פוסט של הפתעות ותחזיות לא מבוססות

ראשי פורומים פורום NBA פוסט של הפתעות ותחזיות לא מבוססות

הדיון הזה מכיל 17 תגובות, ויש לו 8 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  FrecCo לפני 4 חודשים, 1 שבוע.

• מאת
    תגובות

Rapgamer
    מנחה

מכירים את זה שיש לכם hot take אבל תכלס אתם מבינים שזה כנראה לא יתממש? אז כאן אתם מוזמנים לחלוק איתנו את הניחושים היותר פרועים שלכם, מבלי להתחייב לזה עד הסוף.

אתחיל באחד משלי- מילווקי לוקחת אליפות!

• הדיון הזה עודכן לפני 4 חודשים, 1 שבוע ע״י Rapgamer.
    • הדיון הזה עודכן לפני 4 חודשים, 1 שבוע ע״י Rapgamer.

בן סימונס יקלע שלשה

ניר אור-אל
      מנהל בפורום

הרגת אותי

Rapgamer
      מנחה

הגזמת

שגיא רפאל
      מנהל בפורום

אני אסתפק ביזרוק שלשה. זה גם הוט טייק בעיני.

חכו תראו. דקות אחרונות של משחק גמור, ברוקלין עושים לברון בניסיון אחרון לעצור אותו ונותנים לו לזרוק חופשי, הוא עולה בשביל הכיף ובערב שהכל הולך לקבוצה שלו… זה עניין של אחד ל20 בערך, ו13 ניסיונות כבר יש לו מהעונה שעברה, אז…

ניר אור-אל
    מנהל בפורום

גולדן מפסידים ליוסטון בחצי גמר מזרח!

שגיא רפאל
      מנהל בפורום

לרגע נבהלתי, אבל בחיים לא יקרה. הם לא יגיעו לחצי גמר המזרח

ניר אור-אל
        מנהל בפורום

נראה לי שאתה היחיד ששם לב

שגיא רפאל
    מנהל בפורום
    • גולדן סטייט לא תיקח אליפות (אבל זה לא חדש. אני אומר את זה מיוני שעבר).
    • פורטלנד תעבור סיבוב דמיאן לילארד יסיים את הסדרה עם 40+ נקודות בממוצע למשחק.

Rapgamer
      מנחה

ממוצע 40+ זה משוגע. זו תהיה סדרה ארוכה!
      מבחינתי אם לילארד קולע 35 בממוצע צדקת. אני באמת מחזיק ממנו אבל אוקלהומה תכריח שחקנים אחרים לנצח אותה.

Krit123
    משתתף

סוף סוףףףףף… התגעגעתי יזונות 🙂

אז מה שניר וגם Billic פרסם די לקחו לי את התחזית, אני הולך על הפתעה של יוסטון מול ג"ס בחצי הגמר. אני מאמין שיוסטון תפגוש אותם בכשירות אופטימלית מבחינתם. תכלס ניסיתי לבנות לזה קייס לאט לאט כל העונה, יוסטון עמוקה מספיק, לפול אמור להיות מספיק בטנק לסחוב להתעלות אחרונה, הארדן וקאפלה השתפרו… רק אטימות בעמדת המאמן תמנע מהם לפחות לשחזר את הפלייאוף שעבר.

Rapgamer
      מנחה

לא תפנק אותנו באיזו תחזית לסדרה של דנבר?

FrecCo
    משתתף

התחזית שלי דומה לשל ראפ, רק שונה לגמרי.

טורונטו אלופה.

עם כל הרצון הטוב, אני עדיין פחות אוהב את יוסטון השנה ללא אריזה ומב-א-מוטה. בנוסף, אני חושש שמספיקה דעיכה קלה ביכולת של פול לעומת שנה שעברה כדי שיחסר ליוסטון הגרוש ללירה. עצם העובדה שהם יפגשו יריבה קשה מאוד בסיבוב הראשון, שאגב אני בכלל לא בטוח שיעברו אותה ובטוח שיסחטו ממנה הרבה, לא מוסיפה לסיכויים שלהם.

לגבי המזרח, נראה לי שכולם כולל אותי ספרו קצת פחות את טורונטו בשלבים האחרונים של העונה והעדיפו את מילווקי או בוסטון כיוצאת מהמזרח. כולם גם דיברנו על החמישייה מלאת הכישרון של פילי, אבל אני חושב שהחמישייה של טורונטו עם גאסול וסיאקם הולכת לעשות בית ספר לכל הקונטנדריות ברגע האמת. בפיינלס הם יהיו המצ'אפ הכי קשה שאפשר להציב מול הווריורס כמעט בכל עמדה (לאורי החוליה החלשה…)
    מותנה בהערכה שלקוואי יש עוד הילוך להעלות מהעונה הסדירה.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 4 חודשים, 1 שבוע ע"י  FrecCo.

bostonforever
      משתתף

ממש מסכים עם FreeCo. גם לדעתי טורונטו הקבוצה הכי טובה במזרח ואמורה להגיע לגמר. ההחתמה של גאסול סגרה להם את הפאזל והם מעמידים לא פחות כשרון מכל קבוצה שם.

לא חושב שגולדן סטייט ייתקלו ביותר מדי קשיים עד הגמר. ושם באמת הכל פתוח (למרות שעדיין הולך איתם)

ניר אור-אל
        מנהל בפורום

אם גולדן לא יתקלו בקשיים בדרך לגמר, למה שיתקלו בקשיים בגמר?

יוסטון כנראה עדיפה על כל מה שיש למזרח להציע (בהנחה שהם בריאים) ואם הם לא נעצרו את גולדן, כנראה שאף אחד אחר לא יעשה את זה.

Anfield
    משתתף

אוקלהומה לוקחת אליפות.

לא באמת מאמין בזה אבל לכו תדעו. אני מסתובב בESPN CBS וכו' ורואה שהמון פרשנים נותנים לנו גמר מערב ואז הפסד ב6-7 משחקים לגולדן סטייט. מבחינתי זה כבר מחמיא.

FrecCo
      משתתף

האמת שאני פירגנתי לכם הרבה, אבל אני די מבין על מה התלוננת כל השנה, עם הכדורסל בידודים המכוער הזה לא תהוו אתגר לאף קונטנדרית. למזלכם רוב הקונטנדריות נמצאות במזרח העונה. אם תעשו גמר מערב זה רק כי קיבלתם דרך נוחה בדרך לשם.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.