן טוב מראסל בפער וזה בא לידי ביטוי גם העונה לפי דעתי.

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

אהבתי את כיוון החשיבה לגבי טאונס ומינסוטה.

באופן כללי אני חושב שרף המשחקים צריך להיות גבוה יותר, שחקן ששיחק 60 משחקים לא אמור להיות מועמד לשום בחירה אפילו הם הוא היה ממש טוב במשחקים האלה במיוחד כשהסיבות להיעדרות הן סתם מנוחה( קוואי)

myway23
    משתתף

אולי חסר לי פה את קליי תומפסון אבל לפי העונה הסדירה נראה לי בחירות סבבה לדעתי
    קיירי נתן אחלה עונה סדירה, אולי הייתי מחליף את ווסטברוק בקליי אבל בכל זאת ווסטברוק נתן עונת טריפל דאבל אז לא מפתיע שהוא נבחר.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.