ראשי פורומים פורום NBA עונת הטריידים מתחילה

הדיון הזה מכיל 8 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  88nothing לפני 1 שבוע, 1 יום.

• מאת
    תגובות

88nothing
    משתתף

ברוקלין: מקבלת את טוריאן פרינס.

אטלנטה: מקבלת את אלן קראב, בחירה 17 בדראפט הקרוב(2019) ובחירה בדראפט הבא מוגנת(1-14).

לנטס יש חלון מאוד נוח וקצר להתחזק.
    כל עוד רוב הקבוצה על חוזי רוקיז ובהנחה שיתנו 18-20M לראסל יוכלו להביא שחקן מקס לקבוצה ולעשות צעד גדול קדימה.

myway23
    משתתף

בוא נראה אם הנטס יצליחו להחתים סופר סטאר\אול סטאר
    אני לא חושב שראסל יתפשר על 18-20, לא חושב שהוא ירצה פחות מ 25

88nothing
      משתתף

ואם ינסו ללכת על S&T עליו תמורת דייויס ולנסות להחתים עוד שחקן בשוק החופשי, הבנתי שקיירי מעוניין.

Roeii1
    משתתף

קיירי ודאנגלו יכולים לשחק ביחד?

לא נראה לי..דאנגלו לא יסכים לעלות מהספסל אחרי העונה הזאת

88nothing
      משתתף
      1. יכולים. בNBA של היום בהחלט יכולים לשחק יחד.
      2. אותי לא יפתיע אם נראה S&T של ראסל(אולסטאר)+ אלן(גבוה הגנתי צעיר וטוב)+ דנווידי+ קורטוס + בחירת דראפט כלשהי תמורת AD. במקרה הזה בסיס של קיירי, לוורט, פרינס, האריס וAD יכולה בהחלט לעבוד לא רע.

ניר אור-אל
        מנהל בפורום

איך אתה רואה את קיירי וראסל  מסתדרים ביחד?

לדעתי החתמה של קיירי אומרת בהכרח וויתור על ראסל והאמת שאן אני הנטס, אני ממש לא בטוח שאני הולך על זה.

88nothing
          משתתף

קודם כל ראס חופשי מוגבל והנטס יכולים לשמור על הזכויות שלו בסכום סביר יחסית ולנהל איתו מו"מ די קשוחים.

אם לילארד ומקאלום יכולים לשחק יחד למה לא ראס וקיירי?

תמורת כל חוזה שראסל לא יחתום עליו, הוא עדין יהיה אולסטאר צעיר ובריא על חוזה ארוך(גם אם אוברפייד מאט) מה שהופך אותו לחוזה סביר+.

אזרום איתך בשיחה על זה(בלי ציפיות מעבר )

החתימו את ראס על 27M לעונה ל4 עונות. בטוח שהוא לא שווה 2 עונות של בראדלי ביל? בטוח שלNO תהיה ההצעה יותר טובה מזה על השולחן בעוד חצי שנה? בטוח שלס"א לא ישתלם לתת את ברטנס, בלינלי ומורי עליו?

ניר אור-אל
          מנהל בפורום

אני לא מדבר על השכר שלהם ועל עניינים טכניים.

מקצועית זה לא יכול לעבוד.

בניגוד ללילארד ומקולם, ראסל וקיירי הם שחקנים שצריכים את הכדור ביד ולקבל את ההחלטות ושנייהם מאוד דומיננטים עם הכדור. אני לא רואה מצב שאחד מהם מוותר על הכדור והופך פתאום לקלעי.

זה מזכיר לי יותר את השילוב שהניקס עשו בזמנו עם מארבורי ופרנסיס.

88nothing
            משתתף

בוא ננתח את זה.

יש 48 דקות משחק ונניח ששנייהם בריאים.

כל אחד משחק כ35 דקות. ונניח שתמיד יש אחד מהם על המגרש. כלומר יחד הם ישחקו 22 דקות. לא בטוח שזה לא יתאים, בטח אם ראסל יהיה על חוזה סביר ומקסימום יעבירו אותו בטרייד.

גם כריס פול והארדן צריכים את הכדור ביד וזה עובד לא רע וגם מקולום ולילארד ווול וביל.

תבנה את המשחק שלך באופן הגיוני ולא תהיה בעיה. ואם במקום ראסל, אלן ,דנווידי, קורטוס ובחירת דראפט כלשהי יגיע AD זה יפתיע אותך?

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.