עומרי כספי עוזב את הNBA – חוזר למכבי

ראשי פורומים פורום NBA עומרי כספי עוזב את הNBA – חוזר למכבי

הדיון הזה מכיל 3 תגובות, ויש לו 4 משתתפים, והוא עודכן לאחרונה ע״י  Little Sharky לפני 3 ימים, 16 שעות.

• מאת
    תגובות

Roeii1
    משתתף

מאמין שזה שווה אזכור, בכל זאת ישראלי ועשה קריירה יפה מאוד.

10 עונות להצליח להישאר בNBA,כשחקן זר, ברוב המקרים כשחקן ספסל שמשנה מומנטומים זה הישג מעולה. חבל שלא הצליח לערוך הופעת פלייאוף אחת.

עדיין זוכר את הדו קרב שלשות שלו מול סטף קרי במהלך המשחק.

Rapgamer
    מנחה

אכן. פרש בתור אחד השחקנים עם הכי הרבה ותק ב-NBA שמעולם לא שיחק בפלייאוף. היה כרוך בזה חוסר מזל של פציעות.

אני מתבאס בראש ובראשונה כי מפספסים את סיקורי אליקו.

צל ענן
    משתתף

בהחלט שווה.

מצד אחד יש קצת תחושת פספוס כי לא שיחק בפלייאוף. מצד שני חייבים לציין שהוא הפתיע לטובה בסך הכל. הייתי בטוח שהוא יחזור מהר מאד לאירופה וממש שמחתי להתבדות.

קריירה יפה לישראלי הראשון בנ.ב.א.

מצד שני אני חושש מאוד מהעונה הקרובה.

כספי לא היה מנהיג מעולם בקריירה שלו, מצפים ממנו להנהיג.

הוא הרבה אחרי השיא, ואחרי לא מעט פציעות, ומצפים ממנו לככב (גם אם טוענים שלא).

הוא רגיל להיות משלים ולשחק בליגה אחרת. אני מקווה שיימצאו לו מקום טוב ברוטציה ושמכבי יעמידו קבוצה שתשחק כקבוצה ותמקסם את היכולות של כולם.

אבל סיר הלחץ הזה לא בריא לאף אחד. בטח לא לו.

Little Sharky
    משתתף

Respect where respect is due.

מרגיש לי שבקלות הקריירה של עומרי יכלה להיות הרבה יותר מרשימה (על הנייר ממה שהייתה), ולצערו ולצערנו הייתה מוצפת בחוסר מזל משבע.

כל פעם שנתן עונה טובה או שהיה כבול לחוזה דו שנתי מזעזע, או שנפצע במהלכה.
    עומרי כספי ב10 שנים בNBA עשה לערך 18 מיליון דולר (משכורת נטו) המון שחקנים בעלי הרבה פחות יכולת ותרומה מכספי עשו את אותו הסכום לערך בחוזים רב שנתיים (3-4).

לפעמים צריך קצת מזל, בהנחה שלא היה נפצע בתום העונה הסדירה בגולדן סטייט, הוא לא היה נחתך, ומי יודע מה הלאה.
    הפציעות היו רבות ונשנות ונקווה שבמכבי ידעו לשמר את כספי.

בכל זאת אם לוקחים הכל בחשבון, עומרי היה עשור בNBA, כשממוצע של אורך קריירה בליגה הוא מעט פחות מחמש שנים.
    בנוסף לכל הפנסיה של הNBA אולי המכובדת ביותר מענפי הספורט השונים, אחלה עומרי.

• התגובה הזו עודכנה לפני לפני 3 ימים, 16 שעות ע"י  Little Sharky.

יש להתחבר למערכת על מנת להגיב.